Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Bunlar E3 2021'deki gösteri oyunlarının en iyisiydi

Bunlar E3 2021'deki gösteri oyunlarının en iyisiydi

Dört günlük sanal oyun keyfinden sonra, E3 bir yıl daha sona erdi ve 2022'de şahsen geri dönme sözü verdi. Bu yılki gösteri Xbox ve Bethesda, Nintendo ve Capcom'dan büyük vitrinler gördü, Gelecek Oyun Gösterisinden bahsetmeye bile gerek yok . Yine de her zamanki gibi, E3 paneli her sunumdan en çok beklenen oyunlarını ve ayrıca gösterinin en çok beklenen oyununu seçti. İşte seçimler.


E3 2021'in en çok beklenen oyunu: Forza Horizon 5

Xbox ve Bethesda vitrininin ve şovunun yıldızı Forza Horizon, 9 Kasım'da Xbox ve PC'ye gelecek olan en son sürümü için çeşitli Meksika manzaraları ile gerçekçiliği bir kez daha yeni seviyelere taşıyor. biri gerçekten nefes kesici görünüyor.

En çok beklenen Square Enix oyunu: Marvel'in Galaksinin Koruyucuları

Square Enix ve Eidos Montreal, 26 Ekim'de bu Marvel filminin görünümünü ve verdiği hissi PlayStation, Xbox ve PC'ye getiriyor.

En çok beklenen PC oyun şovu: Songs of Conquest

Yeni nesil oyunculara sıra tabanlı strateji oyunları getiren Songs of Conquest, 2022'nin başlarında çıkacak Steam, PC ve Mac tabanlı bir macera oyunudur.

En çok beklenen Xbox ve Bethesda oyunu: Halo sonsuz

Halo dünyasına gelmiş geçmiş en geniş ortamı sunan bu sinematik fragman harika görünüyor. Ayrıca Infinite'in eğlenceli çok oyunculu seçeneklerine de bir göz attık ve hepsi yıl sonunda Xbox ve Windows'a gelecek.


Future Games gösterisinde en çok beklenen oyun: Ölümsüzlük

Sam Barlow'un yeni Ölümsüzlüğü, kayıp bir aktris olan Marissa Marcel'in hikayesidir. 2022'de PC'ye geliyor.

En çok beklenen Intellivision oyunu: Asteroids

Intellivision'ın yeni konsolu Amico, Asteroids'in çarpıcı görünümlü bir versiyonu da dahil olmak üzere bir klasik oyun koleksiyonunu ekrana geri getiriyor.


En çok beklenen Bağımsız oyun: Falling Frontier

Hooded Horse's Falling Frontier, gemi tasarlamanıza, düşmanlarınıza saldırmanıza, pusu kurmanıza ve düşmanlarınıza baskın yapmanıza olanak tanıyan bir Bilim Kurgu RTS'dir. Bu yıl sonra ödenecek.

En çok beklenen Özgürlük oyunları başlığı: Airborne Kingdom

Bu gökyüzü şehir kurma oyunu, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S dahil olmak üzere bu yıl konsollara gelecek.


En çok beklenen Capcom oyunu: The Great Ace Attorney Chronicles

Japon Manga grafikleri, Sher'in maceraları için eski moda bir İngiltere'yi ele alıyor… üzgünüm, Herlock Sholmes. İnanmak için oynamanız gereken bir Nintendo Switch oyunu.

En çok beklenen Nintendo oyunu: Breath of the Wild 2

Nintendo, sunumunu 2022'de piyasaya sürülmek üzere lanse edilen Breath of the Wild'ın uzun zamandır beklenen devam oyununun yeni görüntüleri ile sonlandırdı - ancak söz vermedi.

En çok beklenen Yooreka Studio oyunu: Loopmancer

Fütüristik bir siberpunk şehri Asya şehrinde geçen bu 3D platform oyunu hala geliştirilme aşamasındadır. En azından kısmen, bol aksiyonlu, güzelce yaratılmış bir manzaraya benziyor. PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch'e geliyor.