Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • Bu sırt çantası soğutucusu, bu yaz festivallerde biralarınızı ve atıştırmalıklarınızı buz gibi tutacak

Bu sırt çantası soğutucusu, bu yaz festivallerde biralarınızı ve atıştırmalıklarınızı buz gibi tutacak

Bir festivale hazırlanırken veya bir kamp alanında daha uzun süre kalmaya hazırlanırken, vardığınızda terli, ağrılı bir yığın halinde yere yığılmamak için paket ağırlığınızı düşük tutmak çok önemlidir. Anlıyoruz. Seninleyiz. Bununla birlikte, gerçek şu ki: kimse sıcak birayı (veya soğuk olması gereken terli yiyecekleri) sevmez. IceMule'a girin…


Kelimenin tam anlamıyla sahip olabileceğiniz en havalı çanta olan IceMule Classic Sırt Çantası Soğutucu, soğuk tutulması gereken yiyecekleri bir kenara bırakıp, teneke kutuları ve içecek şişelerini muhafaza etmek için su geçirmez bir zuladır. Bu kuru çanta tarzı kese, içeceklerinizi ve atıştırmalıklarınızı soğuk-soğuk tutmada çok iyidir, buzu tutarkatı24 saat boyunca. Oraya atabileceğiniz tüm Muhteşem buz şekerlerini hayal edin ...

Oh, ve bu sırt çantası soğutucu yüzerden bahsetmiş miydik?

(Resim kredisi: Icemule)

IceMule Classic, yuvarlak bir üst ve kol kayışlarına sahiptir ve rahat ve taşıması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Festivalden sahile, kamp alanından patikaya ve hatta bir balık tutma yeri için nehre kadar, IceMule her şeyi halledecek ve pişirme sıcağında bunaltıcı olsanız bile içeride soğuk kalacaktır.


Bunu, IceMule’un PolarLayer Yalıtım köpüğünü kullanan çift katmanlı bir yapı sayesinde yönetirken, bir hava valfi cıvanın aniden yükselmesi durumunda ekstra bir yalıtım vuruşu eklemenizi sağlar. Aynı valf, kullanmayı bitirdikten sonra daha iyi saklama için çantayı söndürmeniz için de bir araçtır.

Kaynaklı bir yapı dayanıklılık katar ve eve döndüğünüzde temizliği süper basit hale getirirken, kuru çanta tarzı rulo kapatma yağmur veya deniz suyunun içeri girmemesini sağlar. Bir çift yastıklı sırt çantası tarzı kayış, daha küçük olan bunun yerine ince bir tek yastıklı kayış alıyor.


(Resim kredisi: Icemule)

IceMule Classic, pikniğinizi soğuk tutmak isteyip istemediğinize, bir günlük yürüyüşte yiyecekleri ve atıştırmalıkları sürekli olarak soğutmak isteyip istemediğinize veya bir festival veya kamp alanına gitmek için maksimum depolama alanı arayışınıza bağlı olarak çok çeşitli boyutlarda mevcuttur. :

  • IceMule Classic Small, 10 litrelik saklama alanı sunar, 725 g ağırlığındadır ve altı kutu artı buzda toplanabilir.
  • Classic Medium, 15 litrelik bir kapasiteye sahiptir, 907 g ağırlığındadır ve 12 kutu iyi malzeme artı buzda toplayabilir.
  • Daha büyük bir sırt çantası soğutucusuna mı ihtiyacınız var? IceMule Classic Large'ı omzunuza asın ve buzun yanı sıra 18 kutu ile paketleyin. 952g ağırlığında ve çift askılıdır.
Icemule Cooler'da bugünün en iyi fiyatları İndirimli Fiyat IceMule 1004 Classic Small ... Icemule Classic Cooler 10L Amazon $ 59.99 $ 47.99 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz