Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Yeni Samsung Galaxy Tomurcukları, AirPod'larla fasulye şeklinde değil daha iyi olarak savaşacak

Yeni Samsung Galaxy Tomurcukları, AirPod'larla fasulye şeklinde değil daha iyi olarak savaşacak

YenisızıntıSamsung’un bir sonraki yinelemesiyle ilgili heyecan verici ayrıntıları açıkladıGalaxy Tomurcuklarıdaha sonra Galaxy Buds Beyond olarak bilinir.


Şimdi yeni nesil kulaklıklara tüm yuvarlatılmış ihtişamıyla ilk gerçek bakışımızı alabiliriz. Başka bir adın yanı sıra şık çantanın görüntüleri de var: Galaxy Buds Pro.

Galaxy Buds Pro https://t.co/3ssU4vTFpU2 Aralık 2020

Saygın bilgi sızıntısı tarafından ortaya çıkarıldıEvan BlassSamsung, Galaxy Buds Live'ın sıra dışı fasulye tasarımını şimdiden terk ediyor gibi görünüyor. Bunun yerine, Galaxy Buds Pro, çarpıcı bir menekşe renginde (aynı zamanda bir renk) oluşturulmuş orijinal Galaxy Tomurcuklarına benzer yuvarlak bir şekil tercih ediyor.speküle edilmiş varyantyaklaşanGalaxy S21).

Blass, Pro modelinin Galaxy Canlı Tomurcukları tamamlayacağını ve böylece fasulyeyi tercih edenlerin şanssız kalmayacağını belirtiyor. Ayrıca, 2021'in ilk çeyreğinde lansmanlarını sabitleyerek kabacasöylenti çıkış tarihiS21 için. Samsung'un aynı etkinlikte hem Galaxy S21'i hem de galaxy Buds Pro'yu ortaya çıkarması muhtemeldir.


Değişmeyecek bir şey de kasa tasarımıdır. Ayrıca mor renkte resmedilen kasa, orijinal Buds sahiplerinin aşina olacağı hap şeklinden ziyade Galaxy Buds Live ile neredeyse aynı yuvarlak bir kare gibi görünüyor. Buds Pro bu nedenle, her iki öncülün özelliklerini tek bir nihai modelde birleştiriyor gibi görünüyor.

Güzel yüzeyinin altında çok daha fazlası var. Yeni kablosuz tomurcuklar, prestijli Pro lakabını tam Aktif Gürültü Önleme ile kazanacak. Live'ın fasulye estetiği kadar çarpıcı olan benzersiz şekli, sesin tamamen tıkanmasını ve kulak dışında dinlenmesini engeller. Göz önüne alındığındaApple AirPods ProGelişmiş gürültü engelleme teknolojisi ile övgü topladı, Galaxy Buds eşdeğeri rekabet etmek istiyorsa oyununu hızlandırmak zorunda kalacak.


Ayrıca, ses kalitesini iyileştirmek için çeşitli donanım yükseltmeleri ve tamamen arka plan gürültüsünün giderilmesini istemeyenler için geliştirilmiş bir ortam modu da olacak. Galaxy S21 ve Buds Pro'nun muhtemel ortaya çıkışına sadece bir ay kaldı, çok yakında daha fazla bilgi için dinlediğinizden emin olun.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Buds Live fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Buds Live, ... Amazon Prime 169,99 $ 138,86 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Samsung - Galaxy Buds Live ... En İyi Satın Al 169,99 $ 139,99 $ Samsung Galaxy Buds Live'ı Görüntüleyin Microsoft US139,99 Görünümİndirimli Fiyat Galaxy Buds Live, Mystic White Samsung 169,99 $ 139,99 $ Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:Ses