Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Bu muhteşem Amazon anlaşması, Apple Watch Series 3'ü her zamankinden daha ucuz hale getiriyor

Bu muhteşem Amazon anlaşması, Apple Watch Series 3'ü her zamankinden daha ucuz hale getiriyor

Üçüncü nesil Apple Watch şu anda her zamankinden daha ucuz ve Amazon tarafından sadece 169 $ 'a satılıyor.


Bu, Amazon'un Watch Series 3 için önceki fiyatından 30 dolarlık bir tasarruf ve giyilebilirliği bir pazarlık haline getiriyor.

Elbette bu Apple’ın en yeni akıllı saati değil, ancak Series 3 hala watchOS yazılımının en yeni sürümünü çalıştırıyor ve mevcut nesil Watch Series 5 ile aynı özelliklerin çoğunu içeriyor.

İki boyutta (38 mm ve 42 mm) ve hücresel bağlantı olsun veya olmasın, Apple Series 3 50 metreye kadar suya dayanıklıdır, arka tarafında optik kalp sensörü, Apple Pay ile temassız ödeme seçeneği ve 8 GB veya müzik için 16 GB depolama alanı (modele bağlı olarak).

Watch Series 3 için çok çeşitli üçüncü taraf saat kayışları mevcuttur, bu da her durum için kıyafetinizi kişiselleştirmeyi ve eşleştirmeyi kolaylaştırır.


Bir akıllı saat olan Apple Watch Series 3, bileğinize aramalar ve bildirimler göndermenin yanı sıra Bluetooth kulaklıklara müzik akışı sağlar ve günlük adımlarınızı ve aktivitelerinizi kaydeder. Ayrıca iPhone'unuzdaki Apple Health uygulamasına gönderilen egzersiz ve egzersiz verilerini de kaydedebilirsiniz.

Şimdi birkaç nesil eski olmasına rağmen, Apple Watch Series 3, fiyatı ne olursa olsun tam teşekküllü bir akıllı saattir. Şu anda sadece 169 dolar olması, bunun gerçekten beklediğiniz giyilebilir pazarlık olduğu anlamına geliyor.


Apple Watch Series 3 |199 $ oldu | Şimdi $ 169 | Amazon'da 30 ABD doları tasarruf edin
Yalnızca 169 ABD doları olan Apple Watch Series 3, hiç bu kadar ucuz olmamıştı, ancak yine de Apple'ın en yeni wearOS yazılımını çalıştıran ve 50 metreye kadar suya dayanıklı, tam teşekküllü bir akıllı saat.


Aşağıdaki diğer Apple Watch Series 3 fırsatlarına göz atın:

Bugünün en iyi Apple Watch Series 3 fiyatları 568 Amazon müşteri yorumu Apple Watch Series 3 GPS, ... Apple199 $ Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Serisi 3 38 mm ... BHPhoto199 $ Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple Watch Series 3 (GPS, ... Amazon Prime 229 $ 209 $ Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 3 ... Verizon Wireless 299,99 $ Ön Sipariş Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz