Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Walmart'taki en iyi 4 PS5 Black Friday fırsatları

Walmart'taki en iyi 4 PS5 Black Friday fırsatları

Yine o zaman:Black Friday fırsatlarıbaşladı ve Amerika'daki perakendeciler hemen hemen her şeyde derin indirimler uyguluyor. Sony PS5 stokları düşük olsa da, konsolunuz geldiğinde sahip olmanız gereken aksesuarların bir listesini yaptık.


  • Sony PS5 nereden alınır

PS5, performans açısındanPS4ve sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-review, çok daha fazla güç ve bazı senaryolarda 120 fps'de 8K'da oyun oynama yeteneği. Ortalama bir oyuncu muhtemelen bu hünerden yararlanmayacak, ancak bu, diğer her şeyin son derece sorunsuz ve iyi çalıştığı anlamına geliyor.

Sony, oyuncular için neyin önemli olduğunu açıkça düşündü ve SSD'den DualSense denetleyicilerindeki yeni dokunsal geri bildirimlere kadar tüm teknik sihirbazlık, oyunları daha sürükleyici, daha akıcı ve sonuç olarak daha eğlenceli hale getirmek için tasarlandı.

Testimizde, PS5 harika bir konsol ve çoğu PS4 Slim kullanıcısı için bariz bir yükseltmedir (PS4 Pro biraz daha sorgulanabilir) ve harika bir ilk konsol satın alma işlemi gerçekleştirir. Başlangıç ​​oyunlarıÖrümcek Adam Miles MoralesDIRT 5 de harikadır ve saatlerce kanepeye dayalı eğlence sağlar.

Walmart'ın en iyi PS5 Black Friday fırsatlarına atlayalım.


Samsung 75 '4K QLED TV1.498 ABD dolarıWalmart'tan 1.198 $
TV kurulumunuzu yükseltmek, 8K çözünürlüğe kadar çıkabilen PS5'ten en iyi şekilde yararlanmanın en hızlı yoludur. Samsung'un devasa 75 inç 4K Smart TV'si, özellikle Walmart'ın Black Friday indirimi ile mükemmel bir aday.Anlaşmayı Görüntüle


PlayStation VR Paketi | Kulaklık, Kamera, Hareket Kontrol Cihazları |578 ABD dolarıWalmart'tan 470 $
Şu anda mevcut olan 200'den fazla VR oyununu oynamak için ihtiyacınız olan her şey olan PS VR Başlangıç ​​Paketi ile kendinizi tamamen ve tamamen oyunlara bırakın. PS5'in kesinlikle VR gibi görünmesini sağladığını söylemeye gerek yokinanılmaz.


PS5 HD Kamera |Walmart'tan 59,96 ABD doları
İsim her şeyi gerçekten söylüyor: Sony'nin özel PS5 kamerası, arkadaşlarıyla sohbet etmek veya Twitch'te oyun oynarken kendilerini yayınlamak isteyen herkes içindir. Harika bir aksesuardır ve hemen aklınıza gelmeyebilir, bu yüzden kaçırmayın.Anlaşmayı Görüntüle

Seagate 4 TB Sabit Disk |Walmart'tan 119,99 $
PS5 neredeyse tüm PS4 oyunlarını oynayabilir, yani gelecekte bir noktada fazladan alana ihtiyaç duyacaksınız ve Seagate'in 4 TB PS4 uyumlu sabit diski bunu yapmanın mükemmel bir yoludur.


PS5 stoklarının yenilenmesini beklerken, öne geçmek ve oyun sürenizi daha da iyi hale getirecek aksesuarları almak için daha iyi bir zaman olamazdı.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

DİĞER SİYAH CUMA SATIŞLARI