Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • En iyi PS Vita fırsatları

En iyi PS Vita fırsatları

Nispeten 'eski' el konsolları olarak PS Vita'yı satın almak ucuzdur ve bir tane bulursanız, alın - düşük stok nedeniyle bunlar biraz nadirdir.

İki tür PS Vita mevcuttur, PS Vita ve PS Vita Slim. Daha sonra 2014'te ve PS Vita 2012'de piyasaya sürüldü.

PS Vita, kısmen çok pahalı olduğu için kırılmakta zorlandı. İnsanlar ayrıca biraz ağır olduğunu ve pil ömrünün harika olmadığını hissetti. Vita Slim, 219 g'da 260 grama kıyasla çok daha hafiftir, bu nedenle elinize ve cebinize daha rahat oturur.

Bununla birlikte, PS4'ünüzden oyun akışı yapabilme ve iddia edildiği gibi en güçlü ve grafiksel olarak etkileyici el konsolu olmasıyla, PS Vita'yı konsol koleksiyonunuza eklemeye değer.


Aşağıda PS Vita için en iyi fırsatların tümüne sahibiz, onları mutlaka kontrol edin.

ps vita fırsatları


En iyi PS Vita Slim fırsatları

2014 yılında piyasaya sürülen PS Vita modeli daha ince ve daha uzun pil ömrüne sahip

İlk izlenimlerde tıpkı orijinal PS Vita'ya benziyor. Önden bakıldığında hemen hemen aynı boyutta, aslında ölçün ve marjinal olarak daha uzun ve daha geniş. Bununla birlikte, elinize aldığınızda, önemli ölçüde daha ince ve daha hafif, doğru olması için 42g daha hafif, oynamayı daha rahat hale getiriyor.


Sinir bozucu bir şekilde yeni model, OLED yerine bir LED ekranla geliyor. Her ikisi de aynı boyutta ve aynı çözünürlüğe sahip ancak LED ekrana bakmak sıkıcı görünüyor. LED vs OLED bir süredir büyük bir oyun sohbeti oldu, ancak genel olarak fantezi dünyalarına bakıldığında ve fotoğraflara bakıldığında OLED daha güçlü renkler sağlıyor.

Günümüzün en iyi PS Vita Slim fiyatları 468 Amazon müşteri yorumu PS Vita Slim - Lime Green / ... Amazon Prime 428 $ Teklifi Görüntüle Sony PlayStation Vita WiFi ... Amazon Prime 470 $ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

ps vita fırsatları

En iyi PS Vita fırsatları

Daha büyük ve daha ağır olabilir ancak daha iyi OLED ekranı barındırır

Eski orijinal PS Vita'yı Vita Light üzerinden alıp almayacağınıza karar vermek, ekran renginin ağırlık meselesi. Bunlar ağırlıklı olarak en büyük farklar artı fiyattır.


260g ağırlığında ağır bir konsoldur. Ancak OLED ekrana sahip olmak, Slim modelinde LCD ekrana göre daha zengin renkler ve üstün kontrast sağlar. Pil ömrü fantastik değil, ancak daha ucuz olmak, paradaki farkın satın aldığı şeydir. Aksi takdirde, her parçası kadar güçlüdür ve aynı oyunları oynar.

Aşağıda PS Vita için tekliflerimize göz atın.

Bugünün en iyi PS Vita fırsatları 453 Amazon müşteri yorumu PlayStation Vita 3G / Wi-Fi ... Amazon Prime 699,99 $ Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz