Close
  • Ana
  • /
  • Oyuncaklar
  • /
  • Nihai 3.000 parçalık Lego Jurassic Park T-Rex seti şimdi satın alınabilir

Nihai 3.000 parçalık Lego Jurassic Park T-Rex seti şimdi satın alınabilir

FanlarıJurassic Park(yani herkes) ve Lego (yani herkes) şimdiye kadarki en muhteşem dinozor setiyle şımartılıyor - şimdiye kadarki en büyük Lego T-Rex'i değil, aynı zamanda ikonik kapıları da oluşturan 3.000'den fazla parçadan oluşan destansı bir yapı Park.


Kapıların kendisi 49 cm yüksekliğinde olup özel bir tetik kullanılarak açılabilir. Kapıların arkasında, filmlerden sahneleri tasvir eden bir dizi mini diorama var.

Dinozor tek başına 22 cm yüksekliğinde ve 69 cm uzunluğunda duruyor ve kuyruğunun uzunluğu boyunca (artı çene çeneleri) dahil olmak üzere tamamen hareketli ve eklemlidir ve yanında durabileceğiniz kullanışlı bir bilgi sayfası vardır. Bu gerçek T-Rex hakkındaki gerçekler, plastik olan değil.

(Resim kredisi: Lego)

Altı minifigürle birlikte gelir: Dr Ian Malcolm (Tyrannosaur saldırısı sonrası yırtık kıyafetleriyle), Alan Grant (raptor pençesiyle tamamlandı), Ellie Satler, John Hammond (kehribar tepeli sopayla), Ray Arnold ve Dennis Nedry.


Hepsi kapının arkasındaki küçük sahnelerle eşleşiyor ve onları ya vinyetlerine koyabilir ya da bir teşhir standında sergileyebilirsiniz.

Lego Jurassic Park T-Rex saldırısı

Bir bebek dinozor da var, Lego bilim adamlarınızın yapabildiği için olması gerektiği anlamına gelmediğini hatırlatmak için. Bu seti oluşturma durumu hariç,kesinliklemeli.


Günün en iyi Lego Jurassic Park: T. rex Rampage fırsatları 28 Amazon müşteri yorumu LEGO Jurassic World Jurassic ... Amazon Prime 249,95 $ LEGO Jurassic World Jurassic'i görüntüleyin ... En İyi Satın Al $ 249,99 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz