Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Xiaomi Mi S1 ve Mi Pro 2 elektrikli scooterlar bugün satın alınmaya hazır

Xiaomi Mi S1 ve Mi Pro 2 elektrikli scooterlar bugün satın alınmaya hazır

Yeni bir elektrikli scooter mı arıyorsunuz? İyi bir haberimiz var, dünyanın en büyük elektrikli scooter şirketi Xiaomi, güncellenmiş iki model yayınladı.

İki yeni Xiaomi scooterından ilki Mi Elektrikli Scooter 1S olarak adlandırılıyor.

1S daha çok giriş seviyesi bir seçenektir. Daha kompakt ve aerodinamik bir tasarıma sahiptir ve 25 km / s azami hız ile 30 km (18,6 mil) menzile sahiptir.

Özellikler arasında hızınızı, menzilinizi ve sürüş modunuzu gösteren yükseltilmiş bir ekran, ayrıca yolu aydınlatmak ve sizi geceleri başkaları tarafından daha görünür kılmak için farlar bulunur.


Scooter'ın 250 W motoru% 14'e varan eğimlerde çalışır ve scooter 12,5 kg ağırlığındadır.


(Resim kredisi: Xiaomi)
Xiaomi Mi 1S elektrikli scooter'ı aşağıdan satın alın: Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Şimdi ana etkinliğe ve bu makalenin başında gösterilen yeni Mi Electric Scooter Pro 2'ye.

Bu scooter uzun bir 45km (28 mil) menzile ve aynı 25km / s hıza sahiptir. Güçlü 300W elektrik motoru% 20'ye varan eğimlerin üstesinden gelebilir ve ek özellikler arasında hız ve sürüş modu için bir LCD ekran, eşlik eden akıllı telefon uygulamasına bağlanmak için Bluetooth ve farlar bulunur.


Bu ışıkların 10 metre ileride aydınlattığı iddia ediliyor ve ön, yanlar ve arkada reflektör şeritleri eşlik ediyor.

Diğer elektrikli scooterların çoğunda olduğu gibi, Xiaomi'nin yeni modelleri kolay taşıma ve saklama için katlanabilir, pnömatik lastiklere ve çift fren sistemine sahiptir.

Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter satın alın: Xiaomi Mi Scooter Pro 2 ... Amazon 599,99 $ İncele En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Her iki model de şimdi satın alınabilir, mümkün olan en kısa sürede onları gözden geçireceğiz.

Bunu beğendin mi?