Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Black Friday oyun kulaklığı fırsatları PS5 için mükemmel

Bu Black Friday oyun kulaklığı fırsatları PS5 için mükemmel

En iyiler arasındaBlack Friday fırsatlarıbugün gördükPS5oyun kulaklığı indirimleri. Razer, SteelSeries, Turtle Beach ve diğer üst düzey markalarda düşük fiyatlar var, bu da bugün ses kurulumunuzu yükseltmek için harika bir zaman yapıyor - ve özellikle bu oyun kulaklıklarının çoğu diğer konsollarla da çalıştığı için.


Zaten yeni nesil bir konsol satın aldıysanız veya şu anda arıyorsanızPS5 nereden alınır, o zaman bir oyun kulaklığına yatırım yapmak çok mantıklı - bu, maksimum ses daldırma ile oynamak isteyeceğiniz bir konsoldur ve bunu yapmanın en iyi ve en ucuz yolu tatlı bir oyun kulaklığı setidir.

Şu anda Pingtwitter'ün en sevilen PlayStation oyun kulaklığı üreticisi SteelSeries, bu nedenle diğer markalardan özel olarak seçilmiş PS5 oyun kulaklığı tekliflerine geçmeden önce, tüm PlayStation 5 kulaklıkları için bugünün en iyi fiyatlarını aldık.

Daha sonra, harika PS5 kulaklıklarda daha da harika fiyatlar sunmadan önce, ABD ve Birleşik Krallık'ta bulunan en iyi 3 PS5 kulaklık fırsatına doğru ilerliyoruz. Unutmayın, bugün mevcut olan fiyatların birçoğu gelecek yıla kadar tekrar görülmeyecektir, bu yüzden şimdi bir yükseltme için pazardaysanız grev zamanı.

Bugünün en iyi SteelSeries PS5 oyun kulaklığı Black Friday anlaşmaları SteelSeries Arctis 7P ... SteelSeries Arctis 7P Amazon £ 279 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünSteelSeries Arctis Pro + ... SteelSeries Arctis Pro + GameDAC Amazon £ 239,12 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünSteelSeries Arctis Pro ... SteelSeries Arctis Pro Kablosuz Kulaklık Amazon £ 289.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünDüşük Stok SteelSeries Arctis 1 Kablosuz ... SteelSeries Arctis 1 Kablosuz Amazon £ 99,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünSteelSeries Arctis 1 -... SteelSeries Arctis 1 Amazon £ 49.99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

PS5 oyun kulaklığı Black Friday fırsatları: ABD


Yıldız anlaşması

Razer Kraken Turnuva Sürümü |Oldu: 99,99 $ | Şimdi: 54,99 $ | Tasarruf: 45 $
Razer, dünyanın en iyi oyun donanımlarından bazılarını yapıyor ve tam burada, markanın mükemmel Kraken Tournament Edition PS5 oyun kulaklığı, Black Friday için% 45 azaldı. Buradaki gösterinin yıldızı, kulaklığın oyun içi sesi tamamen yeni bir daldırma seviyesine taşıyan THX 7.1 Surround Ses sunma yeteneğidir. Güçlü 50 mm sürücüler, sıralı kontroller, geri çekilebilir bir gürültü önleyici mikrofon ve daha fazlası paketi tamamlar.


HyperX Cloud Stinger |Oldu: 49.99 $ | Şimdi: 39,99 $ | Tasarruf: 10 $
HyperX, oyun kulaklığı alanında yeni bir oyuncudur, ancak son birkaç yıldır en iyi oyun kulaklıkları kılavuzumuzda, burada indirimli Cloud Stinger dahil olmak üzere her zaman birden fazla ürün yer almıştır. 50 mm ses sürücüleri, suni deri ve hafızalı köpük kulaklıklar ve ayarlanabilir metal kafa bandı, PS5 (ve 3,5 mm bağlantı yoluyla diğer konsollar) için güçlü ve çok yönlü bir sistem oluşturmak için bir araya geliyor.


