Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • North Face Montana FUTURELIGHT Etip eldiven incelemesi: Bağlı kalın ve sıcak kalın

North Face Montana FUTURELIGHT Etip eldiven incelemesi: Bağlı kalın ve sıcak kalın

North Face Montana Futurelight Etip fırsatları The North Face Youth Montana... Amazon £47,32 Görüntüle

North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldivenleri, TNF'nin ‘Etip’ eldiven aralığı, açık hava firmasının kış eldiven aralığının ortasındadır ve Pingtwitter'lerde en iyi kar sporları seçimidir.en iyi dokunmatik eldivenlerrehberlik etmek.

Snowboard veya snowboard olarak kullanılmak üzere tasarlanmış olsalar dakayak eldivenleri, bunlar aslında çok yönlü harikalar, sıcak, su geçirmez, nefes alabilir ve dayanıklıdır. Ayrıca, ister parmaklarınızı dondurmadan telefonunuzu kullanmak istiyor olun, ister biren iyi GoPro'larve dokunmatik ekranını kullanabilmek istiyor. North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven incelememizin tamamı için okumaya devam edin.

The North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven incelemesi: tasarım

North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldivenleri, tam yağlı bir dağ eldiveni setinden beklediğiniz süslemelerin çoğuna ve ayrıca önemli 'etip' eldivenlere sahip eldiven tarzı eldivenlerdir. dokunmatik ekran işlemi için başparmak ve işaret parmağında bindirmeler. Sentetik deri avuç içi, orta ağırlıkta dolgulu Heatseeker Eco yalıtımıyla yalıtılmış %100 Naylon DryVent 2L kabuğa dayanıklılık ve esneklik katar. Malzemelerdeki büyük gürültü, TNF'nin nefes alabilen ancak cürufsuz olacak şekilde tasarlanmış amiral gemisi su geçirmez membranı olan FUTURELIGHT eklentisidir.


The North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven incelemesi

(İmaj kredisi: Kuzey Yüzü)

Build hemen çekici, düzgün bir şekilde tamamlanmış dikişler ve ellerin nötr bir konumda kalmasını sağlamak için kavisli bir şekil, peluş tüylü astar gibi birinci sınıf bir his katar. Elastik tutma kayışı, birçok eldivenin rüzgarda kaybolmasını önleyen hoş bir dokunuştur ve cömert bir başparmak halkası, eller soğuk ve ıslak veya terliyken olduğu gibi zor koşullarda yeniden takmaya yardımcı olur.


Bileğin arkasında, iyi bir sıkı kapanma sağlamak için kayak tarzı bir kayışın yanı sıra, sıcaklığı hapsetmek için sıkıştırılabilen bir eldiven etek elastik kapatma vardır. Her ikisi de kış kar sporları için kullanışlıdır, ancak herhangi bir nedenle eldivenleri çıkarmanız gerektiğinde daha az kullanışlıdır.

The North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven


(İmaj kredisi: Mark Mayne)

North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven incelemesi: konfor ve performans

North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldivenleri çok yönlü olarak sınıflandırılmıştır ve TNF, tüm eldiven kullanıcı türlerine hitap etme konusunda iyi bir iş çıkarmıştır. Sade siyah ve temiz çizgiler, bunların kışın şehirdeki yorumları heyecanlandırmayacağı anlamına gelir, ancak tesisler, kayaktan dağcılığa ve aradaki her şeye kadar hemen hemen her kış macerası için yeterince iyidir. Sıcaklık açısından orta seviyedeler, daha ince tek katmanlı eldivenlerden veya gerçekten daha ucuz çift katmanlı eldivenlerden çok daha iyi yalıtım, ancak tam kışlık dağ eldivenlerine kadar değil. Bununla birlikte, çok düşük sıcaklıklarda bile daha aktif anlar için idealdir ve hem yürüyüşçüler hem de taşıtlar için mükemmeldir.

The North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven

(İmaj kredisi: Mark Mayne)

Bu kalın yalıtım sayesinde el becerisi de orta düzeydedir, ancak parmaklar, eldiven giyerken akıllı telefon kullanımına izin verecek kadar esnektir, bu oldukça makul. ‘etip’ tedavi yalnızca işaret ve başparmak pedlerini kapsıyor, bu nedenle tamamen sorunsuz değil, ancak zirvede hızlı bir selfie çeken yürüyüşçüler veya GPS kullanan daha ciddi gezginler için mükemmel bir şekilde kullanılabilirler ve soğuk eller almaktan çok daha iyidirler.

The North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldiven incelemesi: karar

Genel olarak, burada sevilecek çok şey var - özellikle soğuk ellerin hayranı değilseniz. North Face Montana FUTURELIGHT Etip Eldivenleri kesinlikle sıcak tutar ve kış aylarında bir miktar kullanıma ve kötüye kullanıma dayanacak şekilde sağlam bir şekilde yapılmıştır. FUTURELIGHT membranı, nemli elleri bir süre uzak tutmak için yeterince nefes alabilir ve derin eldiven kesimi, bilekleri yalıtmanın yanı sıra hava koşullarına karşı koruma sağlar.


Etip yeterince iyi çalışıyor olsa da, bu eldivenlerin kalınlığı daha küçük cihazları kullanmayı biraz zorlaştırıyor, ancak bu, kışın derinliklerinde yapılması kolay bir takas. Kayak ve snowboard gibi kış kar sporları için bunlar kesinlikle ideal olacak, ancak dijital dünyalarıyla iletişimini sürdürürken soğuk parmakları defetmek isteyen yürüyüşçüler ve şehir sakinleri için aynı derecede harika...

Fiyatlar - North Face Montana Futurelight Etip:▼