Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Call of Duty şampiyonu olduğunu mu düşünüyorsun? Yanlış! Bu adam seni ELLERSİZ yenecek

Call of Duty şampiyonu olduğunu mu düşünüyorsun? Yanlış! Bu adam seni ELLERSİZ yenecek

Birçok oyuncu, Call of Duty Warzone ve Escape from Tarkov gibi birinci şahıs nişancı oyunlarında crack shot olduklarını düşünmekten hoşlanır, ancak bu, oynarken onları yenen bu elit seviyedeki oyuncu tarafından okula götürülene kadardır.eller olmadan.

Evet, bu doğru, oyuncu PS5, Xbox Series X veya PC'de olsa da, yine de Colin White, nam-ı diğer N.U.B.S. (Normalde Görmeye Göre Küçümsenme'nin kısaltması), kollarının ve bacaklarının tam olarak gelişmediği anlamına gelen acheiropodia adı verilen nadir bir durumla dünyaya geldi.

Yine de bu, Colin'in yüksek puan alan birinci şahıs nişancı şampiyonu olmasını engellemedi ve bugün Totally Game şovunun son bölümünde rol alıyor. Aşağıdaki videoda kazanmasını izleyin.

Hip Hop müzisyeni olarak başarılı kariyerinin yanı sıra Colin, Call of Duty Warzone ve Escape From Tarkov gibi atıcıları oynadığı oyun akışları etrafında bir topluluk oluşturdu.


Arizona'dan Colin şunları söyledi: 'Ben kollarım ve bacaklarım olmadan doğdum ve sizi birinci şahıs nişancı oyunlarında kesinlikle yok edeceğim.

“Warzone'un ilk yüzde sıfırındayım. 130'dan fazla dublajım var.”


Colin “nubs” sol ucuyla klavye tuşlarına basarak ve sağ ucuyla fareyi kontrol ederek oyun oynamak.

Kişisel tekniğinde o kadar ustalaştı ki, çevrimiçi tanıştığı diğer oyuncuların elleri olmayan birine karşı oynadıkları hakkında hiçbir fikirleri yok.


Yayıncı, hayatının çoğunu oyun oynuyor ve 11 yaş civarında ilk oyun turnuvasında yarıştı.

“Oyun oynamak benim kaçışımdı” dedi. “Kimse seni göremez, bu yüzden seni yargılamazlar. Ellerin olmadığını bilmiyorlar.

“O zamanlar çevrimiçi oynayıp insanlara onları ellerim olmadan öldürdüğümü söylediğimde bana inanmazlardı.”

O zamandan beri tutkusunu sürdürdü ve şimdi Facebook Oyun sayfasındaki ‘Odd Squad Family Gamers’ 125.000 takipçisi var.


Odd Squad Family, kendisi ve diğer üyeler A~Factor ve Snowman tarafından oluşturulan Colin'in Hip-Hop grubunun da adıdır.

Ancak şu anda başarılı olsa da, Colin bu noktaya gelmek için birçok şeyin üstesinden gelmek zorunda kaldı.

Ben böyle doğdum, kollarım ve bacaklarım yok” açıkladı. “Doktorlar ne olduğundan emin olmadıklarını söylediler.

“Böyle büyümek elbette zordu ama bu beni güçlü kıldı. Oldukça iyi bir çocukluk geçirdim, zorbalar oldu ama benim birbirini seven ve birlikte kalan iki ebeveynim vardı ve hala beraberler.”

Şimdi, Colin durumunu benimsemeyi öğrendi ve kendisiyle ve hatta başkalarının tepkileriyle tamamen rahat.

Dedi ki: 'İnsanlarla ilk bakışta sadece bir şeyler yapamayacağımı düşünerek veya kendimden şüphe ederek anlaşabiliyorum' dedi..İnsanların benim gibi insanlarla pek karşılaşmadığına dair bir anlayışım var.”

Ayrıca lisede tanıştığı partneri Mary ile sekiz yıldır birliktedir ve ondan iki çocuğu vardır - Jerami ve Clay.

Ve bir baba olmak ve bir Hip Hop kariyerine yön vermek Colin'in zamanının çoğunu alırken, oyun oynamak için her zaman yer vardı.

Mary şöyle dedi: 'Bence video oyunları Colin'e çok yardımcı oldu. En büyük oğlumuz ona çok bakıyor ve o da büyüyünce yayıncı olmak istiyor.

“Colin'in yaptığı şeyin ve oluşturduğu topluluğun inanılmaz olduğunu düşünüyorum.”

Colin şunları söyledi: 'Yaklaşık altı yıl önce Twitch'te yayın yapmaya başladım ve asıl amacım insanlara nasıl oynadığımı göstermekti ve adeta çığ gibi büyüdü.'

Artık Facebook Gaming'de yayın yapan Colin, destekleyici ve sadık bir topluluk oluşturdu ve kısa süre önce 'John Wick koşusu' olarak bilinen şeyi denedi. yeni favori nişancısı: Escape From Tarkov.

Adını popüler film serisinden alan bir John Wick koşusu, oyuncuların yalnızca bir tabanca kullanmasını ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışmasını gerektirir.

Colin girişiminin sonunda, tabancasını kullanarak diğer iki oyuncuyu öldürmeyi başarmış ve 'oldukça iyi bir John Wick koşusu' yaptığı sonucuna varmıştı.

Bitirdiğinde, Colin oyundaki hayatını düşündü: 'Oyunlar hakkında sevdiğim şey meditasyon, oyun oynarken aklınıza gelen düşünce yokluğu. Odaklandın, sadece oyunun içindesin.”

Bugünün en iyi SteelSeries Arctis Pro Kablosuz Kulaklık fırsatı 6 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ SteelSeries Arctis Pro... Amazon Prime £299 SteelSeries Arctis Pro'yu Görüntüle... Amazon Prime £299,99 SteelSeries Arctis Pro'yu Görüntüle... Amazon Prime £385,37 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz