Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Bu 4K Sony kısa mesafeli projektör, son derece havalı ve çok pahalıdır

Bu 4K Sony kısa mesafeli projektör, son derece havalı ve çok pahalıdır

CES 2018dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin 2018 için yeni ekipmanlarını sergilemekle meşgul olduğu Las Vegas'ta oldukça hazır ve çalışır durumda. Görünen cihaz selinin ortasında, Sony'nin yeni 4K kısa mesafeli projektörü,piyasadaki en iyi projektörler- Ödeyecek paranız varsa.


Masa gibi kurnazca gizlenen LSPX-A1, duvardan sadece 9,6 inç (24 cm) mesafede oturabilir ve yine de 120 inç (3 metre) projeksiyon oluşturabilir muhteşem 4K çözünürlükte.

  • LG'nin bu yılki CES'te de bir projektörü var

Her şey, projektörü taçlandıran yapay mermer yüzeyin üstündeki bir yarık yoluyla ele alınır, bu nedenle arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret etmek, bu olağanüstü zengin ve ayrıntılı görüntünün tam da nereden geldiği konusunda şaşkına dönebilir. En yüksek parlaklık 2500 lümen olarak derecelendirilmiştir.

Sony, Gelişmiş Dikey Sürücü Teknolojisi adlı bir özelliğe sahip Cam Ses Hoparlörü sayesinde sesin görseller kadar iyi olduğunu söylüyor. Resmin yanında 360 derecelik bir ses deneyimi yaratmak için projektör ayaklarında iki tweeter, gövdede üç orta kademe hoparlör ve altında ayrı bir subwoofer var.

Sony'nin önerdiği bazı gerçekçi doğa seslerinin yanı sıra bir ormanın resmini de kaldırabilirsiniz.Netflix'te her şeyi izledim.


  • İşte kendi ev sinemanızı oluşturmak için en iyi set

Alüminyum çerçeve ve ahşap raf ile bu, oturma odanız için o çirkin kara kutu projektörlerden çok daha iyi bir bahis. Sadece bir Blu-ray oynatıcı, bir Apple TV veya istediğiniz herhangi bir Ultra HD kaynağı bağlayın, gerisini LSPX-A1 halleder. Uzaktan kumanda bile ekstra estetik çekicilik için özel olarak tasarlanmıştır.

Satın almaya hazır mısınız? Bir dakika bekleyin, hevesli alıcı, çünkü ilkbaharın ilerleyen saatlerinde satışa çıktığında 30.000 $ civarında bir maliyete mal olması bekleniyor (bu yaklaşık 22.175 £). Bunun için çok büyük bir ev sineması bütçesine ihtiyacınız olacak.


Kendinize bir tane satın almasanız bile, bu son derece havalı bir donanımdır ve zaman içinde daha ucuz cihazlara doğru ilerleyeceğini umuyoruz.