Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi: çoğu çift için uyku terapisi

WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi: çoğu çift için uyku terapisi

Bugünün en iyi Wink Beds WinkBed fırsatları WinkBed - Twin... Wink Beds LLC 749 $ WinkBed - Twin Luxury Wink Beds WinkBed - Full... Wink Beds LLC 999 $ Wink Beds WinkBed - Full Luxury Wink Yataklar The WinkBed - Queen... Wink Beds LLC $1,299 Wink Beds'i Görüntüle WinkBed - Queen Luxury Wink Beds WinkBed - King... Wink Beds LLC $1,499 WinkBed - King Luxury Daha Fazla Fırsat Göster 250 milyondan fazla ürünü inceliyoruz en iyi fiyatlar için her gün

The WinkBed (Luxury Firm) yatak rakiplerinden tam olarak nasıl ayrılıyor? Dışarıdaki birkaç rakip lüks yatak markasıyla bu kolay bir girişim değil. Saatva, Nectar ve DreamCloud gibi markalar pek çoken iyi yatakyıllardır listeler.

Yine de, çoğu lüks firma şiltesi çalıların etrafında dolaşırken, bazı insanları bu destekleyici katmana ulaşmak için biraz içeri girmek veya biraz seyahat etmek zorunda kalırken, WinkBed hemen işe koyulur. Bu destekleyici katmanı, hafif kullanıcılar da dahil olmak üzere çoğu insanın tam olarak ihtiyaç duyduğu yerde sunarken, yine de o rüya gibi batma hissini sunar.

Üç katmanlı iç soğutma teknolojisi ve hareket aktarımını en aza indirme özelliği ile birleştiğinde, farklı veya zıt tercih edilen uyku pozisyonlarına sahip çiftler için harika bir 'uzlaşma' yatağıdır. Tıpkı sıcak uyuyan veya sırt sorunları olan uyuyanlar için mükemmel bir seçim olduğu gibi. İster yan uyuyan, ister sırt üstü uyuyan veya midede uyuyan biri olun, The WinkBed (Luxury Firm) yatak kontrol etmeye değer.

WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi: Tasarım

WinkBed dört sertlik seviyesi seçeneğiyle gelir: daha yumuşak, sağlam, artı (ağır insanlar için) ve lüks firma, ayrıca ikizden Cali king'e kadar olan boyutlar. Lüks firmayı 60 inç genişliğinde ve 80 inç uzunluğunda olan kraliçe boyutunda test ettim.


Bu 125 pound ağırlığında daha ağır bir yatak. 45 kilo daha ağırDreamCloud Luxury Firm yatakve 5 kilo daha ağırEscort Klasik yatak. Kaldırmak için yanlarına dikilmiş kulplar olmadığından, yerine oturtmak için bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Çoğu hibrit şilte gibi, WinkBed de bir bulut üzerinde uyku hissini ve iç yaylı cepli bobinlerin sunduğu bir sonraki destek seviyesini birleştirir. Ancak, aynı zamanda birkaç şeyi farklı şekilde yapar. Birincisi, rakiplerinin 14 inçlik standart kalınlığından en az yarım inç daha fazla tıraş oluyor ve zemine biraz daha yakın oturmasını sağlıyor - çoğu insanın alışık olduğu bir şey. Sadece bu lüks hissini arttırmakla kalmayıp aynı zamanda çok fazla zemin kalıntısını uzak tutmaya yardımcı olduğu için ekstra kalın yatakların hayranı olsam da, bu 13,5 inç kalınlık bir uzlaşma gibi geliyor. En azından yatağa girip çıkmayı kolaylaştırır.


Bir diğeri için, bel bölgesi çevresinde ek destek sunan köpük geliştirmeleri olan WinkBed'in tescilli LumberLayer'ı ile birlikte gelir. Diğer hibrit yataklar vücudunuzun o bölgesinde fazla destek sağlamasa da, bu yatağın bel desteği seviyesi dikkat çekicidir. Yine, her şeyi güzel ve yumuşak tutarken.

%100 doğal Okaliptüs türevi Tencel kılıfın altında üç ana katman vardır: jel ile aşılanmış, hiper yumuşak, kapitone Euro yastık üst köpüğü, SleepCalm dengeleyici jel köpüğü ve ayrı ayrı sarılmış cepli bobinler. Bu katmanlar daha sonra The WinkBed'in yatağın geri kalanı kadar yumuşak ama destekleyici olan Ekstra Kenar Destek Sistemi ile çevrelenir.


WinkBed, spesifik olmaksızın Üç Katmanlı Isı Dağıtma Teknolojisinden bahseder. Okaliptüs türevi Tencel kılıfından, jel ile doldurulmuş yastık üst kısmından ve buradaki stabilize edici jel köpüğünden bahsediyor olabilir, ancak gerçekten bildiğim tek şey, ısıyı vücuttan aktif olarak uzaklaştırması ve sizi sıcakta bile hoş ve serin tutması gerektiğidir. geceler.

WinkBed Luxury Firm Hibrit Yatak incelemesi

(Resim kredisi: Winkbed)

WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi: sıkılık ve konfor

The WinkBed hakkında muhtemelen ilk fark edeceğiniz şey – üzerine yattığınız anda – size sağlam ama yine de kabarık bir bulutun üzerinde yatıyormuş gibi hissettiren esrarengiz hüneridir.

Bu sertlik seviyesindeki (6.5) diğer yataklar daha kalın yastık üstleri ile gelirken, WinkBed'in yaklaşımı, aynı anda ve anında destek verirken sizi sarmalanmış hissettirmek gibi görünüyor. Ve bu, daha az kiloluysanız ve bu nedenle destekleyici katmana ulaşmak için daha fazla batmanız gerekiyorsa, rüya budur. Bu uyuyanlar, bu yatakta konfor ve destek arasındaki o tatlı noktayı bulmak için bunu yapmak zorunda kalmayacaklarını takdir edeceklerdir.


Bu, süper yumuşak yerine destekleyiciyi tercih eden yan uyuyanlar için de harika. WinkBed (Luxury Firm) şilte, temel olarak, basınç noktalarını (örneğin omuzlarda) en aza indirmek için şekillendirme sunmak ile ihtiyaç duyulan yerde yeterli desteği sağlayarak bu tip uyuyanlar için harika hale getirmek arasındaki çizgiyi aşıyor.

Yollarına çıkmak için kalın, aşırı peluş bir yastık üst tabakası olmadığı için sırt üstü ve karın üstü uyuyanlar da bu yatakta uyumaktan keyif alacaklardır. Uyuduğum en destekleyici şilteler arasında, sert bir zeminde uyuyormuşsunuz gibi hissettirmiyor. Burada, yalnızca uyku duruşunuza yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda yaşadığınız sırt ağrılarını da hafifleten çok sayıda bel ve sakral destek vardır.

Aslında, görünüşe göre, sadece LumbarLayer köpük geliştirmelerini değil, aynı zamanda 'kas gerginliğini ortadan kaldıracağını' ve 'omurga ve eklemleri hizalayacağını' iddia ettiği üç aşamalı bir sırt rahatlama sistemini de öne sürerek sırt ağrısına yardımcı olmak için tasarlandı.

WinkBed (Lüks Firma) Yatak, farklı tipte uyuyanlar için mükemmel bir yatak seçimidir. Mutlaka aynı uyku pozisyonu tercihlerine sahip olmayan çiftler için mükemmel bir seçenek. Bu ve minimum hareket aktarımı olduğu gerçeği.

Açık olmak gerekirse, DreamCloud Luxury Firm şilteyi izolasyon hareketleri açısından daha iyi buldum. The Winkbed'de şarap kadehi testini yaptığımda, orada hala bardağı devirmeye yetecek kadar hareket aktarımı vardı. Ancak, kesinlikle diğer yataklardan daha iyi fuarlar.

Yatakta başka biriyle benzer sonuçlar yaşadım. Yani, yatak arkadaşınızın hareket ettiğini kesinlikle hissedeceksiniz, özellikle de şiddetli hareket etme eğilimindeyse veya yer değiştirirken daha büyük hareketler yapıyorsa. Bununla birlikte, şilte, hareket aktarımını muhtemelen uyuyacak kadar azaltmıştır - veya en azından her seferinde sarsılmayacaksınız.

