Close

Xiaomi Mi Band 6'nın manzaralarında Fitbit kullanıcıları var

Mi Band 6'da fitness takibi de genişletildi ve germe, HIIT, Zumba ve sokak dansı dahil olmak üzere toplam 30 egzersiz türü desteklendi. Ayrıca, en yaygın altı fitness aktivitesi için otomatik algılama özelliği ekleyerek antrenmanınıza odaklanmanızı sağlar.

Xiaomi Mi Band 6, fitness takipçilerinin sınırlarını zorlamak için burada. Bugün duyurulan bu son model,Xiaomi Mi 11 Ultra, Mi Band 5'ten %50 daha büyük bir ekran sunar ve karışıma kan oksijen izleme ve gelişmiş uyku takibi ekler.

1,56 inç AMOLED dokunmatik ekran, antrenmanınızdaki tüm önemli ölçümleri sağlar ve tarzınıza uygun 60 yüz teması seçeneği sunar. Daha fazla kişiselleştirme için altı bant rengi seçeneği bile var.

Xiaomi Mi Band 6


Xiaomi Mi Band 6'nın ekranı Mi Band 5'ten %50 daha büyük

(Resim kredisi: Xiaomi)

Xiaomi Mi Band 6, muhteşem pil ömrünü koruyarak size tek bir şarjla 14 güne kadar kullanım sağlar. Meyve suyunu sıkmanız gerektiğinde, manyetik bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Bu kadar iyi bir pil ömrüne sahip olmak, gece boyunca şarj etmeniz gerekmeyeceğinden, uyku takibine daha da uygun hale getirir. Bu artık şekerlemeleri, REM'e ne zaman girdiğiniz de dahil olmak üzere uyku döngülerini ve uyurken nefesinizin kalitesini algılayabilir. Tüm bunlar, kadın sağlığı takibinin yanı sıra Mi Fit uygulamasında da mevcut.


Bir önceki modelde olduğu gibi Mi Band 6 da 50 metreye kadar suya dayanıklıdır ve bu da onu hem yüzmeye hem de duşta bırakmaya uygun hale getirir. Ve tüm bunlar sizi cezbetmezse, fiyat olabilir. Xiaomi Mi Band 6, 44,99 € / 38 £ / 53 $ / 69 ABD Doları fiyatla satışa sunulacak