Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Bu ataşman, Black and Decker matkaplarınızı steroidler üzerinde bir çift makas haline getirir.

Bu ataşman, Black and Decker matkaplarınızı steroidler üzerinde bir çift makas haline getirir.

Black + Decker çalışma aletiniz için bu makas ataşmanını alabilecekken neden normal bir kesici çiftiyle zaman ve enerji harcayasınız? Tüm işi kolaylaştırır - sadece tetiği çekin ve bıçakların seçtiğiniz malzemede kayarak açılıp kapanmasını izleyin. Kuşkusuz, bir bıçak kavgasına silah götürmek gibi. Ama hey, kimse bu şekilde bıçak kavgasını kaybetmedi.


• En iyi akülü matkaplar

Ek, Black + Decker 18V Multievo çoklu alet içindir. Geleneksel bir makastan daha hızlı ve çok yönlüdür ve yer karoları, halı, karton, kalın kağıt, tel örgü ve alüminyum levha gibi çeşitli malzemeleri keser. Ve onu kullandığınız için ciddi adam puanları alacaksınız.

Uçlar kördür, bu da kullanımı güvenli kılar ve 6 mm'lik açıklık, kalınlık veya ağırlıktan bağımsız olarak çoğu malzeme için yeterince geniştir. 6 mm'den daha kalın olmadığı sürece.

Peki Multievo'nun kendisi ne olacak? Yerleşik bir LED çalışma ışığı ile birlikte gelir, böylece karanlıkta kimi / neyi deldiğinizi / çekiçlediğinizi / makasladığınızı görebilirsiniz, bu da elektrik kesintisi durumunda kullanışlıdır. Ayrıca matkap ve tornavida uçlarını saklamak için manyetik bir şeride sahiptir.


Makaslı olan kadar gülünç olmasa da, bunun için bir dizi aksesuar mevcuttur. Bir çit düzeltici ve makas, dekupaj testeresi, zımpara makinesi, darbe sürücüsü (bunun sesini seviyoruz), yönlendirici, şişirici, pistonlu testere ve daha fazlası var.

Makas ataşmanı şimdi 32,95 £ karşılığında satın alınabilir. Elbette abartılı. Ama bunda yanlış bir şey yok.


Şimdi onu doğum günü ambalaj kağıdını kesmek için kullanmaya gidiyoruz. Onu ne için kullanırsın? Yorumlarda bize bildirin.