Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu ucuz Beats by Dre Powerbeats 3 teklifi tek kelimeyle inanılmaz

Bu ucuz Beats by Dre Powerbeats 3 teklifi tek kelimeyle inanılmaz

İnanılmaz kulaklık fırsatları var ve bir de buHarika Beats by Dre Powerbeats 3'te mega fırsatta% 50 indirimkablosuz bluetooth kulaklıklar.


Doğru. Bu Powerbeatsen iyi çalışan kulaklığı kazandısPingtwitter Ödülleri 2020'de, jüri üyeleri bu üst düzey antrenman tomurcuklarını 'ses ve çok iyi görünme' yetenekleri için övüyor.

Ve tam burada, Currys'deki muhteşem bir yaz indirimi sayesinde şu anda söz konusu Powerbeats'i sadece 74 £ 'dan alabilirsiniz, bu da 149 £' dan düşük. Bu, 75 sterlinlik bir tasarruf!

Anlaşmanın tüm detayları aşağıda görülebilir:


Beats by Dre Powerbeats 3| Oldu: 149 £ | Şimdi: £ 74 | Kaydet: 75 £
Bu, tüm yıl boyunca gördüğümüz mutlak en iyi kulaklık anlaşmalarından biri. Bunun nedeni, Pingtwitter Ödüllü Beat by Dre Powerbeats 3 kablosuz bluetooth kulaklıklarının Currys'de fiyatlarının yarısına düştüğü içindir. Bu, sınırlı bir süre için 149 £ ödemek yerine, seçtiğiniz renk grubundaki kulaklıkları yalnızca 74 £ karşılığında çantaya koyabileceğiniz anlamına gelir. Bu, 75 sterlinlik bir tasarruf demektir.

Egzersiz yaparken kullanabileceğiniz daha da harika kulaklıklar için Pingtwitter'leri de kontrol ettiğinizden emin olun.en iyi çalışan kulaklıklaren iyi yardımcı teknoloji ile dolu satın alma rehberi.

Bu Powerbeats 3 anlaşmasının sesini beğendiyseniz ancak harcayacak daha çok paranız varsa, o zaman neden Powerbeats Pro'yu düşünmeyesiniz? Bu kulaklıklarla ilgili en iyi fırsatlar doğrudan aşağıdan görüntülenebilir.


Günün en iyi Beats Powerbeats Pro fırsatları Dr. Dre tarafından İndirilmiş Fiyat Atımları - Powerbeats ... En İyi Satın Al $ 249,99 $ 149,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Powerbeats Pro Kablosuz ... Amazon Prime $ 249,95 $ 169,95 İndirimli Fiyatı Görüntüle Powerbeats Pro - Tamamen ... Apple249,95 ABD doları 199,95 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat Powerbeats Pro Tamamen ... Walmart249,95 ABD doları 227,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz