Close
  • Ana
  • /
  • Stil
  • /
  • The North Face, yeni SS20 Black Serisi ile modayı takip ediyor

The North Face, yeni SS20 Black Serisi ile modayı takip ediyor

Paris Moda Haftası için tam zamanında, dış giyim şirketi The North Face, 2020 ilkbahar / yaz sezonu için moda öncüsü Black Serisi'ni yeniden piyasaya sürdü. Estetiğe The North Face için normalden daha güçlü bir odaklanma ile yeni Black Serisi, şirketin ilkini temsil ediyor tasarım odaklı moda doğru bir geçişe adım atın. SS20 Black Serisi koleksiyonundan parçalar, nefes alabilen, su geçirmez yeni bir malzeme olan Futurelight'a sahiptir.


Koleksiyon, The North Face’in herhangi bir dağın üstesinden gelmek için üretilmiş giysiler üretme konusundaki kanıtlanmış geçmişini alıyor, ardından teknolojik olarak gelişmiş malzemeleri, şirketin 'şehir kaşifi için modern bir estetik' olduğunu söylediği modern, minimalist ve modaya uygun tasarımlarla eşleştiriyor. Ve birNorth Face Black Friday anlaşmasıbu son teknoloji ürünü daha ekonomik hale getirebilir.

Tüm temelleri kapsayan Black Series koleksiyonu, Geodesic Dome ve Mountain Light ceketinden ilham alıyor. The North Face'in 'kadınsı bakış açısına yenilenmiş bir odaklanma' olarak tanımladığı şeyle tasarlandı. Koleksiyonda & ldquo; kadınlara özgü tarzlar ve ultra kadınsı silüetler ile cinsiyet ayrımı gözetmeyen ve erkek parçaları bulunuyor. & rdquo;

(İmaj kredisi: The North Face)

The North Face'in küresel kreatif direktörü Tim Hamilton şunları söyledi: & ldquo; Black Series ile, zamansız tasarımlar sunmak için inovasyonun sınırlarını bozmaya ve zorlamaya cesaret eden bir marka olarak The North face evriminde bir sonraki adımı yarattık. bir ömür boyu sürecek şekilde inşa edilmiş olan ... The North Face Archival Library'den ilham aldık, dağda doğan stilleri seçtik, onları en saf hallerine damıttık ve zamansız yeniden hayallere dönüştürdük. & rdquo;


Koleksiyonun fiyatı 50 sterlin ile 1.220 sterlin arasında değişecek ve ilk olarak The North Face VIPeak Rewards üyelerine, 25 Şubat'tan itibaren The North Face web sitesinde, Paris Moda Haftası'nda piyasaya sürüldükten bir gün sonra sunulacak.

Koleksiyon daha sonra 26 Şubat'tan itibaren halka açık olan The North face mağazalarını seçecek.


Bunu beğendin mi?

  • Soğuk havalarda giysiler nasıl katmanlanır
  • Soğuk havada cildinize iyi bakmanın 7 yolu