Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • iPhone'unuzda fark etmediğiniz gizli bir oyun var

iPhone'unuzda fark etmediğiniz gizli bir oyun var

Google'ın gizli bir Paskalya yumurtası vardır ve iPhone'unuzdaki 'Google' uygulamasının içine gizlice gizlenmiştir. Kulağa bu kadar gizemli gelen bir muameleyi ilk kez duyuyorsanız, toplantılar arasında harika bir zaman kaybı sağlayan, kaygan ve küçük bir Google langırt uygulamasıdır.

Şu anda, kullanıcılarınen iyi Android telefonlarUygulamanın Android sürümünde, oyunun etkinleştirildiği 'Sekmeler' bölümü bulunmadığından oyunu oynayamıyor. Ancak iOS cihazlarının sahipleri, ister çevrimiçi ister çevrimdışı olsunlar, Google'ın gizli langırt arcade oyununun keyfini gün boyu çıkarabilirler. Aşağıda size nasıl olduğunu anlatacağız.

Gizli oyuna en güncelinden erişilebiliriOS'ta Google uygulaması. Uygulamanın sağ alt köşesinde görünen 'Sekmeler' düğmesine basın. Açık sekmeleri başarıyla temizledikten sonra, ekranın altından yukarı doğru süzülmeye başlayacak renkli şekiller seçilmelidir. Bunu takiben, bu şekilleri yukarı doğru kaydırın ve tıpkı bunun gibi bir gizli Google uygulaması langırt oyununa başlayacaksınız.

Oyunun Google tarafından tam olarak ne zaman eklendiğine dair kesin bir açıklama olmasa da, bunlarda yer alan şahin gözlü gözcülere göre, birkaç hafta önce kullanıcı arayüzüne eklenmiş gibi görünüyor.birkaç YouTube videosuve birReddit gönderisiHaziran ayından beri.


Google gizli Paskalya yumurtası

(Resim kredisi: Google)

iPhone'unuzdan Arcade iyiliği

Oyuna alıştığınızda, bunun yorucu bir zeka testi olmaktan çok, ayak işleri arasında vakit geçirmenin daha hafif ve eğlenceli bir yolu olduğunu anlayacaksınız.


Gizli oyunun sağ üst köşesinde bir puan sayacı ve altta birkaç langırt küreği ile kullanıcılar, sonraki her seviye zorluk seviyesini çentikten çentik olarak çevirerek seviyelerde ilerlemek için zaman alabilir.

@Google uygulamasında bir Easter Egg langırt oyunu olduğunu biliyor muydunuz? 😀 pic.twitter.com/SAUC9KTjRv5 Temmuz 2021


Daha fazla gör

Zaman geçtikçe, yeni seviyeler ortaya çıktıkça, tampon varyasyonları, şekiller ve hatta karışıma atılan güçler ile giderek daha fazla oyun topu ortaya çıkıyor. Vakit geçirmenin bir yolu olarak kesinlikle tavsiye ediyoruz ve günler geçtikçe kendi boş zamanımızı buna harcayacağımızdan şüpheleniyoruz.

Daha önce de belirtildiği gibi, oyun, telefonunuz çevrimdışıyken çalışır, kendinizi internet olmadan bulursanız. Bu harika bir küçük özelliktir ve tek eğlence aracınız olarak yalnızca Google uygulamasıyla kendinizi gevşek bir sonda bulursanız size iyi hizmet edecektir.