Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Bunlar 2017'de Nintendo Switch'e gelen en iyi bağımsız oyunlar

Bunlar 2017'de Nintendo Switch'e gelen en iyi bağımsız oyunlar

Nintendo Switch, 2017 ve sonrasında bağımsız oyunların yeni evi olmaya hazırlanıyor. İşte sahip olmanız gereken en iyi ve en parlaklardan bazıları ...


  • Nintendo Switch'inizi Pingtwitter güç kullanıcı kılavuzu ile güçlendirin
  • En iyi 13 Nintendo Switch oyunu: yeni konsol için en iyi oyunlara rehberimiz

Giriş

Resim 1/11

Yılın başlarında Nintendo, 2017'de Nintendo Switch'e 60'tan fazla bağımsız oyunun geldiğini açıkladı. Büyük bir sayı, BigN'in yeni konsolunun yazılım kitaplığı hisselerinde Wii U'nun şimdiye kadar olduğundan çok daha önemli hissetmesine yardımcı oldu.

Ancak ufukta pek çok başlık varken - ve ortaya çıkan pek çok tür ve alt türle - bağımsız olarak geliştirilen tüm bu iyiliğin ortasında kaybolmak kolaydır. Bu yüzden, günlüğünüzü doldurmak ve cüzdanınızı cebinizde titretmek için en sevdiğimiz 10 kişiyi seçtik.

Kafiye

Resim 2/11


Yayıncı: Gray Box / Geliştirici: Tequila Works / ETA: Summer

Bir zamanlar Sony tarafından yayınlanan PS4'e özel, parlak ışıklı platform oluşturma ve çevre bulmacalarıRiME artık çoklu platforma geçti- bu bizim için harika bir haber Sahipleri değiştirin.

Deadlight geliştiricisi Tequila Works, arkasındaki bağımsız stüdyo, görünüşte büyüleyici bir Akdeniz ortamı yaratmak için İspanyol evine çekilmiş bir stüdyo. RiME, kule savunması, platform oluşturma ve işçiliğini büyüleyici küçük bir pakette birleştirerek 2017'de Switch'e gelecek en heyecan verici oyunlardan birini yapacak.


SteamWorld Dig 2

Resim 3/11

Yayıncı: Resim ve Form / Geliştirici: Şirket içi / ETA: Yaz

Orijinal SteamWorld Dig, robo-western ortamı ve içten içe mizahıyla hem 3DS hem de Wii U'ya yöneldi, bu yüzden onu görmek harikaçok beklenen devam filmi Switch'e geliyor.

Yazın daha sonra yayınlanacak olan SteamWorld Dig 2, orijinalin bağımlılık yaratan aksiyon-macera, platform oluşturma, kazma ve keşif formülüne devam edecek gibi görünüyor. İlk oyunun daha doğrusal oyun dünyası, daha büyük bir yerel ayar için takas edilecek ve daha büyük kampanyasına daha fazla Metroidvania hissi uyandıracak.


Yılan Geçidi

Resim 4/11

Yayıncı: Sumo Digital / Geliştirici: Sumo Digital / ETA: 29 Mart

Bize eşit derecede platform merkezli (ve yakında piyasaya sürülecek) Yooka-Laylee'yi hatırlatan parlak renkli bir stille,Snake Pass, başka bir yetenekli bağımsız stüdyo olan Sumo Digital'den geliyor.

Bu bir bulmaca platform oyunu meselesidir, sadece söz konusu bilmeceleri çözdüğünüz geleneksel platform maskotunuz yerine ve oyun dünyasını kaygan bir sürüngenin mekaniğiyle keşfedersiniz. Dört dünyaya yayılmış 15 seviyeyle Snake Pass, aile dostu eğlencenin sevimli bir dilimine benziyor.

Saygısız Ölüm

Resim 5/11

Yayıncı: Zoink Games / Geliştirici: Şirket içi / ETA: TBC

Zoink Games tarafından bir şeyler oynadığınızda duvardan uygun bir şey elde edeceğinizi biliyorsunuz - bu, bize Zombie Vikings'i ve Stick It To The Man'i getiren stüdyo - bu yüzden çıldırmak için sabırsızlanıyoruz yine dışarıdakara mizahlı Saygısız Ölüm.

Discworld benzeri bir dönüşümü kanalize ederek, tatildeyken Ölüm'ün görevlerini devralmaya zorlanan bir kız olan Penny'yi oynuyorsunuz. Düğmeye dokunarak ölülerin dünyası ile yaşayanların dünyası arasında geçiş yapabilirsiniz (oyun kelimenin tam anlamıyla bir sayfa gibi döner), bu da bazı benzersiz platform / mülkiyet saçmalıklarına yol açar.

