Close
  • Ana
  • /
  • Ev
  • /
  • OUTlet USB incelemesi: Modern ev için yedek bir priz burada

OUTlet USB incelemesi: Modern ev için yedek bir priz burada

Elektrik prizlerine gelince, geçtiğimiz 100 yılı aşkın süredir çok fazla şey değişmedi. Dışarıda, cihazlarınız ve cihazlarınız için iki elektrik prizi ve evinizin elektrik kablolarına bağlamak için içeride standart bağlantılar bulunur.


OUTlet, özellikle daha modern evlerde klasik elektrik prizine uygun ve sezgisel bir tasarım değişikliği ile işleri biraz sallamayı umuyor. Elektrik prizinin neler yapabileceğini benzersiz bir şekilde ele alan OUTlet, tam da bunu ve biraz daha fazlasını yapmayı başarır.

OUTlet USB: 21. yüzyıl için bir elektrik prizi

Teknoloji çağında, elektrik prizleri ve şarj portları sıcak ürünler haline geldi. Dalgalanma koruyucuları ve çoklu prizler, çıkış sayınızı artırmak için mükemmel alternatifler olsa da OUTlet, ortadaki adamı mevcut elektrik fişlerinizin yerini alacak, kurulumu kolay geri çekilebilir bir prizle kesmeyi amaçlamaktadır.

Şık bir geri çekilebilir tasarıma sahip OUTlet, cihazlarınızı şarj etmek için iki USB bağlantı noktası ile birlikte toplamda dört elektrik prizi barındırır. Geri çekilebilir tasarımı, buradaki en önemli unsurdur ve burada övülmek gerekir, çünkü sadece bir düğmeye basarak OUTlet açılır ve iki ek güç fişine ve bir ek USB bağlantı noktasına erişim sağlar.

Bir duvar plakası, montaj vidaları ve kurulum talimatları dahil olmak üzere kurmanız gereken her şey sağlanmıştır. Kurulum oldukça basittir, ancak elektrik kablolarına aşina değilseniz veya bir priz kurmayı düşünüyorsanız, bir profesyonele danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


UYARI: OUTlet'i evinize kurmadan önce lütfen bir elektrikçiye danışın. Yanlış yapılırsa hasar veya yaralanma meydana gelebilir. Elektrik prizlerini değiştirme sürecine aşina değilseniz, profesyonel bir şekilde halledin!


OUTlet, kurcalamayı önleyen ve çocuk dostu bir kilitleme mekanizmasına sahiptir.

(Resim kredisi: OUTlet)

OUTlet USB: Kararımız

OUTlet ile elde edilen paket, satışların çalışma şeklini tamamen değiştirmesi değil, eski formülü alıp çok ihtiyaç duyulan çok yönlülükle onu 11'e dönüştürmesi değil. Yer tasarrufu sağlayan tasarımı ve formu ile birleştirilmiş ek elektrik prizleri, doğru yönde atılan bir adımdır ve elektrik prizleri söz konusu olduğunda hala iyileştirilmesi gereken çok şey olduğunu kanıtlamaktadır.


Geri çekilebilir tasarım mükemmel, sağlam ve güvenilirdir. Muhafazası hem dayanıklı hem de sağlamdır ve uygun şekilde bakıldığında yıllarca dayanmasını sağlar. Eklenen güç fişleri ve USB bağlantı noktaları da hayat kurtarıcıdır! Bunları yüklediyseniz, artık evinizin her yerinde saçma USB güç fişi dönüştürücülerini sürüklemenize gerek kalmayacak.

Kurulum da çok basittir ve temel elektrik bakımına aşina iseniz, sizin için hiçbir soruna neden olmaz. Vidasız yüz plakası da çok hoş bir dokunuş ve duvarınızın basit ve temiz görünmesini sağlar.

Hepsi bir arada, OUTlet daha fazlasını görmek istediğimiz mükemmel bir yaratıcılık ve yenilik parçasıdır. Bu, harikalar yaratan ve masanız, ofisiniz, TV sehpası veya diğer yoğun kablo gerektiren alanlar için bir yardımcı fiş olarak mükemmel çalışan klasik bir tasarıma basit bir değişikliktir.

Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak, en sevdiğiniz ürünler için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma rehberleri için aşağıdaki makalelere göz atın:

  • iPhone 12 Apple etkinliği: çıkış tarihi, fiyatı, Apple'ın bir sonraki amiral gemisinin teknik özellikleri
  • PS5 ön siparişleri: PS5 nereden alınır
  • iPhone 12'nin eksik olduğu ESSENTIAL yükseltme için iPhone 13 seti
  • PS5 depolama alanı açıklandı - İşte PS5 oyunları için ne kadar yeriniz var
  • WhatsApp SONUNDA bu gecikmiş özelliği sunuyor

Bize gidinAmazon Prime Günü 2020hub da! Şu anda Amazon'da gerçekleşmekte olan en iyi fırsatların tümünü bulacaksınız PLUS Prime Day fırsatlarını hemen şimdi atlayabilirsiniz.

Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olunBlack Friday fırsatlarıhub da! Başlangıç ​​zamanları, en iyi fırsatlar, neler beklenmesi gerektiği ve daha fazlasıyla ilgili güncellemeler ile yılın en büyük satış etkinliğini yakından takip edeceğiz!

Ayrıca şu sayfamıza da göz atabilirsiniz:Siber Pazartesi fırsatlarıYılın en büyük çevrimiçi alışveriş gününe erken başlamak için rehber! En iyi fırsatları nerede arayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve daha fazlasını öğrenin!

Ve son olarak, en az değil, bizimen iyi Noel hediyelerien yeni ürünlere ve donanım setine göz atma rehberi, bu yılın hediyeleri olacak.