Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Bunlar beklediğiniz PS5 görüntüleri

Bunlar beklediğiniz PS5 görüntüleri

PlayStation 5'in bir dizi yeni görüntüsü çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve Sony'nin yeni nesil konsolunun inanılmaz derecede şık ve çekici görünmesini sağlıyor.

Sony, şık oyun konsolları üretmeye gelince yabancı değil, ancak burada gösterilen sistem birciddiyükseltme.PS5ince selefinden bile daha ince görünüyor,PlayStation 4 Slim. Bu görüntülere göre PS5, Japon firmanın en son çıktısıyla benzer bir tasarım diline sahip olacak.

  • Sony'nin Xbox Live'ı alt etmek için PS5 gizli silahı ortaya çıktı

En son görüntüler teknoloji blogunun izniyle gelirLetsGoDigital, bu renderları Bonami SpelComputer Museum ile işbirliği içinde tasarlayan. PS5 konsolunun tasarımı son zamanlara (veçok sahte, ekleyebiliriz) Rus teknoloji sitesi tarafından bildirilen PlayStation 5 konsol prototip sızıntısıRozetked.

PS5 Sony PlayStation 5


Bu PS5 görseller kısmen Hollanda'nın Zwolle kentindeki Bonami SpelComputer Müzesi tarafından oluşturuldu. | Resim kredisi:LetsGoDigital

PS5 Sony PlayStation 5


PlayStation 5 konsolu, orijinal PS4'te gösterildiği gibi iki doku kaplamasını korur. | Resim kredisi:LetsGoDigital

Herkesten önce en iyi PS5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi PS5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.


Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Aşağıdaki görselde görülebilen prototip sistemi, anonim bir kaynak tarafından ortaya çıkarılmış ve sözde daha önceki bir spesifikasyon söylentisiyle karşılaştığı ve yılın başlarında çekişmeye başladı. Bu, yeni nesil konsolun Zen + mimarisi, Vega mimarisi grafik işlemcisi ve bir GDDR6 bellek paketi ile sekiz çekirdekli bir Ryzen yonga setine sahip olacağını iddia ediyor.

PS5 PlayStation 5

Rozetk'te bildirilen son PlayStation 5 konsol sızıntısı sahte olduğu kanıtlandı. | Resim kredisi:rozetked.me

En son konsept görüntüler, güçlü Ryzen2X işleme gücü, 8K dahil olmak üzere yeni nesil donanım ve özelliklerle donatılmış benzer şekilde fütürist yeni bir PlayStation gösteren Fransız tasarımı Joseph Dumary'nin (aşağıdaki videoya bakın) yakında çıkacak olan konsolunun son video fragmanını takip ediyor. çözünürlük uyumluluğu, kablosuz şarj ve kıvrımlı yeni bir DualShock 5 denetleyici.


PS5, 8K çözünürlüğü destekleyecek mi? Muhtemelen hayır,Noel 2019 çıkış tarihiSony'nin bunun yerine 4K / 60fps için tombul olacağını öne sürüyor.

Ancak, Sony'ninPlayStation 5'i iki yıl erken başlatmak için gizli gizli operasyonmeyve vermiyor ve konsol gerçekten de mağaza raflarına çarpacak2021 kadar geç, o zaman 8K kesinlikle masanın dışında değil.

Sonuçta, şu anda ana akım ticari pazara sunulan ilk 8K TV'leri görüyoruz (şaşırtıcıSamsung Q900R), bu yüzden tamamen göz ardı edilemez.

Yepyeni bir 8K PS5 güç merkezi konsolu5G PlayStation Portable (PSP)? Bu, nesil kazandıran, Xbox içen bir mega oyun olurdu.

Potansiyel müşteri resmi kredisi:LetsGoDigital

  • En iyi PS4 oyunları