SADES Oyuncu Kulaklığı |Oldu: 27.99 $ | Şimdi: 23.79 $ | Tasarruf: 4,20 $
Fiyat indirimi çok büyük değil, ancak bu Black Friday indirimi, bu inanılmaz çok yönlü oyun kulaklığını şu anda sadece 23,79 $ 'a sunuyor. Düşük fiyatına rağmen 50 mm ses sürücüleri, simüle edilmiş surround ses, ses yalıtımlı mikrofon ve yumuşak deri kulak pedleri ile övünür. Sistemde veya denetleyicide 3,5 mm ses jakı olan PS5 dahil tüm konsollarla çalışır.

PS5 oyun kulaklığı Black Friday fırsatları: İngiltere

Yıldız anlaşması

ASTRO Gaming A50 Kablosuz Oyun Kulaklığı + Şarj Baz İstasyonu |Oldu: 292,95 £ | Oldu: £ 199.99 | Tasarruf: £ 92,96
Bu çarpıcı bir PS5 oyun kulaklığı anlaşması, çünkü birinci sınıf marka Astro A50 Oyun Kulaklığı + Şarj Baz İstasyonu'ndan sadece 100 £ 'luk bir kesinti yapıyor. Astro Gaming, dünyadaki en kaliteli oyun kulaklıklarından bazılarını üretiyor ve A50 şimdi ses kalitesi ve gelişmiş özellikleriyle ünlü. Bu kulaklık, 15 saatlik uzun pil ömrü, Dolby surround ses, kulaklık üzerinde kontrollere sahip mükemmel bir mikrofon, USB ses kartı işlevi ve çok daha fazlasını sunar.


Turtle Beach Recon 200 |Oldu: 39,99 £ | Şimdi: 29,99 £ | Tasarruf: 10 £
% 25 fiyat indirimi, ABD kulaklık üreticisi Turtle Beach'in flip-up mikrofonlu bu PS5 oyun kulaklığının Black Friday'de sadece 29,99 £ 'a düştüğü anlamına geliyor. Bu set, metalle güçlendirilmiş bir kafa bandı ve 12 saatlik pil ömrü ile birlikte gelir, yani tüm gün oyun oturumlarının kilidi açılır. Bu kulaklık, PC ve Nintendo Switch ile de çalıştığı için çok yönlüdür.

Mpow Air SE |Oldu: 26,99 £ | Şimdi: 19,99 £ | Tasarruf: £ 7
Küçük ama hoş bir Black Friday fiyat indirimi, şık Mpow Air SE oyun kulaklıklarını kırmızı renkte yirmi notanın altına indiriyor. Bu kutular stereo surround ses, örgü kumaş kulak yastıkları ve gürültü önleyici mikrofon sağlar. Kulaklık ayrıca Nintendo Switch dahil tüm 3,5 mm cihazlarla uyumludur.

Bugünün en iyi Turtle Beach oyun kulaklığı, Turtle Beach Stealth 700 ... Turtle Beach Stealth 700 Amazon £ 159,99 Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünTurtle Beach Recon 70P Gaming ... Turtle Beach Recon 70P Amazon £ 24.99 Anlaşmayı GörüntüleTüm fiyatları görünTurtle Beach Elite Pro 2 ... Turtle Beach Elite Pro 2 Amazon 149 £ Teklifi GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Daha da fazla harika Black Friday oyun fırsatları için Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olunen iyi oyun sandalyeleri,en iyi oyun faresi,en iyi oyun klavyeleri,en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarıveen iyi oyun monitörlerisatın alma rehberleri.

Pingtwitter'ün favori oyun koltuğu üreticisi SecretLab şu andaen iyi sandalyelerinin tümünde indirim yapıyorAyrıca, Black Friday satışını kapsaması için şu anda oyun yükseltmesi için bir sandalye arayan herkese tavsiye ediyoruz.

Pingtwitter Kara Cuma satışlarına rehberlik ediyor