Close

NordicTrack RW900, kürek makinelerinin Peloton bisikletidir

NordicTrack, kardiyo makineleri ve bazılarını üretmesiyle tanınır.en iyi kürek makineleribugün piyasada. Örneğin NordicTrack RW900 Rower'ı ele alalım. RW900, çok sayıda şaşırtıcı özelliğin yanı sıra kürek makineleri gibi bakması da harika olan çok yetkin bir kapalı kürek makinesidir. Çoğu insan için daha fazla kullanım için, aynı zamanda canlı akışlı fitness antrenmanları da dahil olmak üzere bir dizi Peloton benzeri özelliğe sahiptir. Bunlar canlı yayına çıktıktan sonra da izlenebilir.


• NordicTrack RW900 kapalı kürek çekme makinesini 1.699 $ 'a doğrudan NordicTrack'ten satın alın

NordicTrack RW900 Smart Rower, premium özelliklerden çekinmiyor: 22 & rdquo; entegre hoparlörler ve ses kontrollerine sahip dokunmatik ekran, 26 seviyeli otomatik çift dirençli (fiziksel ve dijital) sistem artı hızlı ayarlı pedallar ve SpaceSaver tasarımı. Fiyata ayrıca 468 $ değerinde 1 yıllık iFit üyeliği de dahildir - bundan sonra video kürek derslerine devam etmek istiyorsanız, bunu yıllık olarak 12 ay içinde ödemeniz gerekir.

NordicTrack RW900 kürekçi |Doğrudan NordicTrack'ten 1.699 $ karşılığında satın alın
RW900, fiyat için piyasadaki en ucuz kürek makinesi olmayabilir, birinci sınıf bir kürek makinesi deneyimi, geniş bir HD ekran ve hatta 468 $ değerinde 1 Yıllık iFit Ailesi Üyeliği elde edeceksiniz. Bu katlanabilir güzellik, yaşam alanınızda az yer kaplayacak ve saatlerce ve saatlerce terli egzersiz eğlencesi sağlayacaktır.


Bugünün en iyi NordicTrack RW900 fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

NordicTrack RW900 Kürekçi

(Resim kredisi: NordicTrack)

NordicTrack RW900 kapalı alan kürek makinesini neden satın almalısınız?

Nereden başlamalıyız? NordicTrack RW900 küreği, kolay katlanabilir bir kürekçi olduğundan, kullanılmadığında çok az yer kaplar. Buna rağmen aynı zamanda sağlamdır ve her an altınızda çökebileceğini düşünmez. Büyük, dönen, 22 'HD dokunmatik ekran gezinmek için bir zevktir ve iFit egzersizlerini daha da etkileyici hale getirir.


Egzersizleri seçmek ve izlemek söz konusu olduğunda NordicTrack RW900 ile çalışmak kolaydır. Söylemeye gerek yok, kendinize çaba sarf etmeniz gerekecek, ancak önceden kaydedilmiş ve canlı antrenmanları iFit kitaplığı üzerinden takip etmek, daha sağlıklı olma çabasını daha da eğlenceli hale getirecektir.

Koşu bantları ve egzersiz bisikletlerinin aksine, kapalı alanda kürek çekmek başlı başına tam bir vücut egzersizi sağlar. Bununla birlikte, kürek çekmenin ne kadar zor olduğunu bilmek zor olabilir ve birçok insan, bir kürek makinesi kullanarak çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra cesaretini yitirir. NordicTrack RW900'ün interaktif ekranı, iFit kitaplığı aracılığıyla sunulan egzersiz programlarıyla birlikte, bu sorunun kolayca üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.


• NordicTrack RW900 kapalı kürek çekme makinesini 1.699 $ 'a doğrudan NordicTrack'ten satın alın

Kolu birkaç kez çektikten hemen sonra nefesi kesilen acemi kürekçiden, size verimli bir şekilde nasıl kürek çekeceğinizi ve kürek ölçümlerinizi gerçek zamanlı olarak nasıl görüntüleyeceğinizi anlatan rehberli egzersiz programlarını kullanarak profesyonel olmaya geçebilirsiniz. ekran. Bu antrenmanlar sizi dünyanın dört bir yanına da götürecek: Bled Gölü, Thames Nehri ve dünyanın birçok doğal yerinde birinci sınıf sporcuların ipuçlarını dinleyerek kürek çekebilirsiniz.

Daha da iyisi, NordicTrack RW900 küreği sessiz, belki hiç çalışmıyor kadar sessiz değil ama yeterince sessiz, böylece ailenin geri kalanı çalıştığınız odadan çıkmak zorunda kalmayacak. Aile antrenmanlarından bahsetmişken: dahil iFit üyeliği gerçekten biraileüyelik, böylece tüm aile kürek kullanarak antrenmanlarını kullanabilir ve takip edebilir.

Unutulmaması gereken birkaç nokta: RW900 bir şebeke bağlantısı gerektirdiğinden, kullanım sırasında soketin etrafına yerleştirilmesi gerekir. Entegre taşıma tekerlekleri, katlandığında hareket etmesini kolaylaştıracak, ancak ekranın olduğu yerde oldukça hantal olduğu için katlamak iki kişi gerektirebilir. Bu gerçekten sunabileceğimiz tek eleştiri.


Bu harika kürek makinesini stokta bulursanız, sizi tekrar stoklarımızda kalmadan önce bir tane edinmeye teşvik etmek isteriz.

Bugünün en iyi NordicTrack RW900 fırsatları Amazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

İnternette Kara Cuma satışları

 • elma- en son Apple tekliflerini buradan görün
 • En iyi satın alım- her departmanda büyük tasarruf
 • Dell.com- dizüstü bilgisayarlarda, masaüstü bilgisayarlarda, monitörlerde ve daha fazlasında büyük tasarruf edin
 • eBay.com- eBay Brand Outlet'te büyük indirimler
 • Ana Depo- mobilyalardan, akıllı ev cihazlarından ve daha fazlasından tasarruf edin
 • HP- belirli ürünlerde% 30'a kadar tasarruf edin
 • Lowes- belirli cihazlarda 500 $ 'a kadar tasarruf edin
 • Lenovo- Oyun dizüstü bilgisayarlarında, öğrenci dizüstü bilgisayarlarında ve daha fazlasında büyük indirimler
 • Microsoft- Surface ve Xbox anlaşmaları artı Microsoft Store Ayrıcalıkları
 • Newegg- bilgisayarınızın parçalarını daha ucuza alın
 • Nordstrom- Hunter, UGG, The North Face ve daha fazlasında fırsatlar
 • Hedef- Hedef bu yıl Kara Cuma günü büyüyor
 • Walmart- teknoloji, ev aletleri ve çok daha fazlasında büyük tasarruf edin