Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Bu Mortal Kombat temalı iPhone 12 telefonları banka hesabınızı bitirecek

Bu Mortal Kombat temalı iPhone 12 telefonları banka hesabınızı bitirecek

hayranları içinen iyi iPhoneBugün piyasada uzun süredir devam eden dövüş oyunu serisi Mortal Kombat'ın yanı sıra Noel daha erken geldi. Bunun nedeni, lüks akıllı telefon ve aksesuar üreticisi Caviar'ın Mortal Kombat temalı tamamen yeni bir özel baskıyı piyasaya sürmesidir.iPhone 12 Protelefon yelpazesi.


Evet, doğru okudunuz. Bunlar Mortal Kombat temalı iPhone 12 Pro telefonlardır. Bu gerçektenen iyi oyun telefonurüyalar.

Scorpion, Shang Tsung ve Shao Kahn dahil olmak üzere Mortal Kombat serisinden üç ünlü karaktere dayanan üç farklı model de mevcut. Aşağıdaki videoda tam aralığı kontrol edebilirsiniz:

Ancak bu sıcak akıllı telefon aksiyonunun bir parçası olmak isteyen oyuncular için ceplerinin çok derin olması gerekecek. Bunun nedeni, üç telefonun aşağıdaki fiyat noktalarında perakende satış yapmasıdır. Caviar iPhone 12 Pro Scorpion sürümü 6.140 ABD Doları (yaklaşık 8.000 ABD Doları), Caviar iPhone 12 Pro Shang Tsung sürümü 6.600 ABD Doları (yaklaşık 8.700 ABD Doları) ve Caviar iPhone 12 Pro Shao Kahn sürümü 6.910 ABD Doları (yaklaşık 9.100 ABD Doları) tutarındadır. Ama en azından dünya çapında ücretsiz kargo ile geliyorlar.

Her telefon bir iPhone 12 Pro'da veyaiPhone 12 Pro Maksvaryant (ikincisi daha pahalıdır) ve telefonlar ayrıca 128 GB, 256 GB veya 512 GB depolama alanı yapılandırmasında seçilebilir (yine, 256 GB ve 512 GB daha pahalıdır). Havyar ürünlerinde her zaman olduğu gibi, her tasarımın miktarı sınırlıdır ve bu telefonların her biri yalnızca 99 birim ile sınırlıdır.


Bu telefonlar, bu yıl Nisan ayında piyasaya sürülecek olan Mortal Kombat filminin yeniden başlatılmasıyla bağlantı kurmak için oluşturuldu.

Burada Pingtwitter'te bu özel sürümlerin gerçekten cesur ve benzersiz göründüğünü ve münhasırlık açısından fevkalade nadir olduklarını düşünüyoruz. Havyar özel sürümlerinde her zaman olduğu gibi, yine de, fiyat noktası onları telefon kullanıcılarının çoğunluğunun erişemeyeceği bir yere koyacaktır.


Bir sonraki cep telefonlarında harcayacak yedi bin doları olmayan kaliteli telefon hayranları için, Pingtwitter'lere göz attığınızdan emin olun.en iyi telefonlardünyanın en iyi üreticilerinden kaliteli telefonlarla dolu rehber.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 Pro fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme56,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme56,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 256 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 256 GB) Özgürön ödeme60,79 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme60,79 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme61.62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme61.62 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Yalnızca Android telefona göz atmak ister misiniz? O zaman Pingtwitter'leri kontrol edinen iyi Android telefonlarrehberlik etmek