Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Totally Rated şov: DJI'nin yeni uçan makineleri, Resident Evil'in 9 ft zombileri ve yeni OnePlus saati!

Totally Rated şov: DJI'nin yeni uçan makineleri, Resident Evil'in 9 ft zombileri ve yeni OnePlus saati!

Tamamen Derecelendirilmişteknoloji ve oyun dünyasında nelerin popüler ve nelerin olmadığı hakkında incelemeler ve görüşler sunar.


Sektördeki önde gelen oyunları bir araya getirerek, piyasadaki en yeni oyunları ve ürünleri inceleyen ve derecelendirenlerden ilk elden haber alıyoruz.

Bu haftanın bölümünde, DJI'nin yeni uçan makinelerine bakıyoruz, Resident Evil'de dokuz metrelik zombileri aramaya çıkıyoruz ve yeni OnePlus saatini incelemek için zaman buluyoruz. Aşağıdaki videoda Totally Rated şovunu izleyin.

İlk olarak, dronlar ve DJI FPV'nin topuklarında sıcak olan drone devi, DJI Air 2S'nin duyurulmasıyla hiçbir yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Bu çok yetenekli ve manevra kabiliyetine sahip drone, Tom's Guide'dan Mike Prospero'nun açıkladığı gibi, inanılmaz video kayıt yetenekleriyle birlikte gelir: 'Ön tarafında, 1 inçlik sensörlü, gimbal monteli 20 megapiksel bir kamera var - bu, kameradaki sensörden iki kat daha büyük. DJI Hava 2.


'Ayrıca, Air 2S 5.4K'da video kaydedebilir - Air 2 maksimum 4K'da.“

Resident Evil Capcom


(Resim kredisi: Capcom)

Oyun alanında, Capcom bize önümüzdeki ay tüm büyük platformların 60 dakikalık oyun süresine erişmesi için ikinci bir Resident Evil Village demosu verdi ve PS4 ve PS5 oyuncuları hafta sonu boyunca küçük bir Erken Erişim penceresi elde etti.

GamesRadar'dan Rachel Weber kararını verdi: 'Yeni Resident Evil demosu, bu ayın sonundaki tam oyundan neler bekleyebileceğimize dair heyecan verici bir bakış.


“Köyün etrafında koşma şansınız var. Bazı yerlilerle tanışın, bazıları arkadaş canlısı, bazıları pek değil. Tam oyundan neler bekleyebileceğinize dair birçok ipucu var.

“Demo oldukça kısa ama hala keşfedilecek çok şey ve bulunacak gizli bilgiler var.”

OnePlus İzle

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ve teknoloji dünyasında, OnePlus, OnePlus Watch ile şapkasını akıllı saat halkasına attı.


OnePlus Smartwatch, TechRadar'dan David Lumb'un açıkladığı gibi, harika pil ömrüne sahip birinci nesil şık bir cihazdır: 'OnePlus Watch, OnePlus'tan harika bir ilk akıllı saattir ve birkaç önemli alanda daha pahalı rakiplerini şık görünüm ve haftalık pil ömrü.

'Ancak, ısmarlama bir işletim sistemiyle, önceden yüklenmiş temel uygulamalardan daha fazlasını yükleyemez ve tamamlayıcı akıllı telefon uygulaması yalnızca lansman sırasında Android'de kullanılabilir.

“Birinci nesil statüsüne ihanet eden birkaç yazılım hatasına rağmen, OnePlus Watch, Samsung ve Apple rakiplerinden belirgin şekilde daha düşük olan fiyat için iyi bir değerdir.”

Tom's Guide'dan Kate Kozuch, bunun fiyat açısından da iyi bir saat olduğuna inanıyor, ancak satın almayı düşünenlere bazı uyarılarda bulunuyor: 'Elbette, OnePlus Watch satın almak bazı uyarıları da beraberinde getiriyor.

'Yine de, kullanıcı dostu arayüz, uzun pil ömrü ve şık tasarım, OnePlus Watch'ı şirketin giyilebilir pazara girişi için adil bir ilk girişim haline getiriyor.”

Bugünün en iyi DJI Osmo Action fırsatları 4 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ DJI Osmo Action - 4K Action... Amazon Prime $194.99 İndirimli Fiyatı GörüntüleDJI OSMO Aksiyonu Walmart 349,99 $ 199 $ Görünüm DJI Osmo Action 4K Kamera BHPfotoğraf 199 $ Görünümİndirimli Fiyat DJI - Osmo Aksiyon Kamerası -... En İyi Satın Al $249.99 $199.99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz