Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Verizon'daki bu Samsung Galaxy Note20 Ultra fırsatları size 1.000 $ 'a kadar tasarruf sağlayabilir

Verizon'daki bu Samsung Galaxy Note20 Ultra fırsatları size 1.000 $ 'a kadar tasarruf sağlayabilir

Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G'ye aşina olmayanlar için oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile gelen oldukça inanılmaz bir akıllı telefon. Samsung'un amiral gemisi serisi olduğu ve sahneye çıkan en son sürüm olduğu düşünüldüğünde anlaşılabilir.


Neyse ki,Verizon'un bazı teklifleri varŞu anda çalışan, Samsung'un en yeni akıllı telefonunu almak isteyenlerin üzerindeki darbeyi yumuşatabilir. Bu teklifler arasında eski telefonunuz için 800$'a varan kazanç sağlayan bir takas teklifinin yanı sıra ikinci bir Samsung Galaxy Note20 Ultra'da 1.000$'a varan tasarruf sağlayan bir BOGO anlaşması bulunmaktadır.

Bunlardan birini sunanen iyi Android telefonlarBugüne kadar, Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G, yalnızca mevcut en iyi akıllı telefonu isteyenler için olmazsa olmazlardan. Ancak fiyat etiketini karşılayamayanlar için bu fırsatlar, bu inanılmaz telefonlardan birini kapmayı çok daha kolay bir iş haline getiriyor.

Daha cazip anlaşmaların geldiğini görebilsek deAmazon Başbakan Günü, Verizon'un Samsung Galaxy Note20 Ultra fırsatları o zamana kadar gördüğümüz en iyi fırsatlar olabilir.


Samsung Galaxy Note20 5G Akıllı Telefon

800 $'a kadar takas kredisi + 1000 $'a kadar BOGO indirim
En yeni Samsung Note20'yi almayı mı umuyorsunuz? Verizon, siz farkına varmadan yeni bir Note20 aldığınızı görebilecek bir değil iki mükemmel teklifle karşı karşıyasınız. Eski telefonunuz için 800$'a varan takas kredisi alın VEYA bir tane satın alın ve bir saniyeliğine 1.000$'a varan indirim kazanın.Fırsatı Görüntüle

Verizon'un şu anda Samsung Galaxy Note20 Ultra'da mevcut iki fırsatı var ve her biri mevcut koşullarınıza bağlı olarak size para kazandırmayı amaçlıyor.


Operatör değiştirmek mi istiyorsunuz? Verizon'a göz atın ve eski cihazınızı yeni telefonunuz için 800$'a kadar takas kredisi karşılığında takas edebilirsiniz. Mevcut Verizon üyeleri, Samsung'un en yeni Galaxy Note20'sine karşı 440 $'a kadar takas kredisi karşılığında eski cihazlarını yükseltip takas edebildikleri için tamamen şanssız değiller.

Yükseltme konusunda çittekiler için cesaret verici bir anlaşma ve Samsung'un en son Note'unda 400 $ + indirim, alay edilecek bir şey değil.


Kendiniz ve SO'nuz için yeni bir telefona ihtiyacınız varsa, Verizon'un BOGO teklifi, peşinde olduğunuz şey olabilir. Bir Samsung Galaxy Note20 Ultra alın ve ikincisinden 1.000$'a varan indirim kazanın. Bu, 300 $ gibi düşük bir fiyata ikinci bir Galaxy Note20 Ultra'yı veya isterseniz ücretsiz bir Galaxy S21 5G'yi kolayca alabileceğiniz anlamına gelir.

Bu fırsatlar hâlâ içinde kalmak istediğiniz fiyat aralığının biraz dışındaysa,en ucuz telefonlaruygun bir akıllı telefonu ucuza bulmanıza yardımcı olabileceğimiz yer.


Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: