Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi HTC Vive fırsatları

Aralık 2020 için en iyi HTC Vive fırsatları

2020'nin en iyi HTC Vive fırsatları için alışveriş mi yapıyorsunuz? O zaman ideal yerdesin. Bunun nedeni, en iyi fiyatları bir araya getirdik.HTC Vive,HTC Vive ProveHTC Vive Cosmossanal gerçeklik düzeltmenizi almak için gereğinden fazla bir kuruş ödemeniz gerekmediğinden emin olmak için web üzerinden.


İster en yeni HTC Vive Cosmos, ister üst düzey HTC Vive Pro veya klasik HTC Vive olsun, gürültüyü kesip size ihtiyaçlarınız için doğru kulaklığı verelim. Bunlar, 2020'de bugün oyunculara sunulan en iyi HTC Vive fırsatlarıdır.

Fiyatlar hiç olmadığı kadar düşük olduğu için şimdi bir HTC Vive almaya başlama zamanı. Vive'ın farklı sürümleri için farklı indirimler geçerli olacaktır, bu nedenle araştırmanızı iyice yaptığınızdan emin olun.

Vive piyasaya çıktığından bu yana tüm sanal gerçeklik başlıkları için standardı belirlemeye yardımcı oldu: çarpıcı ekranlar, hassas izleme ve 110 derecelik görüş alanı, harika bir oyun deneyimi sağlıyor. 600'ün üzerinde oyunla, bu dünyaya saatlerce veda edeceksiniz.

Bu, özellikle maskeyi çıkarmanıza gerek kalmadan bir içecek bulmanızı veya oturmanızı sağlayan öne bakan kamera için geçerlidir. Bu arada, en son HTC Vive Cosmos, içten dışa izleme içerir, böylece herhangi bir harici sensör kurmanıza gerek kalmadan sanal alanda nerede olduğunuzu bilir.


HTC Vive fırsatları

Bugünün en iyi HTC Vive fırsatları 32 Amazon müşteri yorumu HTC Vive Amazon 1.169,98 £ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi HTC Vive Pro fırsatları İndirimli Fiyat HTC Vive Pro VR Sanal ... Amazon Prime 641,22 £ 615,90 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle HTC Vive Pro Currys PC World 1.299 £ 1.119 £ Anlaşmayı Görüntüle HTC Vive Pro Full Kit Drones Direct1.432,97 £ Anlaşmayı GörüntüleHTC Vive Pro - Tam VR Kiti BT Mağazası 1.498,99 TL Fırsatı Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi HTC Vive Cosmos fırsatları HTC VIVE Cosmos VR Kulaklık ... Amazon Prime 695 TL Teklifi Görüntüle HTC Vive Cosmos Ebuyer699,47 £ Anlaşmayı GörüntüleHtc Vive Cosmos very.co.uk 699,99 £ Teklifi Görüntüle Htc Vive Cosmos Littlewoods 909,99 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz