Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Steiner Safari Ultrasharp 10X26, ihtiyacınız olan görüş geliştirici dürbünlerdir

Steiner Safari Ultrasharp 10X26, ihtiyacınız olan görüş geliştirici dürbünlerdir

Steiner Safari Ultrasharp 10X26dürbünler kompakt, sağlam ve güçlüdür, bu da onları çoğu aktivite için çok yönlüdür. Aslında, bunlar bazılarıen iyi dürbünorada hemen şimdi. Safari veya dağ yürüyüşünden kuş gözlemciliğine veya basit gezintiye kadar bunlar, fazladan ağırlık çekmenize gerek kalmadan işi yapacak.

Steiner Safari Ultrasharp 10X26, ihtiyacınız olan dürbünlerdir. Saygın bir Alman markasının çok yönlü bir dürbün çifti olmasına rağmen, bunlar da nispeten uygun fiyatlıdır. Onlara dikkat edin (başka bir çift dürbün yerine gözlerinizi kullanın)Ocak indirimleri ve Yeni Yıl indirimleri.

Bu mobil dürbünler, çoğu durum için fazlasıyla yeterli olması gereken 10x büyütme sunar. Ancak bunlar, hafif 295 gramlık ağırlık sayesinde, onları taktığınızı zar zor fark edecek kadar küçük kalırken yapar. Ayrıca katlanabilirler, böylece ihtiyacınız olursa onları bir cebe bile sığdırabilirsiniz.

Onlar da sertler. Lastikli dış yüzeyler, onları bir darbeye veya düşürmeye muktedir kılar. Ancak bu kauçuk aynı zamanda bir tutuş işlevi de görür, bu nedenle ilk başta bir düşüş konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.


Steiner Safari Ultrasharp 10X26

(Resim kredisi: Steiner)

Steiner olarak, bu dürbünlerin mükemmel optikler sayesinde mükemmel netlik sunmasını da bekleyebilirsiniz. Bu, düşük ışık koşullarında harika renkler, en yüksek doğruluk ve hatta güçlü performans anlamına gelir.


Steiner Safari Ultrasharp 10X26 dürbünler ayrıca gözleriniz için mümkün olan en iyi görüntü ve koruma için UV ışığını filtreler ve pusları engeller.

Steiner Safari Ultrasharp 10X26


(Resim kredisi: Steiner)

Muhtemelen en sevdiğimiz özellik, 10x büyütmede bile çok az yalpalama olması ve görüş alanının büyük kalmasıdır.

Günümüzün en iyi Steiner Safari Ultrasharp 10X26 fiyatları 51 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat Steiner Safari UltraSharp ... Amazon Prime 129,99 $ 119,50 $ Steiner 10x26 Safari'yi Görüntüleyin ... Amazon 134,99 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?