Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • Bu 35 sterlinlik aksesuar sörfçüler ve kürek sörfçüleri için ezber bozan bir şey

Bu 35 sterlinlik aksesuar sörfçüler ve kürek sörfçüleri için ezber bozan bir şey

C-Monsta, tüm kitinizi bir arada tutmayı kolaylaştırmak ve verimli bir şekilde kuruması için bir yer sağlamak için tasarlanmış ustaca bir dalış elbisesi askısı. İskoçya'daki sörfçüler tarafından yaratıldı (burada tam dalgıç giysisi donanımı yılın çoğu için bir zorunluluktur) ve her türden su sporu hayranı arasında çok popüler olduğunu kanıtladı - Ekim 2020'de piyasaya çıktığında neredeyse anında tükendi.


Pandemi, ayakta kürek sörfünden su sporlarına popülaritesinde bir patlama gördü.vahşi yüzmeve sörf yapmak (rehberlerimize gidinyeni başlayanlar için en iyi kürek tahtalarıveen iyi başlangıç ​​sörf tahtalarıkatılmayı düşünüyorsanız). Daha sakin yaz aylarında bir mayoyla dışarı çıkmanız iyi olabilirken, havalar üşüdükçe koruma ve sıcaklık için bir dalış elbisesi, patik ve eldivenler neredeyse gereklidir. İşte burada C-Monsta devreye giriyor.

En iyi ürünlerin çoğu gibi, sadeliği de ustacadır. Dalış giysiniz, botlarınız ve eldivenleriniz için neredeyse tüm bedenlere uyacak şekilde şekillendirilmiş çentikler vardır. Damlama kenarı, her şeyin verimli bir şekilde kurumasına yardımcı olmak için botlarınızdaki suyu dalış giysinizden uzaklaştırır. Buradaki fikir, suya çarpmak istediğinizde onu alıp gidebilirsiniz, bu nedenle bir minibüse veya duşa asılacak kadar kompakt olacak şekilde tasarlanmıştır ve yüzeyleri çizmeyen çok yönlü bir kanca vardır. Bunlardan birine yatırım yaptıysanızen iyi dalış kıyafetleri, düzgün bir şekilde kuruması için yer vermenin iyi bir yoludur, bu da ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.

C-Monsta dalış elbisesi askısı

(İmaj kredisi: C-Monsta)

Bu aksesuarın bazı güçlü eko kimlikleri vardır: İngiltere'de geri dönüştürülmüş plastikten tasarlanmış ve üretilmiştir ve ambalajı da geri dönüştürülmüştür. Olabildiğince dayanıklı olacak şekilde üretildi, ancak onu kırmayı başarırsanız, C-Monsta'ya geri gönderebilirsiniz, parçalanıp yeni askılara dönüştürülür. 35 sterlinlik fiyat etiketiyle, hayatınızdaki tüm sörfçüler için mükemmel bir hediye olacağını düşünüyoruz.


'C-Monsta dalgıç giysisi askısı, sizi sörf yapmaktan alıkoyan şeylerin sayısını azaltmak için tasarlandı,' diye açıklıyor C-Monsta'yı eksik forma, düzensizlik nedeniyle kendi hayal kırıklığının bir sonucu olarak yaratan dört mevsim sörfçü Mark Yeadon. sörf seansları arasında banyo ve teçhizatın kurumaması.

'Herhangi bir seti unutmanız daha az olası olacak, banyonuz daha düzenli olacak ve takım elbiseniz kuru olacak. Askılığın en önemli faydalarından biri, iyi kit bakımı sayesinde kitinizin daha uzun süre dayanması ve çöp sahasında daha az neopren bulunmasıdır.'


C-Monsta.com'a gidinDaha fazlasını öğrenmek veya kendi siparişinizi vermek için.