Close
  • Ana
  • /
  • Giyim
  • /
  • Star Wars'tan ilham alan bu Columbia ceketleri, şaşırtıcı bir şekilde oldukça şık

Star Wars'tan ilham alan bu Columbia ceketleri, şaşırtıcı bir şekilde oldukça şık

Columbia, ikonik Star Wars karakterlerinden ilham alan üç adet sınırlı sayıda ceketi tanıttı ve büyük bir sürpriz, aslında oldukça şıklar!


Ceketler Han Solo, Princess Leia ve Luke Skywalker tarafından giyilen kostümlerden ilham alıyor ve Columbia’nın tasarımcıları, ceketlerdeki her detayın orijinal ve klasik filme sadık kalmasını sağlamak için Disney ve Interactive Media ile yakın bir şekilde çalıştı.

  • Star Wars: The Last Jedi hakkında bildiğimiz her şey
  • En iyi Star Wars: Noel 2017 için Son Jedi oyuncakları

İsmini Rebel'in buz gezegeni Hoth'taki gizli üssünden alıyor.

Görünüşlerine rağmen bunlar film dekoru değil, koleksiyon Columbia’nın & ldquo; Tested Tough & rdquo; donma koşullarına dayanmalarını sağlamak için markanın endüstri lideri teknolojilerini vaat eder ve sunar.

Aşağıdaki her ceketin ayrıntılarına göz atın:


Resim 1/5

Resim 2/5


Resim 3/5

Resim 4/5


Resim 5/5

Leia Organa Echo Temel Ceket (360 £)

Leia’nın yer aldığı orijinal kostümünden esinlenilmiştir.Star Wars: The Empire Strikes BackBu ceket ve yelek kombinasyonu, dayanıklı, suya dayanıklı, pamuk karışımlı bir kumaştan üretilmiştir ve Omni-Isı Yansıtıcı astar ile yalıtılmıştır.

Ceket eski bir görünüme sahiptir ve katlanabilir bir başlık, dikiş şeritleri ve köşebent kılıfları içerir.

Resim 1/11


Resim 2/11

Resim 3/11

Resim 4/11

Resim 5/11

Resim 6/11

Resim 7/11

Resim 8/11

Resim 9/11

Resim 10/11

Resim 11/11

Luke Skywalker Echo Temel Ceket (360 £)

Bu dayanıklı pamuk karışımı, suya dayanıklı ceket ve katlanabilir kapüşonlu yelek kombinasyonu, Luke'un orijinal Hoth kostümünden ilham almıştır.Star Wars: The Empire Strikes Backve vücut ısısını korumak için Omni-Heat Reflektif yalıtıma sahiptir.

Resim 1/9

Resim 2/9

Resim 3/9

Resim 4/9

Resim 5/9

Resim 6/9

Resim 7/9

Resim 8/9

Resim 9/9

Han Solo Echo Base Parka (360 £)

Dayanıklı suya dayanıklı, pamuk karışımlı kumaştan üretilmiş ve Omni-Isı Yansıtıcı astar ile izole edilmiş bu parka, sizi bir Wookiee kucaklamasından daha sıcak tutacak. Han’ın S renkteki orijinal Hoth ceketinden esinlenilmiştirtar Wars: The Empire Strikes BackCeket, birden fazla kapak, deri Rebel yama ve kapitone suni kürk kapüşonlu kapüşon içeriyor.

Her stilde yalnızca 1.980 ceket üretildi (çıkış tarihine bir göndermeİmparatorluk Geri Döndü) ve her biri ayrı ayrı numaralandırılmıştır.

Resmi lisanslı koleksiyon, 8 Aralık Cuma gününden itibaren Columbia'nın web sitesinde ve Columbia’nın High Steet Kensington mağazasında sınırlı miktarlarda satışa sunulacak.

Star Wars: The Last Jedi için tam zamanında!

Bunu beğendin mi?

  • Star Wars Pala Düzeni açıklandı