Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • En iyi PS5 TV, LG'nin katlanabilir OLED TV'sidir… ancak fiyatı beğenmeyeceksiniz

En iyi PS5 TV, LG'nin katlanabilir OLED TV'sidir… ancak fiyatı beğenmeyeceksiniz

Döndürülebilir bir TV'nin dünyadaki en havalı şey olduğunu veya hiç kimsenin sahip olmadığı bir soruna çözüm olduğunu düşünüyor olun, dünyanın ilk LG Signature OLED RX 65 inç TV nihayet teknoloji demo statüsünden ve gerçeğe dönüştü. satın alınabilir bir ürün.


Şimdiye kadar sadece Güney Kore'de piyasaya sürülüyor, ancak gelecekteki güzel oyuncağın fiyatı 100 milyon won, yani yaklaşık 87.000 $ veya 63.000 £. Yani, tam olarak listeye girmiyorBlack Friday fırsatları, sonra.

LG Signature OLED R, CES 2019'daki en parlak ekran yıldızlarından biriydi ve Pingtwitter, onu 'vay canının özü' olarak adlandırdı.eylemde görmekama gelmesi zaman aldı. Esnek bir OLED panel kullanarak, Signature RX (nihayet piyasaya sürülen versiyon), bir düğmeye dokunarak mutlu bir şekilde açılır veya geri çekilir; bu, kullanmadığınız zaman köşede asla çirkin bir siyah ekranınız olmadığı anlamına gelir.

Müzik çalmak veya bir saat ve hava durumu görünümüne sahip olmak için yalnızca en iyi çeyreği bile gösterebilirsiniz. Sırf 65 inçlik gösterişli bir saatli radyoya 67.000 £ harcadığınızı söyleyebilirsiniz.

PS5 nereden alınır
• Bize bakınen iyi televizyonlarnormal düz türden
• Bkz.en iyi OLED TV'ler(tekrar yapdeğilBunları yuvarlamayı dene)


Yenilikçi otomasyon ve mutlu bir şekilde bir kutuya katlanmanın dışında, Signature RX mükemmel bir LG OLED TV olma söz konusu olduğunda her zamanki gibi iş yapıyor. LG'nin Gen 3 Yapay Zeka İşlemcisi, görüntü görevlerinde ve ThinQ sistemi, tüm gerekli parçaları yapmak için sesinizi kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Hem Google hem de Amazon'un Alexa'sı da entegre olduğundan uzaktan kumandayı asla kaldırmanız gerekmeyecek.

Ve elbette, LG'ninen iyi oyun televizyonuListede, Signature R HDMI 2.1 işlevine sahiptir ve yeni nesil için tam destek VRR ve ALLM'ye sahip olmalıdır. LG, 120 Hz'de 4K vaat ediyor ve daha da iyi ses seçenekleri için eARC uyumluluğu ile birlikte geliyor.


Yani, eğer seninPS5 ön siparişiveyaXbox Series X ön siparişivar ve TV'nizde bir Tesla Model X'in fiyatını düşürmek üzeresiniz, Signature RX sizin için hazır. Şimdilik sadece şunu öneriyoruz:LG OLED CX serisi.

Signature RX serisi aynı zamanda hem tüm surround ses ihtiyaçlarınız için Dolby Atmos hem de Dolby Vision IQ'ya sahiptir, böylece tüm bu Ultra HD Netflix akış içeriğinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Film Yapımcısı Modu da var, böylece filmlerinizi tam olarak yönetmenin istediği gibi bir düğmeye basmadan ve ekranınızı gece boyunca yok etmeden önce görebilirsiniz.


Yeni bir TV arayışındaysanız ve en iyi fiyatı aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, sürekli güncellenen sayfamıza göz atın.en iyi TV fırsatları. Ve Cadılar Bayramı neredeyse biterken, tatil sezonu hakkında ciddileşme zamanı. Pingtwitter çoktan tamamladıen iyi Noel hediyeleri,en iyi Black Friday fırsatlarıve hattaen iyi Siber Pazartesi fırsatlarıen iyi pazarlıkları aldığınızdan emin olmak için.

Herkesten önce en iyi Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.