Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Bu yeni Tag Heuer Connected güncellemeleri beni çalışmaya başlamam için ikna edebilir

Bu yeni Tag Heuer Connected güncellemeleri beni çalışmaya başlamam için ikna edebilir

Yakın zamanda tanıtılan Wellness uygulamasının ve yeni golf özelliklerinin ivmesine dayanarak,TAG Heuer'e Bağlıbir kez daha kendi bünyesinde geliştirilen spora adanmış uygulama yelpazesini, bir yüzme takipçisinin yanı sıra koşuculara özel yeni seçeneklerle genişletiyor.


TAG Heuer, bu yeni özellikleri geliştirmek ve en üst düzey lüks egzersiz deneyimini sunmaya devam etmek için müşterilerden ve kullanıcılardan gelen geri bildirimleri yakından dinledi.

Bu güncellemeler, TAG Heuer Connected'ın Pingtwitter'lerdeki yerini daha da güçlendiriyor. smartwatchrehber, onu harika bir lüks alternatif haline getiriyorApple Watch Serisi 6veSamsung Galaxy İzle 3.

Yüzme

TAG Heuer Sport uygulamasına yapılan yeni ekleme artık havuz yüzücülerinin yüzme turlarında performanslarını ölçmelerini ve kaydetmelerini mümkün kılıyor.

Akıllı saat ekranında, tamamlanan tur sayısını, toplam mesafeyi ve aralık dağılımlarını takip edebileceksiniz.


Daha ayrıntılı bir döküm arıyorsanız, akıllı telefon uygulamasını açabilir, yakılan kaloriler, vuruş ve tempo analizi ve tüm seansın bir özeti gibi ek ayrıntılı bilgileri keşfedebilirsiniz.

Uygulamanın yüzücülere SWOLF puanlarıyla sağlayabileceği en karmaşık veriler. Bu karmaşık metrik ve önemli performans göstergesi, 25 veya 50 metre yüzmek için yapılan saniyeler ve kulaçların eklenmesiyle hesaplanır. Yüzücüye tur verimliliğini gösterir ve onlara sürekli gelişmek için kullanabilecekleri stratejik bir ölçüt verir. Skor ne kadar düşükse, bilardo seansı o kadar iyi olur.


Yüzme uygulaması ayrıca, her turun başlangıcını ve bitişini algılamak için özel bir algoritma ile saatin ivmeölçer ve jiroskopunu kullanarak otomatik tur algılama özelliği sunar.

Yüzerken, her zaman açık ekranda geçen süre, tamamlanan tur sayısı, toplam mesafe ve aralık kırılımları görüntülenir.


TAG Heuer, tur başına yüzme türünü tespit etmek için özel bir algoritma bile geliştirdi. Saat, serbest stil, kurbağalama, sırtüstü ve kelebek olmak üzere dört farklı vuruş ve stil türünü tanımlayabilir.

TAG Heuer Connected, performanslarına ilişkin gelişmiş bilgiler arayan yüzücüler için de her seansın hızını, kulaçlarını ve aralıklarını izleyecektir.

TAG Heuer Connected Koşu ve Yüzme güncellemesi

(İmaj kredisi: TAG Heuer)

Şimdi, elbette, dokunmatik ekran su altında çalışmıyor, ancak mekanik iticileri bir oturumu başlatacak, durduracak veya duraklatacak ve devam ettirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.


TAG Heuer Connected'ın 50 metre/5 ATM'ye kadar suya dayanıklı olduğunu da belirtmekte fayda var, bu nedenle havuzda sığ su aktiviteleri için uygundur, ancak dalış veya su kayağı gibi aktiviteler için giyilmemelidir.

Yüzme seansınızı bitirdikten sonra akıllı saat temiz suda durulanmalı ve kullanımdan sonra kurutulmalıdır.

Koşma

TAG Heuer ayrıca, iç mekan koşu aktiviteleri için bir dizi yeni özellikle mevcut Koşu uygulamasına yeni güncellemeler getiriyor.

Bu yeni sürüm, salon koşucularının hangi kalp atış hızı bölgesinde olduklarını bir bakışta görmelerini sağlayacak. Ardından, seansınızın sonunda, koşu bandı tarafından kaydedilen toplam mesafeyi saate girebilirsiniz; bu, otomatik olarak hızı hesaplayacaktır. oturum.

Bu güncellemede yer alan bir diğer yenilik, bir spor aktivitesi sırasında öncelikle kalp atış hızına odaklanmak isteyen kullanıcılar için şirket içinde tasarlanmış ve geliştirilmiş özel bir kalp atış hızı ekranıdır.

Sadece saatinizi kontrol ederek kalp atış hızı bölgenizi ve maksimum kalp atış hızı yüzdenizi görebilirsiniz. Beş bölge seviyeleri ısınmadan (bölge 1) zirveye (bölge 5) kadar değişir ve bu seviyeleri kişisel kardiyovasküler fitness hedeflerinize bağlı olarak egzersizinizin yoğunluğunu ayarlamak için kullanabilirsiniz.

Mobil cihaz uygulaması ayrıca, renk kodlu bir kalp atış hızı grafiği ve her bir bölgede harcanan süre ile çalışma sonrası tam bir analiz sağlayacaktır.

Şimdi güncelle

Yeni uygulamaları denemek için sabırsızlanıyor musunuz? İyi haber, zorunda değilsin! TAG Heuer Sport uygulaması, Wi-Fi kullanılarak gece otomatik olarak veya saatte Google Play Store'a gidip “Uygulamalarım” ve mevcut güncellemeleri yükleme.

Bunu beğendin mi?

  • smartwatch: denge kurmak
  • smartwatch: çocuklar için akıllı saatler ve fitness takip cihazları