Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Out, birkaç dakika içinde bir Land Rover kiralamanıza izin verir

Out, birkaç dakika içinde bir Land Rover kiralamanıza izin verir

30 yaşın altındaysanız ve Londra gibi büyük bir şehirde yaşıyorsanız, muhtemelen bir arabanız yoktur, ancakvaryapabileceğin durumlarihtiyaçaraba. İster bir grup arkadaşınızla bir festivale gitmek, ister hafta sonu için eve gitmek veya doğada bir macera için.

Bu, kullanıcıların en sonuncusu Jaguar Land Rover'dan The Out olan bir uygulamadan araba kiralamalarına izin veren bir dizi araba kiralama hizmetine yol açtı.

The Out nedir?

Out, rezervasyondan sonraki üç saat içinde kapınıza bir Land Rover veya Jaguar SUV teslim edebilen lüks bir araç kiralama hizmetidir.

Tüm rezervasyon süreci, şu anda yalnızca bir uygulama aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.iOS'ta mevcut.


Range Rover Sport, Range Rover Velar, Land Rover Discovery Sport veya Jaguar I-PACE arasında seçim yapabilirsiniz.

Geleneksel Volkswagen Polo veya Ford Fiesta'dan biraz daha büyük bir şeye ihtiyacınız varsa idealdir (diğer birçok kiralık uygulamada bulunur). Örneğin, Norfolk'taki bir aile doğum günü partisine seyahat etmek için bir Land Rover Discovery Sport ödünç aldım - dış mekan malzemeleri, köpeğim, valizler ve doğum günü hediyeleri için bolca yer vardı.


(İmaj kredisi: Out / Land Rover)

The Out nasıl çalışır?

Uygulamayı indirdikten sonra, hangi arabayı rezerve etmek istediğinizi seçebilirsiniz. Uygulama size örnek bir fiyat ve yakıt türü ve koltuk sayısı gibi temel özellikler verecektir.


Daha sonra kiralama tarihlerinin yanı sıra bırakma ve teslim alma yeri ve saatini girebilirsiniz. Bu tamamlandıktan sonra, yapmanız gereken tek şey ehliyetinizin bir fotoğrafını yüklemek ve bisiklet askısı, bebek koltuğu veya köpek bagajı astarı gibi isteğe bağlı ekstraları seçmek. Bunların hepsi ücretsizdir.

Ekstralarınızı seçtikten sonra, ödeme zamanı. Tüm rezervasyon süreci birkaç dakika sürebilir - çok basit.

Araç daha sonra üç saat gibi kısa bir sürede istediğiniz adrese teslim edilebilir.


(İmaj kredisi: Out / Land Rover)

The Out'un maliyeti nedir?

Açıkçası, bir kiralama fiyatı, aracı ne kadar süreyle ödünç alacağınıza ve hangi aracı seçtiğinize göre değişir. Her model için örnek fiyatlar:

Land Rover Discovery Sport SEÇ:Günlük £ 148 *

Range Rover Velar:Günlük £ 210

Range Rover Sport:Günlük £ 223 *

Range Rover Sport PHEV:Günlük £ 223 *

Jaguar I-PACE:Günlük £ 223 *

* (üç günlük kiralamaya göre)

Gizli maliyetler ve aşağıdaki gibi seçenekler yokturçocuk koltuklarıek sürücüler, köpek önyükleme kapakları,bisiklet raflarıve daha fazlası ücretsizdir.

Bu fiyatların çok makul olduğunu düşünüyoruz - özellikle kira bedeli bir grup arkadaş arasında bölünüyorsa.

Unutulmaması gereken bir nokta, rezervasyon sırasında £ 1.250 tutarında bir sigorta depozitosu tutulmasıdır - bu, araç iade edildiğinde (tek parça halinde) serbest bırakılır.

(İmaj kredisi: Out / Land Rover)

The Out'u nerede rezerve edebilirsiniz?

Şu anda The Out yalnızca Londra'da faaliyet göstermektedir. 1'den 5'e kadar seyahat bölgelerindeki adreslere (ev adresiniz, bir arkadaşınızın evi, ofisiniz veya daha halka açık bir yer - bir tren istasyonu gibi) ve ayrıca Gatwick ve Heathrow Havaalanlarına bir araba teslim edecek ve toplayacaktır.

Arabalar haftanın her günü 07:00 ile 21:00 saatleri arasında teslim edilebiliyor.

Açıkçası, anahtarları aldıktan sonra, arabayı istediğiniz yere götürebilirsiniz (Avrupa'ya ücretsiz seyahat dahil). Kilometre sınırsızdır.

Bunu beğendin mi?