Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Bu 1 dakikalık hack, çok büyük yüz maskenizin tam oturmasını sağlayacaktır

Bu 1 dakikalık hack, çok büyük yüz maskenizin tam oturmasını sağlayacaktır

Beğen ya da beğenme, yüz maskeleri artık hayatımızın bir parçası.en iyi yüz maskeleriçenenizin ve burnunuzun etrafına tam oturarak solunan havanın yüzünüzün yan tarafındaki boşluklardan dışarı çıkmamasını sağlar. Bununla birlikte, daha küçük bir yüz şekline sahipseniz, standart maskeleri biraz havalı bulabilirsiniz ... bu sadece can sıkıcı değil, aynı zamanda daha az etkili olduğu anlamına gelir.


Montreal merkezli bir diş hekimi, maskenizin kısa sürede daha iyi oturmasını sağlayacak 60 saniyelik bir hack ile kurtarmaya geldi. Olivia Cuid MD'nin numarası Instagram'da viral oldu, bu da şu anda flappy maskeleri olan birçok insan olduğunu gösteriyor. Çok basit ve cerrahi maskelerle kullanılmak üzere tasarlandı - yine de bazı yeniden kullanılabilir pileli maske tasarımlarında da işe yarayacağını düşünüyoruz.

  • 'Maskne'den nasıl kaçınılır: maskenin neden olduğu sivilcenin nedenleri ve kırılmaları önlemek için ipuçları
  • İşteClorox mendil nereden alınır
  • ... veLysol spreyi nereden alınır

Yüz maskesi takmak, COVID-19'un yayılmasını yavaşlatmada ve özellikle virüsün farkında olmadan taşıyıcılarının yanlışlıkla diğer insanlara bulaşmasını önlemede önemli bir adımdır (en yüksek viral bulaşma miktarı, hastalığın seyrinin erken döneminde gerçekleşir, bu nedenle enfekte olur) insanlar semptom göstermeye başlamadan önce bulaşıcı olabilir). Ancak maskenizin olması gerektiği gibi çalışması için yüzünüze tam oturması gerekir - ve işte bu numara burada devreye girer.

Adımlar aşağıdaki gibidir:

1. Ellerinizi yıkayın!
Herhangi bir koronavirüs önleme önlemi için çok önemli bir adım. Nasıl yapacağınızdan emin değil misiniz? Bunlar doğruel yıkama adımları.


2. Maskenizi ikiye katlayın
Maskeyi enine katlayın, böylece daha kısa, daha geniş bir dikdörtgene sahip olursunuz.

3. Kulak halkalarına bir düğüm atın
Maskenin bir tarafındaki kulak halkasını tutun ve maskenin köşesine mümkün olduğunca yakın bir düğüm atın. Diğer tarafta tekrar edin.


4. Açıklıkları içeri sokun
Maskenizi tekrar açtığınızda, bağladığınız düğümlerin her birinin yanında bir boşluk göreceksiniz. Bunu, fazla kumaşın maskenizin içinde kalması için içeri sokun.

5. Bitirdiniz!
Yeni, tam oturan yüz maskenizin keyfini çıkarın.


Aşağıda tam demoyu izleyin veyaorijinali kontrol etmek için TikTok'a gidin.

@hayalhanemersin

Viral maske hack'imin çok istenen 60'lar versiyonu ## fyp ##iciansoftiktok ## masktutorial ## covid19 ## viral ## maskhack ## learnontiktok

♬ orijinal ses

Resmi kurallar ülkeden ülkeye değişmekle birlikte, kapalı alanlarda ve toplu taşıma araçlarında ve mağazalarda olduğu gibi mesafeyi etkili bir şekilde sosyalleştirmenin zor olduğu durumlarda maskeler gereklidir veya teşvik edilir. Uzun vadeli bir çözüm için, tam olarak uyan yeniden kullanılabilir bir yüz maskesi satın almak isteyeceksiniz - günlük rutininize uyması bu kadar kolay değil, aynı zamanda çevre için de daha nazik. En iyi seçeneğin Vistaprint'ten geldiğini düşünüyoruz.


Yüz maskesi |£ 17 Vistaprint'ten/ tracker.tradedoubler.com/click
Vistaprint maskeleri, yumuşak elastik kulak halkaları ve ayarlayabileceğiniz dikilmiş burun teli ile yüzün etrafına tam oturacak şekilde kesilmiştir. Ayrıca çeşitli yetişkin ve çocuk bedenleri de mevcuttur, böylece yüzünüz için mükemmel olanı bulabilirsiniz. Daha fazla seçenek için rehberimize gidin.en iyi yüz maskeleri nereden alınırAnlaşmayı Görüntüle