Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Dünyanın en iyi sakal düzelticisi neredeyse yarı fiyatına

Dünyanın en iyi sakal düzelticisi neredeyse yarı fiyatına

Yaklaşık 6 yıl önce harika bir tantana ile piyasaya sürülen Philips Series 9000 sakal düzeltici, klasik bir klasiktir ve alabileceğiniz en iyi sakal düzeltici olmaya devam etmektedir. Tonajınızda ultra düz kenarlar elde etmek için bir lazer kullanan Philips 9000… neye tutun,lazerbu şeyde?

Evet var.

Kısmen bu nedenle, ancak esas olarak gerçekten mükemmel bir düzeltici olduğu için, Series 9000'in RRP'si yaklaşık 120 £ ve genellikle yaklaşık 80 £ fiyatla satılıyor, ancak bugün Series 9000 sakal düzeltici - ek tıraş başlığı ile - sadece 63 £ Amazon.

Bu, 120 sterlinlik RRP'nin neredeyse yarısı. Kesin olarak% 47 indirim. Bu sakal düzeltici geçmişte çok daha ucuzdu - 45 sterline kadar - ama, o zamanlardı.


Uzunluk kontrolü, bu son derece tatmin edici 'yakınlaştırma tekerleği' ile sağlanır


Philips Series 9000 sakal düzeltici| 120 TL | Amazon'da £ 57 tasarruf edin
Sakal çekme teknolojisinde son nokta olan Philips Series 9000 düzeltici, geniş ve dar başlık seçeneklerine ve sakalınızı 0,4 ile 7 mm arasında, '0,2 mm' hassasiyetle kesmenizi sağlayan hassas bir tarağa sahiptir. Bunun için dokunsal 'yakınlaştırma tekerleği' kontrolü harika.Bu, 'sınırlı süreli' bir anlaşma, her ne anlama geliyorsa.Anlaşmayı Görüntüle


Bugünün en iyi Philips Series 9000 BT9297 / 13 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Philips Series 9000 sakal düzelticiyi neden satın almalısınız?

Düzelticideki lazer. bu muGerçekten mibuna değer?

Çift bilenmiş, ekstra güçlü, paslanmaz çelik bıçaklar mükemmel bir kesim sunar ve en ince sakalları bile kısa sürede bitirir, 'yenilikçi kaldır ve kes sistemi, daha az hareketle zahmetsiz bir düzeltme için saçı bıçaklara doğru yönlendirir. '

Lazer, tartışmasız çoğu insan için pek kullanışlı olmayan, mükemmel düz çizgilerle şekillendirmenize izin verir. Bununla birlikte, harika bir konuşma noktası yapar.


1 saatlik şarj size 80 dakikalık kırpma sağlar ve fişi takılı olarak kullanabilirsiniz, bu tür düzelticiler için alışılmadık bir durumdur. % 100 su geçirmez olmasına rağmen, besbelli, şebekeye takılıyken değil.

İster kıllı biri için bir hediye arıyor olun, ister sadece kendi yüz kürkünüzü evcilleştirmeye ihtiyaç duyuyor olun, bu olabildiğince iyi.

Çok sayıda düz çizgili ve geometrik çizgilerle kesilmiş oldukça 'uzman' bir sakalınız yoksa, sakal kesme makinenizde neredeyse kesinlikle lazere ihtiyacınız yoktur. Philips'in burada yaptığı şey, ezoterik bir özellik eklemektir, böylece cihaz daha kaliteli olur ve bunun için daha fazla ücret alabilir.

Bu biraz saçma olurdu.bir tek9000 Serisi'nin birinci sınıf olduğu gibi, ancak Philips, bıçakların ve motorun normdan daha yüksek kalitede olmasını ve yapım kalitesinin uygun şekilde tatmin edici olmasını da sağlamıştır.

Bu, çoğu gün çevrimiçi olarak bulduğunuz 70-80 sterlinlik fiyatlarda sağlam bir anlaşma yapar, ancak 45 sterlin altı oldukça anlaşma.

  • En iyi elektrikli tıraş makinesi
  • Dikkat et, geliyorAmazon Prime Günü