Close

Bir Windows 11 olacak ve bu ay geliyor

Microsoft bir keresinde asla Windows 11'e geçmeyeceğini iddia etse de, bunun yerine,Windows 10yılda iki kez büyük güncellemelerle düzenli bir güncelleme programı ile devam edecektir. Ancak, Windows 10X projesi artık rafa kaldırıldığından, planlar değişiyor gibi görünüyor.


Büyük bir Windows etkinliği planlanıyor24 Haziran, ve artık Windows 10'un başka bir güncellemesi olmaktan ziyade, aslında Windows 11'in duyurusu gibi görünüyor.

Buna göreSınır, 'Windows için sırada ne olduğuna bir bakış' vaat eden etkinlik daveti, geleneksel Windows dört bölümlü logosunun bir yansımasını gösteriyor. Ancak, onu dört parçaya bölen gölgeden ziyade, sadece ikiye bölünmüş durumda – ve bu iki parça dikkat çekici şekilde 11 rakamına benziyor.

Bütün bunlar büyük bir tesadüf olsa da, çevrimiçi sohbetler giderek artıyor.yeni görünüşKod adı Sun Valley olan Windows için geliyor. Ve Windows 10X projesinden görülen tasarım çalışması, şüphesiz işletim sisteminin yeni sürümüne girecek.

Tüm konuşmalar ve yaklaşan etkinlik, büyük bir Windows 10 güncellemesi için bile çok fazla geliyor, bu yüzden daha büyük bir şey olmalı. Microsoft'un neden işletim sisteminin düzenli güncellemelerinden uzaklaştığını anlasam da, büyük sürümler kullanıcılar için büyük bir olaydı ve ona küçük bir gösteri verdi - son yıllarda teknoloji dünyasında eksik olan bir şey.


Windows 95'i, hatta Windows XP'yi ilk kez gördüğünü hatırlayanlar için, bir sonraki bölümü kaçırmak istememenizi öneririm. Canlı akışı izlemek için 24 Haziran saat 11:00 ET / 8:00 PT / 15:00 BST'de Pingtwitter'e katıldığınızdan emin olun.

Bugünün en iyi Microsoft Microsoft Surface Pro fırsatları 1 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatMicrosoft Surface Pro Walmart $ 999 559 $ Görünümİndirimli fiyatMicrosoft Surface Pro 12.3'... Walmart 799 $ 598.99 $ GörünümDüşük Stok Microsoft Surface Pro (5.... Amazon Prime 649 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Microsoft Surface Pro (5.... Amazon Prime 1.099,99 $952,99 $) Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz