Close

Aralık 2020 için en iyi iPad fırsatları

Pingtwitter şu anda bugün piyasada bulunan en iyi iPad fırsatlarını ustalıkla küratörlüğünü yapıyor - Apple iPad'de en iyi fiyatları ve en iyileri de dahil olmak üzere paket fırsatlarını bulmak için doğru yere geldiniz.Siber Pazartesi fırsatları.


Sizin için en iyi iPad'in hangisi olduğunu bilmiyor musunuz? O zaman danışmalısınızApple iPad kılavuzuşimdi, size en uygun tablete en iyi anlaşmayı yapmak için buraya dönmeden önce bugün satılan her iPad'in ayrıntıları ve sıralaması.

Ayrıca, anlaşmalarımız tüm güvenilir çevrimiçi perakendecilerden en iyi fiyatları günde bir defadan fazla çekerken, bu sayfadaki tüm fiyatların güncel ve pazar lideri olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu nedenle, ister jumbo boyutlu iPad Pro'da mikro boyutlu bir anlaşmanın, ister eski bir iPad mini için iyi bir fiyatın ya da iPad Air'de mümkün olan en iyi anlaşmanın peşinde olun, hepsini bulduk.

Sayfayı aşağı kaydırın ve aradığınız iPad'i bulun, size en iyi fırsatların ne olduğunu söyleyelim - kolay!


En iyi iPad hangisi?

Apple'ın ürettiği her iPad'in farklı bir donanım özellikleri ve yetenekleri vardır, bu nedenle satın alma işlemi yaparken amaçladığınız kullanım için doğru iPad'i bulmak çok önemlidir.

Çoğu insan için en iyi iPad, iPad Air'dir (2020). Henüz piyasaya sürüldüğünde, hepsi süper şık bir tasarımda keskin 11 inç ekran, güç kovaları ve bazı mükemmel yüksek teknoloji özellikleri sunar. Bizim tamiPad Air incelemesitam olarak neden bu kadar sevdiğimizi ortaya koyuyor.


Elbette diğer modelleri de seçmek için iyi nedenler var. İPad Pro, 13 inçlik ekran seçeneğinin yanı sıra 11 inçlik bir model, ekranda 120 Hz yenileme hızı ve arkada bir LIDAR 3D sensörün yanı sıra daha büyük depolama kapasitesi seçenekleriyle daha da yüksek kaliteli bir ekran sunuyor. .

Ucuz iPad (8. nesil) çok değerli bir seçenektir - iPad Air'in sahip olduğu birinci sınıf yapıya ve en yeni nesil işlemciye sahip değildir, ancak harika bir ekrana, bolca hıza sahiptir ve yine de kusursuz bir şekilde üretilmiştir.


Şimdi Apple Pencil desteğine sahip olan iPad mini, harika bir küçük medya ve oyun aygıtı veya taşınabilir bir not alma / çizim makinesidir.

Black Friday öncesinde, aynı zamanda mükemmel bir değer sunan iPad Air (2019) için de fırsatlar aramanızı öneririz - yeni modelle değiştirildi, bu yüzden üzerinde mükemmel bir anlaşma görüyoruz!