Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Nikon Z5 aynasız fotoğraf makinesi artı 24-70 mm lens seti B&H Photo'da 800 $ indirimde

Nikon Z5 aynasız fotoğraf makinesi artı 24-70 mm lens seti B&H Photo'da 800 $ indirimde

Nikon'un Z5 kamerası piyasaya çıktığında, aynasız teknoloji dünyasına atılan ilk uygun fiyatlı ve büyük adımlardan biri olarak kısa sürede başarıyı gördü. Bu yepyeni bir oyun alanı, bu yüzden bu şeylerin fiyat etiketi biraz göz açıcı olabilir. Neyse ki, Nikon Z5'te B&H Photo'da banka hesabınızdaki darbeyi yumuşatan bir anlaşma var.

1.596.99$'dan satışta, fotoğrafçılar Nikon'un aynasız lensini ve 24-70 mm f/4 lensini 800 doların üzerinde bir indirimle alabilirler. Pingtwitter'lerde üçüncü sıradaen iyi aynasız kamerakılavuz, Nikon Z5, en son aynasız teknolojiye sahip en iyi fotoğraf makinelerinden biridir. Giriş seviyesi aynasızlar için olağanüstü özellikler sunar, hem hobiye yeni başlayanlar hem de deneyimli gaziler için kompakt ancak tam özellikli bir aynasız sunar.

Fiyat açısından bakıldığında, buradaki anlaşma hala Nikon'un en son aynasız modeli için oldukça iyi bir kuruş sağlıyor. Bununla birlikte, paket ve tasarruflar, bazı iyi tasarruflarla bunu yapma şansını yükseltmek isteyenler için büyük bir şans sunuyor. Bu kit genellikle yaklaşık 2.400 dolardan çalışır ve muhtemelen bugüne kadarki en iyi aynasız kamera fırsatlarından biridir.

BizimNikon Z5 incelemesibunun aynasız dijital kameralar arasında neden bu kadar iyi sıralandığına derinlemesine bir bakış sağlar.


Nikon Z5 Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi, 24-70mm f/4 Lensli

Şimdi: $1,596,99 | Şuydu: $2,396,99 | 800 $ (%33)
24-70mm f/4 lensli Nikon Z5 aynasız dijital kamera kitini alın ve bu süreçte 800 $ tasarruf edin. Sağlam bir giriş seviyesi/orta sınıf aynasız olan Z5, çok şaşırtıcı olmayan bir fiyata yeni aynasız teknolojiye sağlam bir adım sunuyor.Fırsatı Görüntüle


B&H Photo, istediğiniz lense bağlı olarak çeşitli tasarruflarla, sundukları Z5 paketlerinin çoğunda indirimler sunuyor. Şimdiye kadarki en iyi fırsat 24-70mm f/4 lens kiti, ancak aradığınız tam olarak bu değilse, aşağıda B&H Photo'nun tüm Nikon Z5 fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki perakendecilerde Nikon Z5 ile ilgili daha fazla fırsat bulabilirsiniz. Başka yerlerde daha iyi fırsatlar olsa da, kamera gövdesiyle birlikte gelen lens kitlerini göz önünde bulundurun.Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!

Home Depot Babalar Günü İndirimi 2021– baba için hediye fikirleri artı ızgaralar, aletler ve daha fazlası için fırsatlar

Best Buy Babalar Günü İndirimi 2021– 4K TV'ler, ev aletleri ve daha fazlası için baba onaylı anlaşmalarEditörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın:

Apple'ın Dolby Atmos müziğini çok çeşitli kulaklıklarda denedim. İşte kararım

Söylentiler iPhone 13 yükseltmeleri harika görünüyor - ama işte bu yüzden benim için çok az geç kalacaklar

Samsung Galaxy Z Fold 3'ün bu yıl Google Pixel Fold tarafından meydan okunacağı bildiriliyor