Close
  • Ana
  • /
  • Eğlence
  • /
  • Bu Darth Vader ve Grand Moff Tarkin Star Wars koleksiyonu meraklıların sınıfıdır

Bu Darth Vader ve Grand Moff Tarkin Star Wars koleksiyonu meraklıların sınıfıdır

Grand Moff Tarkin ve Darth Vader teknik özellikleri

Ürün boyutu:11.81 'Y (299.97 mm)

Darth Vader:13.77 'Y (349.76 mm)

Ölçek:1: 6


Fiyat:470 ABD doları

Yayın tarihi:Temmuz 2018


İleStar Wars: Son JediŞu anda sinemada koşan Hot Toys, ilk epik üçlemenin hayranları için bir koleksiyon parçası ve geçen yılki Star Wars spin Rogue One'ı düşürdü. Koleksiyon, Darth Vader ve Grand Moff Tarkin'in 1: 6 ölçekli yeni bir kopyasıdır ve en meşhur Bölüm 4: Yeni Bir Umut'ta görüldüğü gibi.

Yayınlanan önizleme görüntülerinden, bu figürlere ne kadar detayın dahil edildiğini zaten görebiliyoruz - özellikle de Grand Moff Tarkin'in (destanda görkemli bir şekilde tasvir ettiğiPeter Cushing) ellerdeki ayrıntılar gibi (altı tane alırsınız!), çeşitli kıllar ve şaşırtıcı bir şekilde, orijinal komutanın koltuğu da inanılmaz derecede ince ve doğru. Bu arada sandalye, ünlü 'Yeter artık!' Vader, onu serbest bırak '.


Aşağıdaki videoda söz konusu sahneye göz atabilirsiniz:

Öte yandan Vader'ın zırh rengi ilk filmde görülenle mükemmel bir şekilde eşleşir (daha sonra bölüm bölüm bildiğiniz gibi değiştirilmiştir) ve 30'dan fazla eklem noktası, dokuz değiştirilebilir eldivenli el ve ışın kılıçları ve hilts ve hatta bir Sorgulayıcı Droid aksesuarı.

Sete dahil olan kit çeşitlerini aşağıdaki resimde görebilirsiniz:


Bu çabadan çok etkilendiğimizi söylemeliyiz.Sıcak oyuncaklar. Herkesin orijinal Star Wars üçlemesinin şimdiye kadarki en iyisi olduğu konusunda hemfikir olabileceğini düşünüyoruz ve açılış filminde Vader ve Tarkin'in en ikonik oldukları yer burası. Bu figür seti bunu mükemmel bir şekilde yakalıyor. Grand Moff Tarkin ve Darth Vader çift figür setişimdi ön sipariş verilebilirve Temmuz 2018'den itibaren gönderilir.

  • Mükemmel festival izleme deneyimi için Star Wars filmlerini sıraladık