Aşırı Pişmiş: Özel Sürüm

Resim 6/11

Yayıncı: Team17 / Geliştirici: Ghost Town Games / ETA: TBC

Yerel çok oyunculu kanepeye bağlanmak söz konusu olduğunda, Nintendo Switch ile tanıtımını yapmak için çok uğraşıyor (merhaba, 1-2 Switch), bundan daha iyi bir uyum isteyemezdiniz.Overcooked'ın harika mutfak çılgınlığı.

Switch tabanlı Special Edition, çılgın bir mutfakta siparişleri hazırlamak için zamana karşı çalıştığınız tam oyun ile birlikte şimdiye kadar piyasaya sürülen tüm genişletmelerle gelecek. Geliştirici Ghost Town Games, Joy-Con'un benzersiz HD Rumble özelliği için de destek verdi.

Stardew Vadisi

Resim 7/11

Pub: Chucklefish Oyunları / 505 Oyunlar / Geliştirme: Eric Barone / ETA: 2017

Stardew Valley, klasik bir diziye olan kalıcı aşktan tasarlanan nadir oyunlardan biridir - bu durumda, Nintendo'nun kendi Animal Crossing'i - bu kadar iyi (ve belki de - fısıldayın - biraz daha iyi) yeni bir deneyim yaratır.

Çok övülen çiftçilik sim-cum-RPG gerçekten de Switch'e geliyor ve oyunun yeni çok oyunculu işlevini (iki oyuncunun toprağa kadar birlikte çalışabileceği) sergileyen ilk konsol olacak.

Kaçanlar 2

Resim 8/11

Yayıncı: Team17 / Geliştirici: Moldy Toof Studios / ETA: 2017

Yukarıdan aşağıya bakan ve kendi hapishane kaçış kurulumunuzu planlayan orijinal Escapists, PC'ye ilk geldiğinde kült bir hit haline geldi, bu nedenle serinin Switch'e bağlı devam filminden büyük şeyler bekliyoruz.

Kaçışınızı planlamanın daha da fazla yolu ile dört oyuncuya kadar bırakma / bırakma kooperatifini destekleyecek. Artık düğümlü çarşafları birbirine bağlayabilecek ve bunları yeni çok seviyeli hapishanelerde yüksek pencerelerden aşağı inmek için kullanabileceksiniz ve çok daha fazlası. Switch'in el tipi gücü için mükemmel bir uyum, bu yüzden sahip olunması gereken bir şey.

Yooka-Laylee

Resim 9/11

Yayıncı: Team17 / Geliştirici: Playtonic Games / ETA: 2017

2017'nin en çok beklenen oyunlarından biri (ve şimdiye kadarki en büyük video oyunu kitle fonlaması kampanyalarından biri),Yooka-Laylee bu büyüyü yeniden yakalamaya söz veriyorBu, geleneksel 3D platform oyununu N64 ve PS1 çağında bu kadar önemli hale getirdi.

Switch sürümüne henüz sağlam bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da Playtonic Games, Nisan ayında PS4, Xbox One ve PC kardeşlerine ulaştıktan hemen sonra piyasaya sürülmesini önerdi. Kara mizah, sonsuz koleksiyon parçaları ve yukarıda bahsedilen platformlar arasında çok fazla atlama ve kayma ile dolu renkli dünyalar bekleyin.

Cennet Mevsimleri

Resim 10/11

Yayın: AnyArts Productions / Geliştirme: Şirket içi / ETA: 2017

Switch'e özel olarak duyurulacak ilk oyun, büyüleyici güzellikteSeasons of Heaven, bağımsız Fransız stüdyosu AnyArt'tan geliyorve aynı adlı az bilinen bir romana dayanıyor.

Unreal Engine 4 ile çalışan oyun, Asperger sendromlu genç bir çocuk olan Yann ile Fransız buldozerini Ani'nin hikayesini anlatıyor. Bugünlerde çoğu oyun gibi kıyamet sonrası dünyada geçiyor, ancak şimdiye kadar gördüğümüz ekran görüntülerinin kalitesini göz önünde bulundurarak Fallout'tan daha Masal olan bir şey umuyoruz.

Toejam ve Earl: Back in the Groove

Resim 11/11

Pub: Yetişkin Yüzme Oyunları / Geliştirici: HumaNature Studios / ETA: 2017

Kitle fonlaması alanında başarıya ulaşan bir başka retro oyun canlanması,Toejam ve Earl: Back in the GrooveMegaDrive / Genesis ikilisini devam filmi sıradanlığından geri getiriyor ve seriyi, orijinal oyunu böylesine bir klasik yapan izometrik bulmaca toplama keşif iyiliğine döndürüyor.

Dokuz farklı oynanabilir karakter ve dört oyunculu işbirliğine dayalı oyun ile Back in the Groove, 90'ların ikilisini oyun haritasına geri getiren temele dönüş şablonu olabilir.