Close
  • Ana
  • /
  • Akıllı Ev
  • /
  • Bu ucuz akıllı ampuller, Philips Hue'dan %75 daha ucuzdur ve yine de Alexa ve Google ile çalışır

Bu ucuz akıllı ampuller, Philips Hue'dan %75 daha ucuzdur ve yine de Alexa ve Google ile çalışır

Akıllı ev uzmanı Trust, bugün Birleşik Krallık'ta Akıllı Ev WiFi aydınlatma serisinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.Phillips Ton.

Bütçeyi zorlamayacak bir Philips Hue alternatifi olarak konumlandırılan Trust'ın yeni akıllı aydınlatma ürünleri, eksiksiz ses kontrolü için Alexa ve Google Nest uyumluluğu da sunuyor. Ayrıca evinizdeki birçok farklı ışık prizine uyacak çeşitli farklı ampuller olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız.

Trust'ın yeniakıllı ampuller ve akıllı fişTek bir akıllı telefon uygulamasıyla kontrol edilebiliyor ve marka, pahalı bir merkeze ihtiyaç duymadan sorunsuz bir bağlantı yolu vaat ediyor. Buna karşılık, Philips Hue, ışıklarını ve aksesuarlarını bağlamak için Hue Bridge'e güveniyor, bu da kullanıcıların temel ürün yelpazesine ek olarak başka bir maliyete maruz kalması anlamına geliyor. Daha ne olduğunu anlamadan, daha ilk Hue ampulünüzü açmadan önce büyük meblağlarla uğraşabileceğiniz anlamına gelir.

Yine de, 20,99 £/46 ABD Doları gibi çok makul bir miktar için Trust, ön odanıza çok ihtiyaç duyulan bazı pizazzları eklemek için renk değiştiren bir ikili ampul paketi sunuyor. Karşılaştırma yapacak olursak, bir Philips Hue renkli ampulün perakende satış fiyatı 49,99 Sterlin/79,95 ABD Doları'dır, bu da iki marka arasındaki maliyet uçurumunu perspektif olarak ortaya koyar.


Akıllı WiFi Aydınlatmasına Güvenin

(Resim kredisi: Amazon.co.uk)

Her şey technicolor'da

Aydınlatma serisinin yanı sıra dikkat çeken diğer bir lansman, Trust'ın cihazlarınızın açılıp kapanmasını sağlayan ve kullanıcıların cihazlarınızın uyanması için istedikleri zamanları programlamasını sağlayan akıllı WiFi fişidir. Tabii ki, bu çığır açan bir şey değil: piyasada bulunan diğer birçok seçenek zaten benzer bir işlevsellik modu sunuyor.en iyi akıllı ampuller.


Burada, Pingtwitter'te, önceden programlanmış bir dizi sahne arasından seçim yapmanızı veya kendi paletinizi özelleştirmenizi sağlayan Renk Değiştiren Ampulün görünümünü çok beğendik. Trust, bu sahnelerin daha sonra 'zamanlayıcıları ve koşulları kullanarak aydınlatmayı istendiği gibi otomatikleştirmek için bir dizi akıllı senaryo' ile eşleştirilebileceğini söylüyor. Bir kullanıcı için bu, ampulün akşamları kararmasına veya örneğin sabahları sizi uyandıran çalar saatinize göre ayarlanmasına dönüşebilir.

Günümüzde akıllı aydınlatma sektörü ile eşanlamlı olan Phillips Hue gibi isimlerle, Trust'ın yeni akıllı aydınlatma serisi gibi pazara daha uygun fiyatlı aydınlatma seçeneklerinin girdiğini görmek her zaman iyidir, Wyze Bulb Color ile yeni vesüper ucuz akıllı ampulperakendecilerin raflarına çarpmak için.


Bugünün en iyi Wyze Smart Home Ampulleri fırsatları Wyze Labs WLPA19-4 Smart Wyze... Amazon Prime 37,98 $ GörüntüleWyze Ampul 800 Lümen A19 LED... Walmart 37.98 $ GörünümEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz