Close

Best Buy'daki en iyi 4 PS5 teklifi

Yıllık satış fantezisi yaniKara Cuma 2020geldi ve dünyanın dört bir yanındaki perakendeciler en yeni ve en büyük her şeyden para kazanıyor. PS5 muhtemelen bu Noel'de en çok talep gören cihazdır ve bu tür stoklar düşük olduğu için, yine de aksesuarlar için yapılması gereken harika fırsatlar var.


  • Sony PS5 nereden alınır

PS4 Pro'dan bile çok daha fazla güce sahip olan PS5, konsolların ne kadar iyi olabileceğine dair bir değişikliği temsil ediyor. Herhangi bir oyun tamamen sorunsuz çalışır ve PS5, doğru oyunlarda ve monitörde 8K'ya kadar grafik değiştirme kapasitesine sahiptir. Mutlak bir canavar ve herhangi bir oyuncunun hayatına harika bir katkı.

Söylediğimiz gibi, küresel salgın nedeniyle üretimle ilgili benzeri görülmemiş sorunlar nedeniyle PS5 stokları her yerde çok düşük, ancak konsolunuzu çok daha iyi hale getirmek için önceden satın alabileceğiniz bazı güzellikler var.

En iyi Black Friday Best Buy fırsatlarına geçelim ...


PlayStation VR Iron Man Paketi |Best Buy'dan 3, 49,99 $
Sony'nin PS VR'si, oyunlara gerçekten dalmanın en iyi yoludur ve Iron Man'den daha iyi ne olabilir? Paket, kulaklık, iki kontrolör, Iron Man ve VR kamera ile birlikte gelir.


Samsung Q80T 55 '4K Akıllı TV1.300 $Best Buy'dan 1.050 $
Sanal gerçekliğe başlamadan önce, büyük, ideal olarak bir 4K TV'ye ihtiyacınız olacak ve Samsung, uzun akşam oyun seansları için mükemmel bir eşlik olan Q80T QLED TV'ye büyük bir adım attı. Aynı zamanda akıllıdır, yani Netflix'e ve diğerlerine kolay erişim anlamına gelir.


Sony PS5 HD Kamera |Best Buy'dan 59,99 $
Arkadaşlarınızla sohbet etmek veya Twitch'te yayın yapmak istiyorsanız şuna ihtiyacınız olacak: Sony'nin özel PS5 HD Kamerası, TV'nizin üzerine oturan ve PS5 ile zahmetsizce çalışan bir web kamerası. Kaçırabileceğin bir olmalı.

Seagate 4 TB Sabit Disk |125 ABD dolarıBest Buy'dan 105 $
PS5, PS4 oyunlarını desteklediğinden, muhtemelen çok fazla alana ihtiyacınız olacak ve Seagate'in Sony onaylı 4TB harici sabit diski, başlangıç ​​için çok iyi bir yer ve PS5'in 4 katına ucuza depolama sunuyor.

Yani, PS5 stokları çok düşükken, şimdi bir pazarlık yapmak ve mümkünse deneyimi daha da iyi hale getirecek PS5 aksesuarlarını almak için mükemmel bir fırsat. Kaçırmayın!


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

DİĞER SİYAH CUMA SATIŞLARI