Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'daki bu ucuz oyun koltuğu anlaşması Corsair'in WW T1 Yarış koltuğundan 100 $ alıyor

Amazon'daki bu ucuz oyun koltuğu anlaşması Corsair'in WW T1 Yarış koltuğundan 100 $ alıyor

Amazon, Corsair WW T1 oyun koltuğunda sınırlı bir süre için istenen fiyattan 100 $ sağlam bir indirim alarak çok şey sunuyor. Ucuz bir oyun koltuğunda mutlaka görülmesi gereken bir fırsat olan bu teklif, bugün rakipsiz bir fiyata en iyi oyun koltuğu anlaşmasını sunuyor.

249,99 $'a satışta olan oyuncular, Corsair'in popüler oyun koltuğunu aylar içinde en iyi fiyattan alabilirler. Tatillerde bu şeyin 199,99 dolara kadar düştüğünü görmüş olsak da, şu anda bulabileceğiniz en iyi fiyat bu.

Corsair WW T1 Yarış Oyuncu Koltuğu (Siyah/Kırmızı)

Şimdi: $249.99 | Oldu: $349.99 | Tasarruf: 100$ (%29)
Deri konforu ile birleşen çelik konstrüksiyon, bu sandalyeyi yükseltme ihtiyacı olanlar için mutlaka görülmesi gereken bir yer haline getiriyor. Uzun oturumlar sırasında bile rahatlık sağlarken uygun duruşu teşvik eden Corsair'in WW T1 yarış oyun koltuğu, yatar bir sırt, yüksekliği ayarlanabilir kolçak ve koltuk ve kolay hareket için naylon tekerleklere sahiptir.


  • Amazon'da indirimde olan tüm oyun sandalyelerini satın alın

arasında yer aldıen iyi oyun koltuklarıBugün mevcut olan Corsair WW T1 Race oyun koltukları, uzun oyun seansları sırasında uygun duruşu desteklerken maksimum konfor için tasarlanmıştır.

Corsair'in WW T1 Race oyun koltuğu, çelik bir çerçeveye ve rahat deri dış yüzeye sahiptir ve daha sağlam bir tasarımla birinci sınıf bir his sunar. Birden fazla yükseklik ayarıyla birleştirilmiş 4D ayarlanabilir kolçaklar, kullanıcıların daha fazla konfor için birden fazla yaslanma ayarıyla hissi özelleştirmesine olanak tanır.


Tek başına fiyat, bu oyun koltuğu anlaşmasını cazip bir teklif haline getiriyor. Corsair'in oyun koltukları sektördeki en iyilerden bazılarıdır ve yıllarca dayanacak şekilde tasarlanmış konforlu bir koltuk sunar. Daha iyi bir fiyat için en azından Kara Cuma'ya kadar beklemeye hevesli değilseniz, gitmek isteyeceğiniz anlaşma budur.

Bugünün en iyi Corsair T2 Road Warrior fırsatları Model Seçenekleri:10 fırsat mevcutCorsair T2 Road Warrior (Siyah) CORSAIR WW T2 ROAD WARRIOR... Amazon $383.01 Teklifi GörüntüleCorsair T2 Yol Savaşçısı CORSAIR T2 YOL SAVAŞÇISI -... Dell 399,99 $ Fırsatı GörüntüleCorsair T2 Road Warrior (Siyah) CORSAIR WW T2 ROAD WARRIOR... Amazon $399.99 Fırsatı GörüntüleCorsair T2 Yol Savaşçısı Corsair T2 YOL SAVAŞÇI... CORSAIR 399,99 $ Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri


  • Sony, yeni yazılım güncellemesinde gelen her PS5 yükseltmesini onaylıyor - ve heyecanlıyım
  • Google yanlışlıkla yeni Nest kameralarını kendi mağazasından sızdırıyor - ve tüm internet gördü
  • Microsoft Windows 365 Bulut PC hizmeti zaten askıya alındı