Diğer şilteler gibi, The WinkBed (Luxury Firm) şiltenin kenarları da o peluş ama çok sıkı bir his verir. Kenarlarda çok fazla desteğin yanı sıra bazı lavabolar var, ki bu harika. Bazı şilteler aşırı sert kenarlara sahip olsa da, bu şilte yerindeyken sizi rahat ettirir. Her şeyi tamamlamanın harika ve tutarlı bir yolu.

WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi

(Resim kredisi: Winkbed)

WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi: fiyat

Artı hariç, WinkBed bir ikiz için 1.049 dolardan başlıyor ve bir California kralı için 1.849 dolardan başlıyor. Test ettiğim kraliçe yatak, seni 1.599 dolar geri alacak. Saatva Classic Yataktan 100$ daha pahalı ve bazı ebatlarda DreamCloud'dan 150$'a kadar daha ucuz. Bununla birlikte, Winkbed şu anda sitedeki her yatak için 300 dolarlık bir indirim kodu sunuyor ve bu, fiyatınızın ötesindeyse daha uygun fiyatlı hale getiriyor.

Ne yazık ki, WinkBed yalnızca ABD'de satın alınabilir; bu, bir kutuda sevk edilmesine rağmen, bunun tipik bir kutuda yatak ürününüz olmadığı düşünülürse mantıklıdır.

WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi: teslimat ve iadeler

Her WinkBed yatak sipariş üzerine yapılırken, şirket şu anda beyaz eldiven teslimatı sunmuyor. Her yatak, Winkbed'in nakliye ortakları tarafından kapınıza teslim edilen bir kutu içinde gelir. Bu, yatak kurulumunun dahil olmayacağı ve eski yatağınızın kaldırılmasını talep edemeyeceğiniz anlamına gelir. Bu düzenlemeleri kendiniz yapmanız gerekecek.

Neyse ki şilteyi bir kişinin kurması imkansız değil - ancak ağırlığı göz önüne alındığında, yardımcı olacak birinin olması daha iyi olur. Ayrıca WinkBed, her yatak alımında ücretsiz teslimat sunar. Bitişik Amerika Birleşik Devletleri içinde olduğunuz sürece, yani.

Tüm yataklar 120 gecelik risksiz deneme sürümüyle birlikte gelir; bu, 120 gecelik süre içinde olduğu sürece memnun kalmazsanız ve siparişinizi iade etmek isterseniz paranızı geri alacağınız anlamına gelir. Winkbed size tam bir geri ödeme yapacak ve sizin için ücretsiz bir karşılama ayarlayacaktır.

İşin püf noktası, müşteri başına 120 gecelik bir deneme olmasıdır. İlk şilteyi başka bir şilte ile değiştirmek isterseniz, ikinci şilte için yalnızca 60 gecelik deneme süresi alırsınız. Ayrıca, ikinci şiltenin nakliyesini, ilk şilteyi almanın maliyetini ve geri dönüşüm ücretlerini kapsayan 49 dolarlık bir iade ücreti ödemeniz gerekecektir.

WinkBed (Lüks Firma) yatak incelemesi

(Resim kredisi: Winkbed)

The WinkBed (Luxury Firm) yatak almalı mıyım?

Orada epeyce şaşırtıcı lüks yatak markası var. Bunu inkar etmek yok. Bununla birlikte, WinkBed, kelimenin tam anlamıyla tüm tüylerden kurtularak kendisini farklı kılar.

Yastık üstü için jel dolgulu bir köpük ve özel LumbarLayer'ın yanı sıra ayrı ayrı sarılmış cepli bobinler kullanan WinkBed, hemen olduğu kadar pelüş olan lüks bir firma hibrit şilte yaratabilir (bahsetmiyorum bile, inanılmaz) destekleyici.

Bu nedenle, WinkBed (Luxury Firm), uyku türleri ve hatta ağırlıkları ne olursa olsun, farklı insan türleri için ideal bir yataktır. Sertlik seviyesi konusunda tam olarak anlaşamayan çiftler için bile mükemmel ve sunduğu destek seviyesi göz önüne alındığında sırt ağrısı çeken insanlar için iyi bir seçim.

Doğru, orada daha ucuz yataklar var. Bununla birlikte, lüks bir yatak için, Winkbed (Luxury Firm) orta sınıfta yer alır ve onu en popüler markaların çoğuyla aynı seviyeye getirir ve daha yüksek kalitede uykuya ihtiyaç duyan çoğu insan için erişilebilir kılar.