Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X'in yalnızca dijital kardeşi gerçek - ve işte kanıtı

Xbox Series X'in yalnızca dijital kardeşi gerçek - ve işte kanıtı

Hem Microsoft hem de Sony'nin yeni nesil konsollarının yalnızca dijital sürümlerini piyasaya sürmeleri bekleniyor; Sony, Microsoft'un bu mevcut neslin öncülüğünü takip ediyor.Xbox One S.


PS5Digital Edition zaten açıklandı, ancak Microsoft,Xbox Series Xtamamen dijital alternatif -Xbox Serisi S. Microsoft'un tamamen dijital bir konsol sunmaya devam edeceğinden emin olmamızı sağlayan bir dizi küçük sızıntı ve ipucu oldu, ancak bugün Xbox Serisini onaylayan bir sızıntı var. S yolda.

  • Sony'nin Xbox Series X'i END'e yönelik PS5 gizli silahı ortaya çıktı💀
  • Samsung Note 20 Ultra, iPhone 12 Tech Show'un kullanılmadığı onaylanırken gülmekten ayrıldı
  • Apple Watch 6, umutsuz olduğumuz bilim kurgu yükseltmesini sıralıyor
  • iPhone 12 sızıntısı Apple hayranlarının duymak istemediği haberleri doğruladı
  • Google Pixel 5, Pixel 4'te bir yükseltme olacak - ancak ne kadar?

Twitter kullanıcısıZak SSosyal medyaya bir dizi fotoğraf ve video yükleyen, beyaz bir yeni nesil Xbox kontrol cihazına sahip olduğunu iddia ediyor, bu da kontrol cihazının yanı sıra ambalajı da gösteriyor.

Zak Sdiyorİnternetten yalnızca 35 $ 'a satın aldı ve ayrıntıları paylaşmak konusunda cimri davranmadı, bunun gerçek bir anlaşma olabileceğini belirtiyor - ve kesinlikle öyle görünüyor.

Xbox Series X siyah renkte ortaya çıktı ve görünüşe göre Xbox Series S, bu mevcut genin renk gruplarına uygun olarak Robot Beyazı ile piyasaya çıkıyor. Ambalaj, oyun kumandasının hem Xbox Series S hem de Xbox Series S, Xbox One, PC, Android ve iOS ile uyumlu olduğunu söylüyor. Aşağıdaki tweet dizisinden kontrol edebilirsiniz.


Vahşi doğada Xbox serisi X denetleyicisi bulundu !! pic.twitter.com/TEns4z45CB9 Ağustos 2020

Xbox one denetleyicisiyle yan yana karşılaştırma pic.twitter.com/FRPSiLx7OU10 Ağustos 2020


Ve işte bunun gerçek olduğunu gösteren bir video pic.twitter.com/4SWl3nmsIw10 Ağustos 2020

Duymayı bekliyoruzbu ay Xbox Series S ile ilgili haberlerumarım bu söylentileri ortaya çıkarır.olası sınırlamalardinlenmek. Ayrıca tahmin ediyoruzPS5 ve Xbox Series X için fiyat onayıön sipariş bilgilerinin yanı sıra Sony ve Microsoft'tan; konsollar bu tatil sezonunda piyasaya sürülüyor, bu nedenle her iki şirketin de alışverişe ciddi bir şekilde başlamadan önce tüketicilerin makul bir uyarı alabilmesi için sıyrılma ihtiyacı duyuyor.


Xbox konsolu fiyatları analizlerin tahminlerini yansıtıyorsa, Xbox Series X için yaklaşık 500 £ 'a bakacağız, tamamen dijital Xbox Series S 100 £ daha ucuza geliyor, ancak elbette resmi onay için beklememiz gerekiyor fazla taşınmadan önce.

Herkesten önce en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız. Bugünün en iyi Microsoft Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası, 384 Amazon müşteri yorumu Xbox One Kablosuz Kumanda ... Amazon $ 79,99 Düşük Stokları Görüntüle Xbox 360 Kablosuz Kumanda ... Amazon Prime 95,55 $ Xbox One Elite Kablosuz'u Görüntüle ... Macy's 149,99 $ Thrustmaster Ferrari 458'i görüntüleyin .. . Amazon Prime $ 160,29 Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz