Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • AirTag tutuculu bu Apple TV uzaktan kumanda kılıfı, uzaktan kumandanın hangi yastığın arkasına saklandığını size söyleyebilir

AirTag tutuculu bu Apple TV uzaktan kumanda kılıfı, uzaktan kumandanın hangi yastığın arkasına saklandığını size söyleyebilir

NSApple TV 4K (2021)yeni Siri Remote hoş bir şey ve yeni daha kalın tasarımı, öncekine göre imkansız bir yarığa kayma olasılığını çok daha düşük hale getiriyor. Bununla birlikte, yine de oldukça küçüktür ve yanlışlıkla yanlış yerleştirilmesi kolaydır ve hiçbir şey bir çocuğun veya dalgın bir yetişkinin tuhaf saklanma güçlerini durduramaz. Keşke Apple, şey izleme teknolojisi yapan birini bilseydi!


Apple, kendi ürününü dahil etmeye karar verene kadar veyaHava Etiketiuzaktan kumandasında izleme teknolojisi,Elagobir sonraki en iyi şeye sahip: Uzaktan Kumandanız için bir AirTag'i yerleştirebileceğiniz bir silikon kılıf. Ucuzdur - yaklaşık 14,99 $ - ve aynı zamanda zordur, işlevlerini engellemeden uzaktan kumandanızı topaklardan ve çarpmalardan korur. Ve Uzaktan Kumandayı büyüttüğü için, ilk etapta kaybolma olasılığını azaltır. Apple dahil herkes kazanıyor - çünkü duruma ek olarak içine bir AirTag koymak için para harcamanız gerekecek.

İçinde AirTag bulundurmanın avantajı, uyumlu iPhone'ların (iPhone 11 veya üstü)kelimenin tam anlamıylaultra geniş bant teknolojisini kullanarak sizi onun yönüne yönlendirin. Ekranda bir ok belirir ve yön ve mesafeyi söyler. Veya AirTag'i bir ses çıkarması için tetikleyebilirsiniz, bu da yardımcı olacaktır.

Ön odanızdaki TV uzaktan kumandasını bulmak için ultra geniş bant teknolojisine para harcamaktan daha iyi bir birinci dünya sorunu örneği var mı? Muhtemelen hayır: Sonuçta, bu anahtar tokmağı anahtarlıklarından biri, üzerine bir emoji kazınmış olsa da, aynı şeyi yapardı. Ancak Find My uygulaması aracılığıyla ne kadar çok şey bulabilirseniz, hizmet o kadar kullanışlı hale gelir.

elma hava etiketi


(Resim kredisi: Elma)

Find My Fantastic'i buluyoruz

Akıllı etiketlere yeni geçiş yaptım, çünkü:İlk AirTag'imi aldımBilmediğim bir yerde kaldıktan sonra çantamı nereye koyduğumu unuttuktan sonra ve zaten zor bir günde kayıp bir çantayı panikle yarım saat aradıktan sonra ikinci siparişimi verdim. Ve Apple'la uğraşan iki çocuğun ebeveyni ve dağınık beyin sahibi olarak, Find My uygulamasını iPad'ler ve iPod touch'lar gibi geride kalan donanımları bulmak için paha biçilmez buldum.

Tile, TrackR gibi diğer ürünler veSamsung Galaxy Etiketleronlar da harika, ancak Apple ekosistemine yoğun bir şekilde yatırım yapan biri olarak AirTag'ler benim için en iyi çözüm gibi geliyor. Sadece işe yarıyor ve hepsi bu.


Yine de Apple TV Remote için bir AirTag düşünmek biraz aptalca geliyor. Apple, izleme teknolojisini içine sığdırabilirseAirPods Prove AirTag'ler, aynı şeyi, küçük olabilen ancak izlenebilir kardeşlerinden çok daha büyük olan Uzaktan Kumanda ile kesinlikle yapabilir. Ama sonra, başka bir yükseltilmiş uzaktan kumanda satın almak için emilmek istemiyorum, bu yüzden belki de şimdilik yalnız kalması en iyisi.

Bugünün en iyi Apple AirTag fırsatları Apple AirTag Amazon Prime 29 $'ı Görüntüle Apple - AirTag - Silver Best Buy 29 $'ı Görüntüleelma hava etiketi Walmart 29 $ Görünüm AirTag Deri Loop - Baltık... elma 39 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzGünümüzün en iyi Apple TV 4K (2021) fırsatları 2021 Apple TV 4K (32GB) Amazon Prime 169 $ 2021 Apple TV 4K (64GB) Amazon Prime 189,98 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz