Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Bu harika iPhone ve Android uygulaması beni bir Pixar karakterine dönüştürdü

Bu harika iPhone ve Android uygulaması beni bir Pixar karakterine dönüştürdü

Bir Pixar film karakteri olarak nasıl görüneceğinizi görmek istediyseniz,iPhoneveyaAndroid telefon, şanslı gününüz geldi. Bunun nedeni, iPhone ve Android'deki Voilà Ai Artist uygulamasının artık mevcut olması ve aklınızı uçurmaya hazır olması.


Bu hikayede görebileceğiniz gibi, uygulamayı kendimi saniyeler içinde bir Pixar karakterine, bir manga çizgi film karakterine dönüştürmek ve kendimi zamanda geri 15. yüzyıla taşımak için kullandığım için aklım çoktan uçtu.

AI Sanatçısı iPhone Android Pixar

Her görüntü işlendikten sonra aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi görüntü elde edersiniz.

(Resim kredisi: Bu Ai Sanatçısı)

Uygulama şöyle çalışıyor. İlk önce adresinden indiriyorsunuz.Apple Uygulama MağazasıiPhone'da veya play.google.com/store/apps/detailsAndroid'de. Ardından, Voilà Ai Artist'e kamera rulonuza erişme izni verirsiniz. Sonunda kendinizin, partnerinizin, arkadaşınızın veya aile üyenizin bir resmini seçiyorsunuz ve uygulamanın dört görüntü dönüştürme modundan birini seçiyorsunuz.


Bu görüntü dönüştürme modları arasında 3D Karikatür, Rönesans, 2D Karikatür ve Karikatür bulunur. Sonucunuzu görmek için bir moda dokunun ve ardından 5 saniye kadar bekleyin (Voilà Ai Artist ücretsiz ancak reklam destekli olduğundan bir reklam izlemeniz gerekiyorsa biraz daha uzun olabilir).

AI Sanatçısı iPhone Android Pixar


Pixar Rob ve manga Rob, yan yana. Ne rüya teknesi.

(Resim kredisi: Bu Ai Sanatçısı)

Her sonuç daha sonra, her biri orijinal görüntüde biraz farklı bir görünüm sunan, AI ile dönüştürülmüş üç görüntüye bölünür. Bu üç görüntünün her biri daha sonra istendiği gibi kaydedilebilir ve paylaşılabilir.


Pixar kurgusunu deneyimlemek isteyenler için 3D Karikatür dönüştürme modunu seçmek istersiniz. Açıkçası, yüksek çözünürlük, renkli fotoğraflar ve portre çekimlerini beslerseniz, AI yükseltici en iyi sonucu verir. Ancak, uygulamayı siyah beyaz çekimlerin yanı sıra bazı düşük çözünürlüklü şeylerle denedim ve uygulama hala oldukça iyi sonuçlar verdi, bu nedenle AI teknolojisi oldukça gelişmiş olmalı.

AI Sanatçısı iPhone Android Pixar

Team Pingtwitter, Voilà Ai Artist Pixar kurgu tedavisini alıyor.

(Resim kredisi: Bu Ai Sanatçısı)

Yapay Zeka Sanatçısı Pixar Android iPhone


Görünüşe göre 15. yüzyılda boyansaydım böyle görünecektim.

(Resim kredisi: Bu Ai Sanatçısı)

Bu, gördüğümüz ilk AI destekli görüntü dönüştürme uygulaması değil, ancak kesinlikle en etkileyicilerinden biri ve şu anda ücretsiz, bu yüzden biraz gülmek istiyorsanız, aklımda indirmeye değer.

Bence herkes gizlice bir Pixar filminde yer almak istiyor ve Voilà Ai Artist, neye benzeyeceğinizi görmek için size en iyi şansı veriyor. Pixar, karakterleri için görünüşte çok fazla '3D çizgi film' olan çok özel bir sanat stiline sahip ve bence bu cep telefonu uygulaması şu anda bunu kopyalamada diğerlerinden daha fazla yaklaşıyor.

Bugünün en iyi Apple AirPods Pro fırsatları6359 Walmart müşteri yorumları☆☆☆☆☆ İndirimli FiyatYeni Apple AirPods PRO gibi... Walmart $ 249,99 169,99 $ Görünümİndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Amazon Prime $249 $189,99 İndirimli Fiyatı GörüntüleApple AirPods Pro Walmart $ 249,99 189,99 $ Görünümİndirimli Fiyat AirPods Pro + ve Kablosuz... Zavvi 307,99 $269.99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz