Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Windows 10 Fall Creators Update burada - ve Surface Book 2 de burada!

Windows 10 Fall Creators Update burada - ve Surface Book 2 de burada!

Microsoft,IFA 2017Bir sonraki Windows 10 güncellemesinin bugün, 17 Ekim'den itibaren dünya çapında kullanıma sunulacağını. Fall Creators Güncellemesi, adı verilen şu anda yayına giriyor ve Microsoft, aşağıdaki videoda görebileceğiniz şekilde karışıma yeni bir Surface Book 2 ekledi:

Yeni dizüstü bilgisayarın 13 inç ve 15 inç sürümleri mevcut, Microsoft'a göre 1.499 £ 'dan başlıyor ve 17 saatlik pil ömrüne sahip. 13 inçlik Surface Book 2, 9 Kasım'dan itibaren İngiltere'de ön siparişe açık.

Ayrıca bugün mevcutturbir grup Windows Mixed Reality kulaklıkAcer, Dell, HP ve Lenovo'dan 399 dolardan başlayan fiyatlarla. Samsung & rsquo; un yenilikçi karma gerçeklik başlığı,Samsung HMD Odyssey, 6 Kasım'da satışa sunulacak.

Fall Creators Güncellemesi, bilgisayarınızdaki kamerayı kullanan Karma Gerçeklik Görüntüleyiciyi içerir, böylece gerçek çevrenize karışmış 3B nesneleri görebilirsiniz. Fall Creators Güncellemesi ile, PowerPoint sunumları ve Word belgeleri dahil olmak üzere Paint 3D'deki 3B nesneleri Office dosyalarınıza da getirebilirsiniz. Sununuz içinde nesneler dönebilir ve hareket edebilir.


Fall Creators Güncellemesi hakkında daha fazla bilgi

'Fall Creators Update', Windows 10 'Creators Update'i takip ediyor.bu yılın başlarında yayınlandı.

Microsoft'un neden onu aynı isimle anmaya karar vermesi bir gizem ve oldukça tuhaf, ama belki de orijinal Yaratıcı Güncellemesinin umulduğu kadar yaratıcı (veya yaratıcılar tarafından iyi karşılanmış) olmamasından kaynaklanıyor. Bunun bir kısmı, donanım ortaklarının sahip olacağı gerçeğiyle ilgili olabilir.karma gerçeklik kulaklıklarıo zamana kadar son kullanıcılar tarafından kullanılabilir.


Sonra yine, belki de bu sonbaharda (Sonbahar) harika olanı takip etmek için bazı ilginç yeni yaratıcı donanımlar olacaktır.Surface Studio, güncellemenin içerik oluşturucular için olduğu mesajını güçlendirecek.

İşte Sonbahar İçerik Oluşturucu Güncellemesinden neler bekleyebileceğinize dair bir örnek:


Daha yakın iOS ve Android entegrasyonu

Yeni güncelleme, Windows Phone'ları olmayan ve bu nedenle Continum'u bu cihazlarla kullanamayan bizler için oldukça mükemmel yeni özellikler içerecek.

Mobil cihazlardaki bazı uygulamaları tam olarak bıraktığınız yerden (Office?) Ve cihazlar arasında hareket ettirebilen bir bulut panosu da dahil olmak üzere, iOS ve Android ile çalışmanın bazı çarpıcı yeni yollarını bekleyin. Dürüst olmak gerekirse, herkes yemek isterPushbullet'lerbu günlerde öğle yemeği. Bu, Microsoft'un harika SwiftKey'i satın almasını güçlendirecek.

Görünüşe göre bu özelliğe Kaldığınız Yerden Teslim Alın adı verilecek. Bu mantıklı! Bu, Cortana tarafından etkinleştirilecektir.


Cortana, bilgisayardan telefona geçerken bile kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı olur. # Windows10 #MSBuild pic.twitter.com/71JsD5xtEh11 Mayıs 2017

İTunes dahil yeni Windows Store uygulamaları

AutoDesk Sketchbook dahil olmak üzere Windows Mağazasına yeni Evrensel Windows Uygulaması uygulamaları geliyor.

iTunes, bu yılın sonunda Windows Mağazası'na geliyor. Windows kullanıcıları, Apple Music ve iTunes Store dahil olmak üzere eksiksiz bir iTunes deneyiminin yanı sıra, herhangi bir Windows 10 veya Windows 10 S PC'de iPhone ve diğer Apple aygıtları için destek alacaktır.

Xamarin Live Player, geliştiricilerin iPhone uygulamalarını bir Windows bilgisayardan oluşturmasına, test etmesine ve hata ayıklamasına olanak tanır.

OneDrive geliştirmeleri

Ayrıca, telefonunuzdaki uygulamaların temel belgelerinize erişmesine yardımcı olacak İsteğe Bağlı Dosyalar adlı yeni bir OneDrive özelliği de olacak - bu videoyu izleyin:

İsteğe Bağlı OneDrive Dosyaları ile disk alanınızdan tasarruf edin. Bulut dosyalarınıza ihtiyaç duyduğunuzda erişmek için Dosya Gezgini'ni kullanın. #MSBuild pic.twitter.com/PhafHk2WEX11 Mayıs 2017

Görev Görünümü Zaman Çizelgesi

Windows 10'da uygulamalar arasında geçiş yapmak Görev Görünümü sayesinde her zaman kolay olmuştur, ancak şimdi bunun bir zaman çizelgesi yönü de olacaktır - böylece yakın geçmişte bir noktada bulunduğunuz yere etkili bir şekilde geri dönebilirsiniz.

Zaman Çizelgesi ile tanışın. Kaldığınız yerden devam etmek için kolayca zamanda geriye gidin. # Windows10 #MSBuild pic.twitter.com/e3gxhXnp6W11 Mayıs 2017

Mixer'de iyileştirmeler ve yeni Story Remix uygulaması

Fall Creators Güncellemesi ile Microsoft, oyun akışı hizmeti Mixer'ı geliştiriyor - artık bir oyun akışını öncekinden daha hızlı başlatabilir ve atlayabilirsiniz.

Story Remix, müzikleri, fotoğrafları, videoları ve hikayeleri bir araya getirebilecek yeni bir uygulamadır. İMovie yerine Apple Kliplerini düşünün.

# Windows10'a gelen Story Remix, ilham bulmanıza ve harika hikayeler yaratmanın yeni yollarını keşfetmenize yardımcı olacak. #MSBuild pic.twitter.com/xliM5Nnrcg11 Mayıs 2017

Fotoğraflar uygulaması, Sonbahar Yaratıcıları Güncellemesinde çok ihtiyaç duyulan bir iyileştirme aldı, böylece 3B efektler, Mürekkep, geçişler kullanabilir ve basit otomatik videolar oluşturabilirsiniz.

Her şey Akıcı Tasarım ile ilgili

Evet, Microsoft, Windows'a dahili olarak Project Neon adını verdiğini duyduğumuz yeni bir tasarım dili sunuyor. Bu köklü bir değişiklik olmayacak ve hepsi bir anda olmayacak; UI tasarımının önümüzdeki birkaç güncellemede gelişmesini bekliyoruz.

Umarız Windows tasarımının bu aşaması Metro, Modern UI, Microsoft Design Language ve unuttuğumuz diğer isimlerden daha uzun sürer. Sadece kimse bundan bahsetmiyorWindows 8sloganı 'akışkan' kelimesini içeriyor, tamam mı? Artık hepsi yeni.

Bunu beğendin mi?Çıkış yapmakWindows PC'nin geri dönüş yapmasının 5 nedeni

Microsoft Fluent Design System ile tanışın! Doğru zamanda doğru şeye doğru odağı çizin. #MSBuild pic.twitter.com/tzHRAb4Pm011 Mayıs 2017