Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Bu kirli ucuz PS5 modu, konsolunuzu klasik PlayStation logosuyla yükseltir

Bu kirli ucuz PS5 modu, konsolunuzu klasik PlayStation logosuyla yükseltir

Şunu söylemek doğru olur ki,Playstation 5bazıları fütürist, gelecekten oyun konsolu görünümünü seven, bazıları ise boyutundan ve benzersiz alevli tasarımından şikayet eden tasarımıyla fikirleri böldü.


Ama neredehiç kimseAnlaşmazlık, konsoldaki siyah girintili PlayStation logosunun orijinal çok renkli orijinal kadar iyi olmadığıdır. Orijinal PlayStation logosu, aksi takdirde sessiz renkli bir konsolda cesur bir renk çizgisiydi ve buKesinliklePS5'in ihtiyacı olan şey.

Neyse ki, Sony'nin kendisi konsolu modifiye etmek için resmi bir kit yayınlamamış olsa da, birçok girişimci üçüncü taraf yapımcısı, şu anda konsolu sadece birkaç dolar/pound ile modifiye etmek için mevcut olan klasik renkli PlayStation logolarına sahip.

Sığmaları da gerçekten çok kolay. sen basitçeön plakayı çıkarPS5, hangikelimenin tam anlamıylaüç saniye sürer ve ardından klasik PlayStation logolu vinil çıkartmayı plakanın altındaki kasaya uygularsınız. Vinil çıkartmanın nasıl tedarik edildiğini ve kasaya nasıl uygulandığını görmek için aşağıdaki resimlere bakın.

PS5 Sony PlayStation 5


Logo 3M Vinyl üzerine basılmıştır ve takılması inanılmaz derecede kolaydır.

(Resim kredisi: NewSkins)

Bunu başardığınızda, ön PS5 plakasını tekrar takın (yine üç saniyenizi alarak) ve ardından arkanıza yaslanıp klasik PlayStation logolu modifiye konsolunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.


Şimdi, sadece karanlık bir girinti görmek yerine, temiz beyaz kasayla gerçekten güzel bir tezat oluşturan canlı, çok renkli bir girintiye sahipsiniz. Eğer senyapmakGelecekte PS5'iniz için resmi olarak piyasaya sürülen veyadbrand gibi üçüncü taraf üreticiler, o zaman bu mod bunlarla da sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Bu vinil çıkartmalarla ilgili gerçekten güzel olan şey, kolayca çıkarılabilmeleridir. Dolayısıyla, Sony PlayStation 5'i satmaya devam ederseniz ve bunu konsolla kutudan çıkan stok olarak yapmak istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.


PS5 Sony PlayStation 5

Bu görünüyorçok daha iyi.

(Resim kredisi: NewSkins)

Bunun gibi önceden yapılmış vinil çıkartmalar, örneğin Birleşik Krallık'ta sadece 2,20 sterline perakende satış yapan Etsy de dahil olmak üzere birçok yerden satın alınabilir, bu etiket ABD'de 3,29 dolara satılabilir vebu satın alınabilireBay aracılığıyla Avustralya'da 9,00 AU$'a. Ama burada Pingtwitter'te bizAyrıcaKendinizinkini de yapamamanız için hiçbir neden olmadığını düşünün. Kendinizi kopyalamak ve yazdırmak için basit bir tasarım gibi görünüyor.

Artık tek ihtiyacımız olan şey, Sony'nin kıçını kaldırıp bazı resmi lisanslı özel PS5 yüz plakalarını piyasaya sürmeye başlaması, çünkü bu şekilde oyuncular kendilerine ve zevklerine göre çok kişiselleştirilmiş bir konsolu sallamaya başlayabilir ve temiz modern tasarım sunabilir. PlayStation 5 ve oyun markasını ünlü yapan klasik logo.


Bugünün en iyi Secretlab Titan Evo 2022 fırsatlarıSecretlab Titan Evo 2022 Gizli Laboratuvar 429 $ GörünümBenzerlerini Görüntüleyin Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz