Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Bu aktif kurtarma programları, kürek sörfü için yeni en iyi arkadaşınızdır.

Bu aktif kurtarma programları, kürek sörfü için yeni en iyi arkadaşınızdır.

Başarılı bir Kickstarter kampanyasının ardından Kane Footwear, su içinde ve çevresinde yaz maceraları için mükemmel bir ayakkabı ile piyasaya çıktı. Revive Slip-on, dikkatle honlanmış bir uyumu çevre dostu bir yapı ve aktif kurtarma tasarımıyla birleştirir. Zaten kendinizi bunlardan biriyle donattıysanızen iyi dalış kıyafetleriveen iyi şişme kürek panoları, belki de su sporları ayakkabılarınızı yenilemenin zamanı gelmiştir?


Tarz, korkulan Crocks'u belli belirsiz anımsatıyor olabilir, ancak bunun basit bir ayakkabı olduğunu düşünmenize aldanmayın - bu yüksek performanslı ayakkabıları yapmak için çok şey düşünüldü. Bu ayakkabılar, onları aktif insanlar için mükemmel kılan aktif bir kurtarma tasarımına sahiptir. Marka, yorgun kasların iyileşmesini etkili bir şekilde teşvik etmek için gereken yapı, uyum ve yastıklamayı oluşturmak için seçkin sporcularla çalışan bir ayak ve ayak bileği cerrahıyla işbirliği yaptı. Bunun önemli bir parçası, çift yoğunluklu tabandır: yapı ve destek sağlayan sağlam bir üst kısım, rüya gibi bir sese sahip 31 mm'lik yastıklama, her bir ayak bitkisinin etkisini yumuşatır.

Su geçirmezlik genellikle kaygan olabilir, ancak bunlar ayaklarınız ıslakken her yerde kaymamanız için tasarlanmıştır. Dış delikler ve iç havalandırma kanalları hava akışını destekler ve her şeyin hızla kurumasına yardımcı olurken, kalıplanmış çıkıntılar dış kısımda tutuş sağlar. Kane Revive Slip-on'un iç kısmı, kemer çevresi, topuk ve ayak tabanı da dahil olmak üzere ayağın doğal hatlarını taklit edecek şekilde kalıplanmıştır.

Kane Revive Su Sporları ayakkabısı

(İmaj kredisi: Kane)

İlgimizi çeken bir başka yön de çevre dostu yapıdır. Bir dizi dış mekan markası daha sürdürülebilir hale gelmek için çaba sarf ediyor, ancak daha gidilecek çok yol var. Revives'ın bazı etkileyici yeşil referansları var - Kane, çoğu kurtarma ayakkabısında bulunan fosil yakıt bazlı EVA'yı, %56'nın üzerinde şeker kamışı yan ürününden oluşan BounceBack EVA ile değiştiriyor. Şeker kamışı sadece yenilenebilir bir kaynak değil, aslında karbon negatif olarak kabul ediliyor.


Kane Footwear CEO'su John Gagliardi, 'Sürdürülebilirliğin markanın başlangıcından itibaren Kane'e işlenmiş olması benim için önemliydi' diyor. 'Başlamamız gereken bariz bir yer, üretimde kullandığımız malzemeleri eleştirmekti. Şeker kamışının doğal özellikleri hakkında daha fazla şey öğrendikçe, Canlandırma için net bir seçim haline geldi.'

Revive'ın kısa yürüyüşler için ideal olacağını düşünüyoruz.vahşi yüzmeveya kürek çekme noktaları, kano veya aktif plaj gezileri. Süreyürüyüş sandaletleriBu iyi bir seçenek, su bazlı maceralar için bu yılın trendine giriyorsanız, biraz ekstra koruma ve destek, konfor seviyenizde büyük bir fark yaratabilir.


Revive Slip-on'ları şimdi Revive'dan çeşitli renk gruplarında ve erkek ve kadın kesimlerinde satın alınabilir.