Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Razer Kraken Tournament Edition THX 7.1 surround ses oyun kulaklığı Amazon'da %40 indirimli

Razer Kraken Tournament Edition THX 7.1 surround ses oyun kulaklığı Amazon'da %40 indirimli

İndirimdeki ucuz bir oyun kulaklığına ihtiyacı olan oyuncular, hemen orada durun ve bu teklife göz atın. Amazon, Razer'ın en iyi oyun setlerinden biri olan Kraken Tournament Edition THX 7.1 surround ses oyun kulaklığını şu anda %40'a varan büyük bir indirimle sunuyor.


59.99 dolara satışta olan Walmart, fiyatıen iyi oyun kulaklıklarıaylardaki en düşük seviyesine ulaştı. En sürükleyici oyun deneyimi düşünülerek oluşturulmuş şık bir kulaklık olan Razer Kraken Tournament Edition, oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için net, hassas oynatma sağlamak için THX 7.1 kanal surround ses desteği ve dahili gürültü önleyici mikrofon içerir.

Geçen yılın en iyi Prime Day anlaşmalarının bir parçasıyken Kraken'in biraz daha düştüğünü görmüş olsak da, bu geçen yılın sonlarına kadar değildi. Bu yıl Prime Day veya Black Friday civarında biraz daha ucuza gittiğini görme şansımız var, ama sadece birkaç dolar. Bu kulaklık için para biriktirdiyseniz, şimdi satın alma zamanı!

Razer Kraken Turnuva Sürümü (Siyah)

Şimdi: 59.99$ | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 40$ (%40)
Razer'ın Kraken Tournament Edition'ın klasik siyah versiyonu şimdi iki versiyondan daha ucuz, yeşil modelin daha önce aldığı tam 40 doları alıyor. THX 7.1 surround sesi destekleyen şık bir oyun kulaklığı için harika bir fiyat.Fiyatı Görüntüle


  • Amazon'da oyun kulaklıklarıyla ilgili tüm fırsatlara göz atın

Tam THX 7.1 Surround Ses desteği, sizi en sevdiğiniz oyunlara daha önce hiç olmadığı kadar kaptırır ve varlığından bile haberdar olmadığınız ayrıntıları ortaya çıkarır. Kristal netliğinde ses iletişimi sunan geri çekilebilir bir gürültü önleyici mikrofon ile birleştiğinde ve bu oyun kulaklığı fırsatının değeri yenilmez. Ayrıca Amazon Alexa ile tam uyumluluğa sahip olursunuz ve bu da onu ideal bir akıllı oyun kulaklığı yapar.

Ayrıca Xbox Series X için mükemmel bir seçenektir vePS5Sahipleri, mümkün olan en sürükleyici sesi sağlayarak yeni konsol teknolojisinden tam olarak yararlanıyor. Bir Xbox veya PS5 oyuncu kulaklığı yedeği olarak, testi uçan renklerle geçiyor ve oldukça uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.


Bu Razer Kraken Turnuva Sürümü anlaşması bir süre Amazon'da kalacak gibi görünüyor, ancak bu önceden haber verilmeden değişebilir. Amazon'da mevcut fırsatı görmüyorsanız, aşağıdaki Kraken Ultimate Edition'da daha fazla fırsata göz atmayı unutmayın.

Bugünün en iyi Razer Kraken Tournament Edition fırsatı 12 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Razer Kraken Tournament... Amazon $99,99 $54,36 Fırsatı Görüntüle İndirimli FiyatRazer Kraken Turnuvası... Walmart 99,99 $ 55.86 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Razer Kraken Turnuvası... Amazon Prime 99,99 $62,22 $ Anlaşmayı GörüntüleRazer Kraken Turnuvası... Razer 99,99 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: