Close

Aralık 2020 için en iyi Roku fırsatları

Televizyon yayıncıları söz konusu olduğunda, Roku dünyanın en büyük markalarından biridir ve birçoğunuz elinize alabileceğiniz en iyi Roku fırsatlarını arayacaksınız - ve Roku cihazları söz konusu olduğunda, bu fırsatlar çok olabilir. gerçekten iyi.

Deneyimsiz olanlar için, Roku yayın cihazları, Netflix ve YouTube gibi binlerce kanala ve uygulamaya erişim sağlayan normal TV'leri akıllı TV'lere dönüştürür. Şu anda platformdaki 2.000'den fazla kanal ile, bu ucuz Roku fırsatlarından biriyle en sevdiğiniz şovları, filmleri, şarkıları, grupları veya videoları bir daha asla kaçırmanıza gerek yok.

Ancak mesele sadece mevcut TV'leri dönüştürmekle ilgili değil - Roku'nun teknolojisi artık bazı TV'lerde yerleşiktir, bu nedenle tüm bu hizmetleri ekstra cihaz gerektirmeden alırsınız!

Roku, Amazon Prime, Netflix, Disney +, Apple TV, Hulu, HBO Now, Showtime, BBC iPlayer, YouTube ve daha fazlası gibi en iyi kanallardan eğlenmenizi sağlar ... hemen hemen her şey kapsanmaktadır.


Günün en iyi Roku fırsatları Roku Streaming Stick + | ... Roku Streaming Stick Plus Amazon $ 81,82 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünRoku Premiere + - HD ve 4K ... Roku Premiere Plus Amazon $ 289,26 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünRoku Premiere - HD ve 4K UHD ... Roku Premiere Amazon 477,93 $ İnceleTüm fiyatları görünRoku Express HD Yayını ...Roku ExpressEbay69 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görün2020 Yılı Premiere Ultra HD ...Roku Akış ÇubuğuEbay96,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünAnlaşma 21 Aralık, Pzt sona eriyor Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ne izlediğinize bağlı olarak, bazı kanallar bir abonelik ücreti aldığından veya sadece kiralamanıza veya satın almanıza izin verdiğinden, bir ücret olabilir. Ama neye para ödemek istediğinizi ve neyi istemediğinizi kontrol etmenizi sağlayan, keyfini çıkarması ücretsiz yüzlerce kanal da vardır.

Çok sayıda farklı ürün sürümü var, ancak hazır olanların hepsinde size rehberlik etmek ve size en iyi fiyatları vermek için buradayız. 2020'nin en iyi Roku fırsatları için okumaya devam edin.


En iyi Roku fırsatları Streaming Stick Plus

Roku Streaming Stick Plus fırsatları

Bu, çok az bir parayla 4K, HDR10 içeriği sunan küçük ama sade bir şekilde mükemmel bir akış çubuğu. Plus, belirli rakip modellere göre dört kat daha fazla menzile ve daha güçlü sinyale sahiptir ve ayrıca TV gücü ve ses seviyesi düğmeleri olan yeni bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir. Beklediğiniz gibi, bu çubuk HDMI bağlantılı herhangi bir TV ile çalışacaktır, ancak bu model için parayı düşürüyorsanız, gerçekten güçlü bir 4K, UHD, HDR TV ile eşleştirmeniz gerekir. Eğer yaparsanız, sonuçlar kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacaktır.


Günün en iyi Roku Streaming Stick Plus fırsatları Roku Streaming Stick + | ... Amazon Prime 81,82 $ Teklifi Görüntüle Roku 4K HD UHD HDR Akışı ... Ebay113,05 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 17 Aralık Perşembe günü sona eriyor EN SON ROKU YAYINLAMA STICK ... Ebay114,71 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Roku Streaming Stick + | ... Amazon 169,66 $ 123,96 $ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En İyi Roku Fırsatları 2020

Premiere Yılı + fırsatları

Roku Premiere +, 4K akış oynatıcısından mükemmel bir performans ve değer kombinasyonudur. Bu Plus sürümü, HDR (Yüksek Dinamik Aralık) oynatma içerir ve bu, ona Amazon Fire TV kutusunun sahip olmadığı bir özellik verir. Wi-Fi'niz biraz zayıf mı? Bu 4K görsellere ihtiyaç duydukları gücü sağlayacak isteğe bağlı bir ethernet bağlantı noktası olduğundan korkmayın. Uzaktan kumandaya kulaklık takarak özel dinlemenin keyfini çıkarma seçeneğini de unutmayın.

Bugünün en ucuz Roku Premiere + fırsatları Roku Premiere + - HD ve 4K ... Amazon $ 289,89 Teklifi Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

En İyi Roku Fırsatları 2020

İlk Gösterimler Yılı

Sağlam bir 4K yayıncı için çok ucuz olsa da, birkaç dolar daha fazla ek özellikler alacağınız için yukarıdaki Plus modeline kıyasla bunun fiyatlarını ciddi şekilde artırmanızı öneririz. HDR oynatma, isteğe bağlı ethernet bağlantısı, MicroSD yuvası ve kulaklıkları uzaktan kumandaya takabilirsiniz.


Bugünün en ucuz Roku Premiere fırsatları Roku Premiere - HD ve 4K UHD ... Amazon $ 477,93 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi Roku Fırsatları 2020

Roku Ultra fırsatları

Bunu, beğenilen Roku Premiere Plus'tan daha fazla özelliğe sahip, Roku ailesinin lüks üyesi olarak düşünün.

Peki, Roku Ultra'daki yenilikler neler? Uzaktan kumanda artık sesli arama için kullanılabilir ve artık onu bir oyun kumandasına dönüştürmek için ekstra düğmeler içerir. Uzaktan kumandayı çok fazla kaybetmeyi alışkanlık haline getirirseniz, kutunun üzerinde, onu bulmanıza yardımcı olmak için uzaktan kumandanın ses çıkarmasını sağlayan bir düğme vardır. Optik çıkış ses ve USB bağlantı noktaları, piyasadaki en iyi akış cihazlarından birini tamamlar.

Aynı zamanda ailedeki en pahalı Roku'dur, bu yüzden Plus sürümünden daha fazlasına gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını düşünürüz.

Bugünün en iyi Roku Ultra fırsatları Amazon Amazon Benzer Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi Roku Fırsatları 2020

En İyi Roku Fırsatları 2020

En iyi Roku Streaming Stick fırsatları

Giriş seviyesi Streaming Stick'i seçerek paradan tasarruf edersiniz, ancak bazı işlevleri de kaybedersiniz. Yukarıdaki modellerden bazılarına kıyasla hızlı HD optimize işlemciye, Ethernet, USB ve microSD kart yuvasına, kulaklık jakına ve oyun kontrolüne veda ediyorsunuz.

Ancak, Streaming Stick doğrudan HDMI yuvasına takıldığı için hantal kablolar yoktur. Ayrıca daha ucuz olan Roku Express'ten daha hızlı çalışır.

Günün en ucuz Roku Streaming Stick fırsatları ... 2020 Roku Premiere Ultra HD ...96,99 Anlaşmayı GörüntüleAnlaşma 21 Aralık Pazartesi Roku Streaming Stick + 4K HDR ... Ebay99 $ Anlaşmayı GörüntüleROKU Premiere 4K akışı ... Ebay99,99 Anlaşmayı GörüntüleRoku Streaming Stick (3500R) ... Amazon $ 379,09 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En İyi Roku Fırsatları 2020

Roku Express fırsatları

ABD'den mi satın alıyorsunuz? Roku Express, Roku yayıncı ailesinin en ucuz üyesidir. Roku Express, biraz daha pahalı olan Roku Streaming Stick kadar hızlı çalışmaz ve doğrudan Stick modeli gibi yuvaya takmak yerine bir HDMI kablosuyla TV'nize bağlanır.

Bugünün en ucuz Roku Express fırsatları Roku Express HD Streaming ...69 Anlaşmayı GörüntüleRoku Express (Son 2018 ... Amazon $ 84,95 Fırsatı Görüntüle Roku Express HD Akışı ... Ebay86,95 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

En iyi Roku fırsatları: Hisense Roku TV

(Resim kredisi: Hisense)

Hisense Roku TV B7120

İngiltere'nin ilk Roku destekli TV'si fiyat için inanılmaz bir set. Roku yazılımı, çalıştırmayı son derece kolay ve kaygan hale getirir ve umut edebileceğiniz hemen hemen her akış hizmetiyle doludur. Ve TV'nin donanımı da inanılmaz derecede etkileyici - görüntü parlak ve renkli, kontrast fiyat açısından etkileyici ve düşük kaliteli videonun 4K'ya yükseltilmesi şaşırtıcı derecede iyi. BT, 50 inç, 55 inç ve 65 inçlik versiyonlarda gelir.

• Hisense Roku TV incelememizin tamamını okuyun

Günün en iyi Roku fırsatları Roku Streaming Stick + | ... Roku Streaming Stick Plus Amazon $ 81,82 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünRoku Premiere + - HD ve 4K ... Roku Premiere Plus Amazon $ 289,26 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünRoku Premiere - HD ve 4K UHD ... Roku Premiere Amazon 477,93 $ İnceleTüm fiyatları görünRoku Express HD Yayını ...Roku ExpressEbay69 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görün2020 Yılı Premiere Ultra HD ...Roku Akış ÇubuğuEbay96,99 Anlaşmayı Görüntüle Tüm fiyatları görünAnlaşma 21 Aralık, Pzt sona eriyor Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz