Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Wolfenstein II'nin bilimi ve teknolojisi: Yeni Colossus

Wolfenstein II'nin bilimi ve teknolojisi: Yeni Colossus

Bethesda, Wolfenstein II: The New Colossus'u tanıttıHaziran ayında E3'teve bu hafta karaya çıkacak. Wolfenstein The New Order'ın devamı niteliğindeki film, 1961 Amerika'da Nazilerin savaşı kazandığı alternatif bir zaman çizelgesinde geçiyor.


Oyunun arkasındaki bilime girmek üzereyiz, ancak yapmadan önce, işte fragman.

Zaman çizelgemizde Amerikaatom bombası düşürdü,SSCB Sputnik'i başlattıve bilim adamları az öncedünyanın ilk lazeri. Ancak Wolfenstein evreninde,Üçüncü Reich, 1960'ların Amerikası ile çarpışmak üzereve teknoloji farklı bir hal aldı.

Günümüzün en iyi Wolfenstein II fırsatları 273 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Wolfenstein II 2: The New ... CDKeys /wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-key /wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-key /wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-keyİndirimli Fiyat Wolfenstein 2: Yeni ... Amazon £ 14,99 £ 12,95 Görüntüle Wolfenstein II: Yeni ... GamersGate24,99 GörünümWOLFENSTEIN II: YENİ ... Mütevazı Mağaza39,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Paralel evrenler

Wolfenstein zaman çizelgesi, Axis'in Avrupa'yı fethettiğini gören paralel bir evrende gerçekleşen II.Dünya Savaşı sırasında bizimkinden ayrılıyor. Ve olasılık aleminin ötesinde değil.

Evrenimiz görebildiğimiz her şeydir, ancak her şeyi göremeyiz. '' Olarak bilinen bir görünürlük balonunun merkezinde oturuyoruz.Hubble küresi'. Ve göreMax Tegmark, olabilirdört çeşit çoklu evrenötesinde.


Evren genişliyor ve kenarları görebileceğimizin garantisi yok. Hubble küremizin ötesindeki nesneler bizden o kadar hızlı uzaklaşıyor ki, ışığı bizim görebilmemiz için zamanında buraya gelemiyor.

Görüş alanımızın ötesinde sonsuzluğa uzanan bir Hubble küresi parçası olabilir. Bu, çoklu evren düzeyimdir.


(İmaj kredisi: Andrew Z. Colvin)

Bu kürelerin her birinde parçacıkları düzenlemenin sadece sınırlı sayıda yolu olacaktır. Bu nedenle, Tegmark, 1029 metre uzaktaki güce yaklaşık 10 ile aynı bir kopyanız olması gerektiğini düşünüyor.


Ve eğer durum buysa, dışarıda bir yerlerde de Wolfenstein Dünyası olmadığını kim söyleyebilir?

Sonra başka bir karmaşıklık katmanı var. Patchwork evrenimiz birBüyük patlama, ya diğerleri yakınlarda ortaya çıkarsa? Seviye II çoklu evren, her biri kendi fiziği, parçacıkları ve boyutları olan, birbirinden kopuk Hubble kürelerinin balonlarını içerir.

Wolfenstein'ın bazılarını açıklamaya yardımcı olabilir.Normal olmayan olaylar.


Seviye III'te şeyler kuantum olur. FizikçiBryce DeWitt(Bioshock, kimse var mı?) her kuantum olasılığının kendi paralel evrenine sahip olduğunu öne sürdü. Parçacıklar aynı anda birden fazla yerde bulunabiliyorsa, neden yapamayız? Ve neden bütün bir evren olamaz?

Ve Seviye IV'te işler tuhaflaşıyor, fizik kanunlarının ötesine geçiyor.

Wolfenstein çoklu evren türü ne olursa olsun, onların dünyası bizimkinden çok farklı bir yöne gitti.

Paralel teknoloji

Wolfenstein'ın paralel evreni, geliştiricilere bilim ve tarihin kurallarını esnetme lisansı verir. En son oyun, oynamak için kurgusal bir teknoloji cephaneliğine sahiptir.

Önceki oyun, ana karakter BJ Blazkowicz'e zarar verdi. Son çilesine bir savaş sahnesinde bir Alman U-botunda başlar.tekerlekli sandalyeli patencilerden esinlenildi.

BJ'nin ahşap ve metal sandalyesi kol gücüyle çalışır ve düşük teknolojiye sahiptir, ancak bunun sizi kandırmasına izin vermeyin. Bu evrendeki gelişmeler başka yerlerde yoğun ve hızlı geldi.

Yeni Düzen müttefikiCaroline Beckerönceki oyunda tekerlekli sandalyeden güç takımına yükseltildi veDa’at Yichudikinci bir gösteri için geri döndü. Bacak işlevini nöral arabirim aracılığıyla geri yükler ve biyomekanik yükseltmelerle birlikte gelir.

Felç durumunu tersine çeviren mekanik kıyafetler kulağa kurmaca gibi geliyor. Ancak, gerçek dünyadaki Cenevre'de, bilim adamı Gregor Courtine ve ekibi, felçli fareler üzerinde benzer teknolojiyi deniyor.

'Project Rewalk'Kimyasal ve elektrik kombinasyonu kullanarak hasarlı omurga sinirlerini harekete geçirir. Nöroprotetik, koşum takımı ve yoğun fizik ile,sıçanlar bacaklarını tekrar kullanmayı öğreniyor.

Wolfenstein evrenine geri döndüğümüzde, teknoloji şimdiden bir adım daha ileri gitti.

Güç giysileri ve dış iskeletler

Felci tersine çeviren nöral arayüz bir yana, oyunda bizi heyecanlandıran üç cihaz var.

Savaş Gezgini - engelleri ölçeklendirmeyi kolaylaştıran savaş direkleri. Ram Kelepçeleri - süper şarjlı bir zımba için hidrolik kollar. Ve Constrictor Harness - imkansız alanlara sıkıştırmak için vücuda kalıplanmış sıkıştırma zırhı.

(Resim kredisi: Cyberdyne)

Kendi güçlü kıyafetinizi oluşturmak istiyorsanız, şununla başlayabilirsiniz:Cyberdyne’in Hibrit Yardımcı Uzuv (HAL). Kullanarak kas sinyallerini alırEMGbacaklarda ve kollarda sensörler ve hareket etmeyi düşündüğünüzde hareket eder.

Ardından, öğrenci tarafından tasarlananİskeletronikBattle Walker'ı taklit etmek için 'aşırı dış iskelet'. Uzuvlarınıza mekanik bağlantılarla bağlanır.her hareketi kopyala ve abart. Ve şuna benziyorŞerefsiz Tallboy.

Koç Prangası için, peki yaTitan Kolu? Başka bir öğrenci ekibi tarafından geliştirilen, 18kg (40lb) ekstra kaldırma sağlayan motorlu bir dirseğe sahiptir.

Constrictor Harness için deneyebilirsiniz.Eksojen Dış İskeletegzersiz sırasında kompresyon için tasarlanmıştır. Tamam, bu yüzden borulardan sıkamazsınız, ancak iç organlarınızı ezmeden vücudunuzu ezmek zordur.

Cathie Jung, doğal diyaframını küçümsedi.38,1 cm (15 inç)bir korse yardımıyla. Ancak, Wolfenstein ölçeğinde sıkıştırma bize seviye IV çoklu evren fiziği gibi geliyor.

Enerji silahları ve lazerler

Bethesda söz verdiateş gücünü ikiye katlamakWolfenstein'ın bu yinelemesi için. Ve her şey bir yükseltme vaadiyle gelir.

Çoğunlukla, Wolfenstein’ın silahları kendi evrenimizin küçük silahlanma zaman çizelgesinde duruyor. Sturmgewehr, II.Dünya Savaşı'nı yansıtıyorStG 44 tüfekve MaschinenpistoleMP40 SMG. Ancak bu evrende, kendi yaptığımız ilerlemelerden önce gelen, hatta bunları aşan bazı ilerlemeler vardı.

Wolfenstein'ın Nazileriyönlendirilmiş enerjili silahlar.Lasergewehrdüşmanları toza vemikrodalga yayıcılarvücutları hamur haline getirin. Bunlar şu an için ciddi ilerlemeleri temsil ediyor.

Gerçekliğimizde, ilk lazer1960'a kadar çalışmıyordu bileve hemen silahlanmadılar. Elbette, zayıf lazerler bile kör edici olabilir (bunları savaşta bu amaçla kullanmak yasaklandı).

ABD gibi gerçek lazer silahlarTaktik Yüksek Enerji Lazeri(THEL) ve İngilizlerLazer Yönetimli Enerji Silahı(LDEW) füzeleri ısıtmak, bombaları eritmek ve insansız hava araçlarını düşürmek için tasarlandı. Ancak savaş alanındaki kullanımları bugüne kadar deneysel olmaya devam ediyor.

Cyborglar ve süper askerler

Wolfenstein bilim adamları, robotikte gerçek dünyadaki benzerlerini de geride bıraktılar. Bu evrenin NazileriSüper Askerlerkimyasal ve sibernetik yükseltmelerle. Beyinlerindeki değişiklikler onları daha kötü yapar ve bir jet paketi ile birlikte gelirler.

Bu oyun için, onlaraUberSoldat, hızlı hareket eden, yükseğe zıplayan ve lazer atan. Oh, ve göğüs topları var.

Gerçekte, savaş merhametli bir şekilde siborgdan arınmış durumda. Ama bu ay ürpertici bir kemik gördüABD ve Japon savaş robotları arasında yüzleşme. Ve botların savaş alanına girmesi sadece bir zaman meselesi.

Wolfenstein'ın güçlendirilmiş askerlerinin yanındaDövüş köpekleriveTank köpekleri. Eski, zırh kaplı köpekler. İkincisi, alev makinesi çeneli dört ayaklı robotik tanklar. Ve bunlar gerçekliğe yaklaşıyor.

Büyük köpek,Boston Dynamics tarafından yapılmıştır, benzinle çalışan hidrolik ayaklar üzerinde çalışan bir yük beygiri. Küçük bir kardeşi varYerve bir kuzen, Kodlab'ınRhex, 'parkur robotu'.

Şimdi şirin, ama buna giden yolda bir adım daha ...

Yeni oyun, son oyunun doğrudan devamı niteliğindedir ve oynamadıysanız endişelenmeyin, MachineGames sizi hızlandırmaya söz verdi.

BJ geri döndü. Nazilerin tekrar yenilgiye ihtiyacı var. Ve oyun 27 Ekim 2017'de çıktı.

Günümüzün en iyi Wolfenstein II fırsatları 273 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Wolfenstein II 2: The New ... CDKeys /wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-key /wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-key /wolfenstein-ii-2-the-new-colossus-pc-steam-cd-keyİndirimli Fiyat Wolfenstein 2: Yeni ... Amazon £ 14,99 £ 12,95 Görüntüle Wolfenstein II: Yeni ... GamersGate24,99 GörünümWOLFENSTEIN II: YENİ ... Mütevazı Mağaza39,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Pingtwitter Röportajı: Wolfenstein II'nin Kıdemli Oyun Tasarımcısı Andreas Öjerfors bilimkurgu, Nazizm ve güçlü, karma silahlar hakkında konuşuyor